Windows 7

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Kupiłem laptopa a wraz z nim dostałem oryginalny system o czym świadczy unikalny CD-KEY. Problem polega na tym, iż nie mam żadnej płyty ze systemem, a na dysku nie widać żadnych plików instalacyjnych systemu W7.

I moje pytanie brzmi: Skąd wziąć system Windows 7 skoro go niby mam, ale materialnie nie mam :p
 

awap

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
a nie miałeś na dysku, pewnie D jakiś plików? albo programu przy starcie systemu, który by wołał o Recovery CD? powiedz jescze jakiego producenta jest laptop
 

Cescex

@LiveForFood7
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
246
Punkty reakcji
0
Na dysku mam HDDRecovery. Z tym, że próbowałem już odpalić przywrócenie fabryczne i niestety nic. W BIOSIE próbowałem wszystkiego żeby buforowało.

Trzymałem klawisz " 0 " oraz "F11" w celu uruchomienia tegoż buferowania. Ale bez skutku. Laptopa mam marki Toshiba.
 

awap

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tarnów
poszukaj programu toshiba recovery disc creator powinienieś mieć w systemie to jest program do tworzenia płyt recovery, nie masz partycji recovery przy stracie, tylko przez ten program musisz takową dopiero utworzyć,a  dokładniej utworzysz około 4-5 płyt recovery, a nie partycję i później będziesz system przywracał z tych płyt. Poszukaj opcji w programie do tworzenie płyt recovery, powinno być coś typu backup cd, create cd recovery, create backup cd
poczytaj jeszcze tutaj http://www.grajewo.org/2012/04/20/jak-korzystac-z-narzedzi-toshiba-recovery-hdd-2/
 
Do góry