Wielkopolska - razem!!!

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
Tak to jest niestety Karhu jak się znika i zostawia forum na pastwę losu i złych wiatrów <_< Jak widzisz ja tutaj bywam ale jeśli brak wpisów od znajomych to co się będę odzywał, kto z młodzieży zechce czytać takiego dinozaura tego tematu forumowiska jak ja ;) Więc się nie wychylam i siedzę cicho jak mysz pod miotłą u proboszcza w zachrysti :p Ala Ty mi lepiej powiedź gdzieś się włóczył przez 6 miesięcy nieobecności? :zly: Gdyby to było 9 miesięcy to gotów byłbym pomyśleć, że połaszczyłeś się na tą bańkę dolców i tą wyspę na własność i postanowiłeś zostać pierwszym mężczyzną, który nie tylko spłodził ale i urodził potomstwo ;) Ok. czas znikać i pospać trochę rano znów trzeba się poderwać z łóżka i zapierdzielać do "kamieniołomów" i zarobić na flaszkę chleba ;) Pozdrówka dla całości Wielkopolski ze stolicy świata Konina :lol: i :piwosze: Karhu dla Ciebie :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Tu i tam. Jeździło się trochę po kraju i zwiedzało, póki sił starcza. Niestety o Konin jakoś nie zahaczyłem, w sumie to nawet gdybym był tam przejazdem, nie mam do ciebie żadnego sensownego kontaktu, cobyśmy na jasne z pianką mogli wyskoczyć. Jak zwał tak zwał, ale do prokreacji mi jakoś nie śpieszno póki co. Żadna białogłowa również mnie nie usidliła więc na chwilę obecną możesz być Gekonku o mnie spokojny =].

Na długie, jesienne i zimowe wieczory zaszyłem się w domu więc i na forum znajduję trochę czasu. Trzeba trochę rozruszać ten temat. Nie chce mi się wierzyć że nikt ze starego składu tutaj nie zagląda. Co z Motylkiem, Agusią-Malusią, Agaciorkiem i całą resztą której nie wymieniłem (za co z góry przepraszam)?
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
No niestety Karhu tak jest prawda nikt ze starego składu tutaj nie zagląda od praczasów :( O Agaciorku, Motylku czy Agusi ślad zaginął i chyba tylko dobre biuro detektywistyczne byłoby w stanie je odnaleźć na co nas Karhu raczej nie stać ;) Ze starej elitarnej ekipy tego tematu pojawiamy się tutaj tylko my dwaj <_< Jedno co jest cieszące to fakt że jeszcze nadal obaj jesteśmy wierni stanowi kawalerskiemu i że nic nie zapowiada zbyt szybkiej zmiany tego na zaobrączkowane nieloty ;) Pozdrowionka gorące dla całej Wielkopolski, która zagląda tutaj czasami i oczywiście jasne :piwosze: z białą pianką dla Ciebie Karhu :) Przy okazji zajrzyj na PW zostawiłem Ci tam namiar do mnie tak abyś w razie bycia choćby tylko przelotem przez stolice tego świata Konin mógł dać mi znać o której będziesz w metropolii i żebyśmy mogli się spotkać na jasne z białą pianką w bardziej realnych warunkach niż tylko na forum w odwiecznie naszym temacie ;)
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Witajcie :)
Nie było mnie troszkę tutaj,ale miałam problemyyyyyyyyyyyyy i to duże,mam nadzieje że z każdym dniem będzie lepiej i częściej będę do was zaglądała:)
Jak zdrówko u was,bo to że nadal jesteście kawalerami już przeczytałam w waszych postach....
Tak na marginesie Gekonku to chcę Ci powiedzieć że mój synek ma w końcu indywidualna naukę w domu:(,ani ja,ani on .nie jesteśmy z tego zadowoleni:(
Karh jak miło że o mnie pamiętałeś......:)

Pozdrawiam....Motylek
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
To już chyba staje się powoli tradycją że po niedługim czasie sukcesywnego pisania, wywiewa mnie stąd na jakiś czas. Szkoda że stara ekipa całkowicie zapomniała o nas i już się tutaj nie pojawia. Młodsi użytkownicy wpadają tutaj, witają się i też znikają bez śladu.

motylku, jakże miałbym o tobie zapomnieć? Rozmawialiśmy przez jakiś okres czasu a to wpada w pamięć =).

gekonie, a co z tobą =)?
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Pozdrawiam i pytam się,gdzie są wszyscy???? śnieg was zasypał?:)
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
Pozdrawiam i pytam się,gdzie są wszyscy???? śnieg was zasypał?:)
Masz rację Motylku śnieg zasypał wszystkich, przynajmniej mnie spotkało takie szczęście :) Na szczęście wiosna coraz bliżej i jest nadzieja że będzie z pewnością trochę lepiej :) Pozdrawiam nieobecną całość i przede wszystkim Ciebie Motylku drogi :papa:
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Witam

Co tam u Was kochani!!!!

