Wielkopolska - razem!!!

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Paulina. wszystko mozliwe ze sie znamy :D
agusia-malusia staram sie byc jak najczesciej :p
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Powitać ponownie. Śledzę temat na bieżąco (nie żebym się usprawiedliwiał xD).
Witam również nowo przybyłych Wielkopolan i Wielkopolanki.

na takie spotkanie przyszło by 5% ze 100% zdeklarowanych ;-)

Jako że zadeklarowało się nie więcej niż 5 osób, nie przyjechałby nikt? - całkiem możliwe ;).

Pozdrawiam, czekamy na Gekona ;).
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
No tylko coś naprawdę nam Gekonek zaginął. Pozostaje nam wiernie i wytrwale czekać na przedstawiciela Wlkp.! ;-)

Żeby nie było ja też jestem na bieżąco! ;-)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Powitać stałych jak i nowych.
O Gekonie nic nie słychać? Ciekawe co takiego się stało, że porzucił możliwość konwersacji w tym temacie ;).

Tym oto sposobem mamy długi weekend, a raczej koniec pierwszego jego dnia. Zapewne z wielkich planów nie wyjdzie nic, a możliwość pożytecznego przeżycia tych kilku dni, przejdzie do kart historii.
Jak tam u innych Wielkopolan? Jakieś szczytne cele przewidziane na zbliżający się czas wolności?
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Powitać stałych jak i nowych.
O Gekonie nic nie słychać? Ciekawe co takiego się stało, że porzucił możliwość konwersacji w tym temacie ;).

Tym oto sposobem mamy długi weekend, a raczej koniec pierwszego jego dnia. Zapewne z wielkich planów nie wyjdzie nic, a możliwość pożytecznego przeżycia tych kilku dni, przejdzie do kart historii.
Jak tam u innych Wielkopolan? Jakieś szczytne cele przewidziane na zbliżający się czas wolności?

szczytny plan odpocząć sobie :D i nic nie robic :D
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nawet nie spostrzegłem kiedy te wolne dni sie skończyły. I wbrew moim planom, tak jak przewidywałem, nie zrobiłem nic pożytecznego ;P.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Nawet nie spostrzegłem kiedy te wolne dni sie skończyły. I wbrew moim planom, tak jak przewidywałem, nie zrobiłem nic pożytecznego ;P.
chyba tak jak ja :p miałam tyle do zrobienia i odkładałam z dnia na dzień aż w końcu skończyło sie lenistwo :p
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Czyli pewnie tak jak większość ambitnych aczkolwiek leniwych ludzi ;P.
A Gekona to już się chyba nie doczekamy..
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Szczerze wątpię ;). Nie dopuszczam nawet takich myśli. Pewnie Gekon chce sobie od nas odpocząć, ot cała historia ;P.
 
Do góry