Wiem,że takich tematów było wiele

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
Wiem,że było wiele takich tematów,ale przejrzałam kilka stron tego działu,i nadal zastanawiam się nad pewną sytuacją.
Otóż.. Moja przyjaciółka (K) (2gimna)
Wczorej uprawiała sex.. I przez jakieś 5min kochali się bez gumki.. Potem on załozył.. On tam niby umie panować,ale wszystko się może zdarzyć.. Boję się ,że ona może być w ciąży...
Ps: od jakiego tygodnia/dnia test wykrywa ciąże?
Dzięki za odpowiedzi
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
najbardziej wiarogodny będzie gdy zostanie wykonany w dniu spodziewanej miesiączki.
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
Tak jak napisała Madzia:( najbardziej wiarygodny będzie w dniu spodziewanej miesiączki ;)
Polecam Quick Vue, może troszkę droższy, bo kosztuje w aptece ok.17 zł, ale naprawdę czuły test i z tego co wiem u moich znajomych jeszcze nigdy się nie pomylił :D
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiem,że było wiele takich tematów,ale przejrzałam kilka stron tego działu,i nadal zastanawiam się nad pewną sytuacją.
Otóż.. Moja przyjaciółka (K) (2gimna)
Wczorej uprawiała sex.. I przez jakieś 5min kochali się bez gumki.. Potem on załozył.. On tam niby umie panować,ale wszystko się może zdarzyć.. Boję się ,że ona może być w ciąży...
Ps: od jakiego tygodnia/dnia test wykrywa ciąże?
Dzięki za odpowiedzi
Jesli zrobisz test krwi na beta hcg to po 10 dniach od stosunku jesli domowy to radze odczekac 14 dni
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
to trzeba sie zabezpieczac od razu! najszybciej 14 dni od stosunku a najlepiej w dzien spodziewanej miesiaczki a jeszcze lepiej pare dni po spodziewanej miesiaczce
 

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
A jest duże ryzyko,że jest w ciąży?
Przezywam to strasznie eh..
Dzięki za odpowiedzi
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
5 min bez...
to zależy jak długo 'całość' trwała.
Mnie się wydaje, że to raczej mało prawdopodobne skoro nie miał wytrysku w niej, ale takie rzeczy się zdarzają...

II klasa gimnazjum?!
strach skomentować...
 

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
Nom.. Ja bym raczej nie mogła..
Zważywszy chociażby ,że konsekwencje tego czynu mogłyby być katastrofalne w skutkach ,jak na ten wiek..
Ja już jej kiedyś dawałam nauki heh.. Ale ona wierzy mu ,że on panuje... Ja bym na jej miejscu nie ryzykowała,ale coż bywa...
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
facetom to się zawsze wydaje, że panują nad sytuacją i zdążą wyjąć, a potem gimnazjalistki rodzą dzieci. no, prezerwatywy nie gryzą!!
 

zuuoo

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
prawdopodobienstwo zajscia w ciaze jest duze poniewaz w plynie przed wytryskiem tez znajduja sie plemniki a czy ona jest w ciazy i na ile procent itd itp tego nikt ci nie powie ale jest to jak najbardziej mozliwe :lagodny: wiec po 2 tygodniach od stosunku radze zrobic test domowy ale mozna wczesniej w laboratorium test krwi na beta hcg po 10 dniach i juz bedzie wiedziala czy jest czy nie
 

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
Ja będę myślała przed,ale na myślenie innych nie mam wpływu..
Zakochana jest..
Szkoda tylko,że nie są parą tzn kiedyś byli..
Nie mogę uwierzyc w to,że to zrobiła..
W dodatku prawie w ogole nie martwi się ciążą ,tylko ich związkiem.
Powiedział,że jak z nim to zrobi.. To zerwie ze swoją dziewczyną..
eh..
 

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
Eee koleś,nie rozpędzaj się tak.
Po 1 -nie puściła
Po 2- bachora raczej mieć nie będzie.
 

afrodytka0831

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdynia
Tak to jest jak gówniary biorą się za seks. Druga gimnazjum??? Czy to nie jest karalne...? A potem dziwne że dzieci rodzą dzieci...
 

Edyta094

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
159
Punkty reakcji
0
Karalne,ale chłopak z którym to robiła jest o rok tylko straszy,wiec nie wiem jak to jest w swietle prawa.
Nikt nie musi wiedzieć.. Jak będą chcieli i tak będą się kochac..
Mimo wszystko moim zdaniem zle zrobiła.. Mogła się wstrzymać ...
 
Do góry