Ja wam chce oznajmić że zostanę babcią :) młodą babcią hahahahaha
Teraz tylko kasę muszę zbierać bo córka chce prywatnie rodzić,a to koszt 3 tys.
Wiosna,a mnie depresja dobija.

pozdrawiam

Chłopaki a Wy gdzie się podziewacie?
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
A my to tu, to tam Motylku :)U mnie zapanował całkowity brak czasu. gdyby nie te 2 dni świąt to nie znalazłbym z pewnością ani odrobiny czasu na zajrzenie tutaj :( Niestety tak to jest gdy się zachciało pracować w nowej firmie i gdy się gromadzi nowe umiejętności i papierki zawodowe, których powoli będę miał całą tone makulatury :) Karhu co jest z Tobą od czasu do czasu chyba jesteś w domu aby móc wskoczyć i napisać chociaż "cześć" do znajomych !!! Ok.czas znikać powoli aby niepisać znów poematu albo całej trylogii :) Pozdrowionka dla elity Wlkp. razem z buziakami :588: dla Motylka i :piwko2: dla Karha :wink:
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
Motylku dopiero doczytałem :) Moje najszczersze gratulacje dla młodej babci i dla młodej mamy :) Suupeerr... też tak chcę być młodym dzisdkiem tylko jakoś mi nie spieszno do tego aby być najpierw ojcem ;) Ale podobno dzisiaj wszyustko jest możliwe więc może i mi się uda zostać dziadkiem bez ojcostwa :p Czas pokaże na ten czass najserdeczniejsze gratulacje dla naszej kochanej młodej babciuni Motylka :*
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Gekonku czyli jesteś zapracowany !!!!!!
Ehhhh ja też bym chciała pracować,ale z moją chorobą nic nie mogę poszukać :(
Babcią zostane w listopadzie,więc wirtualnego szampana wypijemy :)
Karh gdzie się podziewa??????
Cosik pusto tutaj się robi!!!!
Jak ja nie lubię upałów.....ehhhh wciąż tylko tabsy i spanie :(:(:(

buziaki dla Gekonka i Karha :*
pozdrawiam wszystkich
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
:* Niestety masz rację Motylku drogi jestem zapracowany po uszy :( Jak ja bym chciał sobie poleniuchać chociaż w weekendy, a tutaj nic z tego jak nie praca to kursy w weekendy i tak na okrągło mam już dość wszystkiego :/ A Karha jak zawykle gdzieś pewnie pognało w Polske i nie ma dostępu do netu, albo zapił i nie ma siły aby doczołgać się do klawiatury ;) Pozdrawiam serdecznie Motylku drogi razem z gorącymi buziakami dla młodej babci i jeszcze młodszej mamy :*
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Fajnie Gekonku że masz pracę:)
jak dobrze ze juz nie ma takiego upału,wole chłodne dni
mój najmłodszy synus jutro odbiera świadectwo z czerwonym paskiem,tak sie cieszę
buziaki :* dla wszystkich
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
Chyba masz rację Motylku, że z pracą jest dobrze chociaż bez pracy, a z pieniędzmi jeszcze lepiej ;) Gratulacje dla najmłodszego z Twoich pociech, zawsze wiedziałem, że po zdolnej mamie muszę być zdolne dzieci :) Pozdrowiam gorąco całą rodzinkę razem z buziaki dla mamy i córki :588: oraz uściskami dłoni dla synów :023:
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Chyba masz rację Motylku, że z pracą jest dobrze chociaż bez pracy, a z pieniędzmi jeszcze lepiej ;) Gratulacje dla najmłodszego z Twoich pociech, zawsze wiedziałem, że po zdolnej mamie muszę być zdolne dzieci :) Pozdrowiam gorąco całą rodzinkę razem z buziaki dla mamy i córki :588: oraz uściskami dłoni dla synów :023:




Dziekuje za buziaki.......mój przyszły zięc to najgorszy czlowiek jakiego poznalam
nie szanuje naszej rodziny tylko swoją,szantazuje moja corke....ehhh szkoda gadac
ja calymi dniami placze,zal mi jest jej....:(
pozdrow mame i powiedz jej ze babka z majonezem czesto gosci na moim stole.....buziaki
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
No tak wiem o co chodzi z tym Twoim zięciem, szkoda że córce brakło rozsądku i trafiła na takiego skur...a :/ Ale zawsze jest cień szansy i nadzieja, że wszystko się ułoży i będzie jeszcze dobrze i tego trzeba się trzymać i w to wierzyć Motylku drogi :) Podobno dziecko i fakt zostania ojcem zmienia każdego faceta więc może to się stanie i w przypadku Twojego zięcia? Trzymam mocno zaciśnięte kciuki za szczęście i powodzenie przyszłej mamy, babci i obu wujów :) Cieszę się ogromnie że cały czas babka mojej gosposi gości tak często na Waszym stole :) Trzymaj się ciepło i wiary w szlachetność i mądrość które podobno są w każdym z nas tylko czasami potrzeba impulsu aby to wyszło na jaw i się uaktywniło :) Pozdrawiam gorąco całą rodzinkę... :*
 
Do góry