Wielkość reklam googli

kosmit

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Trzeba przyznać że admin tego forum jest wyrozumiały.Rainingman daje instrukcje jak blokować reklamy z których forum się utrzymuję.A mimo to nie dostał bana i dalej jest modem.Ja kiedyś na pewnym forum za coś takiego dostałem bana.

Napiszę tylko tyle że użytkownicy FF mogą całkowicie pozbyć się koleżanki.Razem z całym jej postem.

 

Black Angel

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
675
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
From Fr ;x
wogóle wy.pie.przyć tą koleżanke w piz.du :/ strasznie mnie to wkur... :pokrecony:
"jak by to było gdyby jej nie było" ^_^

edit@
eh nie zauważyłam daty kiedy to było pisane..
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Moim zdaniem trochę panikujecie. Zmobilizujcie więcej osób do wykupienia VIPa a reklamy nie będą potrzebne. Najłatwiej jest wymagać cudów nie robiąc nic, i zasłaniać się olewactwem innych.

Jestem na Nie.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Angel... ja nie miałam na mysli usuniecia tylko zmienijszenia. Albo ustawienia tak, zeby jeden post bota nie zajmował tyle co 3 normalne posty użytkownika.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Wykupuję sobie VIP-a i nie mam z tym problemu. Jest to główna przyczyna dla którego mam taką rangę.
Dobrze że nie ma wyskakujących okienek z "uciekającymi" reklamami, bo to dopiero jest prawdziwa uciążliwość.
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Post koleżanki został już zmiejszony co mi sie podoba. Więc dla mnie problemu już nie ma.
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
39
Miasto
Dark side of the Moon
ciekawa jestem w jaki sposób.
bo jeśli żadna z tych cudownych recept nie zadziała, chyba będę zmuszona wykupić sobie VIPa :D
Prawdopodobnie użyła wtyczki o rozkosznej nazwie RiP do ff, która pozwala wyciąć dowolny element dowolnej strony. Inna sprawa, że w przypadku Waszej "Koleżanki" to się nie sprawdza, ponieważ post zmienia położenie - przy 2 postach na stronie jest trzeci, dopiero przy większej ilości przeskakuje na drugie miejsce. Przynajmniej tak mi się wydaje...

Zmobilizujcie więcej osób do wykupienia VIPa a reklamy nie będą potrzebne.
Po mojemu mobilizowanie jest ok, natomiast 6 zł za miesiąc za dodatkowe opcje, które wcale nie są niezbędne jest dla mnie nieco za wygórowaną ceną. Wydaje mi się, że więcej osób by z tej opcji skorzystało, gdyby była tańsza, co w efekcie dałoby więcej funduszy.


A swoją drogą, to jest cały temat o poście reklamowym, natomiast nie ma żadnej regulacji odnośnie wielkości sygnatur userów. Szczerze mówiąc znacznie bardziej drażnią mnie krowiaste sygnatury - szczególnie jeśli ktoś pisze króciuteńkie posty - strona tematu składa się w 90% z treści dających po oczach reklam userów i jest ok? To Wam nie przeszkadza?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
W sumie to trochę razi. Na pewnym forum był temat w którym umieszczało się linki do profilu użytkownika, a moderatorzy zajmowali się takimi osobami.
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
A swoją drogą, to jest cały temat o poście reklamowym, natomiast nie ma żadnej regulacji odnośnie wielkości sygnatur userów. Szczerze mówiąc znacznie bardziej drażnią mnie krowiaste sygnatury - szczególnie jeśli ktoś pisze króciuteńkie posty - strona tematu składa się w 90% z treści dających po oczach reklam userów i jest ok? To Wam nie przeszkadza?
Ku temu został gdzieś jakis czas temu załozony temat. Też sie zgadzam. Ale nic z tym nie zrobiono z tego co się orientuje. Ale nic nie stoi na przeszkodzie na wysłaniu pw do jakiegoś moda z informacją jaki uzytkownik ma za dużą sygnę i prośbą o jego upomnienie. Przecież nasza władza też wszystkiego moze nie zobaczyć.

A co do postu koleżanki... zrobiłam tak jak mi Rainingman mówił. FF nie mam tylko Operę.
 
Do góry