Wielkopolska - razem!!!

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Wiesz ja mam dzieci i im dużo czasu poświęcam,dlatego tv mogła by dla mnie nie istnieć,a internet???? hmmm
gdyby nie istniał,nie poznała bym wspaniałych ludzi,jak Stafficzki i Gekonka :) to są wyjątkowe dla mnie osoby :)
a z drugiej strony,przez internet zafundowałam sobie kłopoty.......w końcu jeden lubi oglądać tv a drugi klikać na kompie...każdy wybiera sobie to co najbardziej lubi :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ekhm...

Telewizja wprowadza tylko ludzi w błąd. Gadają, starszą, kręcą, byleby trzymać popularność. Że nie wspomnę o programach których poziom etyki i dobrego smaku spadł poniżej przeciętnej.

A spotkania jako takiego oficjalnego nie było jeszcze nigdy i nie szykuje się zbyt szybko =]. Chyba że w końcu zgadamy się z Gekonkiem co i jak.
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Witam wszystkich milutko :)

Jaką macie pogodę??? bo u mnie całą noc śnieg padał,ale myślę że długo się nie utrzyma!!!1
Od rana zrobiłam placuszek dla moich robaczków.....a teraz znikam z synkiem do lekarza....
miłego dzionka dla wszystkich
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Widzę że rzadko tu zaglądacie....ok to powiem sama sobie dobranoc.

Dobranoc :)
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Konin
Karhu masz chyba rację jeśli My się nie zabierzymy za to spotkanie to nikt tego nie zrobi ;)
Motylku :* złoty aniele dziękuję bardzo za tak miłe słowa o mnie nie wiem tylko czy zasłużyłem aż na takie uznanie z Twojej strony? :*
Co do TV czy netu to każdy robi to co lubi i do ma dla niego jakaś sens, ja np. nie widzę życia dla siebie bez net, albo bez TV teraz mam włączone TV i piszę do Was posta, nie muszę patrzeć w to czarne pudełko ale coś musi mi grać i musi mi brzęczeć :) Ciszy potrzebuję tylko wtedy kiedy odpisuję na listy i muszę się skupić na treści którą piszę aby nie narobić jakiś głupot i na tym co ktoś napisał do mnie aby dobrze zrozumieć sens tego co ktoś do mnie napisał, a tak poza tym to jestem stworem lubiącym hałas i szum wokół siebie, oczywiście chodzi mi o odgłosy TV albo myzyki :) Swego czasu bardzo lubiłem wręcz kochałem czytać książki i czytałem je całymi tonami ale chyba kiedyś musiałem przesadzić i teraz lubię czytać tylko kryminały i gazetki detektywistyczne jak: Detektyw, Kobra, Zbrodnia i kara itp. szare i nieciekawie wyglądające gazety czy czasopisma :) Każdy robi to co lubi i tak jest najlepiej nie starajmy się uszczęśliwiać ludzi na siłę zabierając im TV czy neta, a wtedy będzie dobrze i więcej będzie szczęśliwych ludków na naszych ulicach :) Pozdrowionka dla całej Wielkopolskiej mafii, a w szczególności dla ojca chrzestnego Karha i buziaki gorące dla Motylka anioła rajskiego :*
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Przeczytałam cały ten wątek i widzę że coś nie wyszło spotkanie planowane kilka razy.
Gekonku nie wiesz czym zasłużyłeś??? a ja myślę że wiesz,pomyśl troszkę :)
Pisaliście o piwie,ja lubię lecha i tyskie,ale z sokiem malinowym :)
Pozdrawiam i śle buziaki :*
Gekonku dla Ciebie takie specjalne :) :* :* :*
karh a co u Ciebie?????? masz dzis też buziaka :*
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Póki co wszystko w porządku =]. Spotkanie rzeczywiście było planowane kilka razy i albo nie wypaliła miejscówka, albo było za mało ludzi, albo ciężko było ustalić datę.

Mi tam nie musi nic brzęczeć, mogę siedzieć w zupełnej ciszy, mimo wszystko zawsze gra jakaś muzyka. Telewizor w pokoju mam, od jakiś 4 lat w ogóle go nie włączałem. Po prostu nie czuję takiej potrzeby =).

Pozdrawiam =).
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Mój znajomy chodził na takie spotkania,a później nieraz były ostre jazdy
szkoda że tutaj tak mało osób pisze,przeważnie każdy się przywita i zmyka
karh cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku-oczywiście pod kątem zdrowia też!!!!!
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Zdrowie jako tako się trzyma. Poza dość regularnymi kacami nic mi nie dolega =).
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
To dobrze że zdrówko ok :)
Co do kaca,to nie pamiętam kiedy go miałam,pije dosyć rzadko,ale jak już to robię to ufffffffffff nie chciał byś mnie widzieć w takim stanie :)
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Jestem tak zbulwersowana podejściem lekarzy do pacjentów, że chyba dziś przyłożę jakiemuś pistolet do głowy,moje dziecko dziś dostało od rodzinnego skierowanie do pilnego przyjęcia,a żaden lekarz nie chce go przyjąć,każdy mówi o terminie dwutygodniowym,nawet jak zadzwoniłam prywatnie to kazała mi czekać 4 dni,no ku......wa gdzie my żyjemy w jakim świecie,tu chodzi o poważne problemy z dzieckiem a oni każą mi czekać,ku...wa na co??????
Znalazłam w końcu w necie lekarza,którego polecając inne matki i na szczęście dziś wieczorem przyjmie moje dziecko.Ja mam na to pieniądze,ale są matki które nie mają,i co wtedy???? choroba nie będzie czekała.....
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie mam siły żeby dyskutować na temat polskiego NFZ'tu. Faktem jest że jest haniebnie prowadzone a jakość i ilość usług jest żałosna. Każde państwo ma jednak jakieś priorytety. U nas na pewno nie jest to opieka zdrowotna. Najgorzej będzie pod koniec roku, tak jak w roku ubiegłym kiedy to lekarze w październiku nie mieli "wolnych terminów" do przyszłego roku z powodu przekroczenia rocznego budżetu dostępnego na dany rok.
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Dopiero wróciłam z synkiem od lekarza,jestem padnięta.Na szczęście pani doktor super kobieta,wie jak podejść do dziecka aby go dokładnie zbadać,i muszę się przyznać bez bicia że moje dziecko jest dzielniejsze niż ja.
Teraz jak wiem co dolega mojemu synkowi jestem troszkę spokojniejsza,jak wyzdrowieje poczuje zupełny spokój.
Dobranoc.
 

Karmelowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Jestem tak zbulwersowana podejściem lekarzy do pacjentów, że chyba dziś przyłożę jakiemuś pistolet do głowy,moje dziecko dziś dostało od rodzinnego skierowanie do pilnego przyjęcia,a żaden lekarz nie chce go przyjąć,każdy mówi o terminie dwutygodniowym,nawet jak zadzwoniłam prywatnie to kazała mi czekać 4 dni,no ku......wa gdzie my żyjemy w jakim świecie,tu chodzi o poważne problemy z dzieckiem a oni każą mi czekać,ku...wa na co??????
Znalazłam w końcu w necie lekarza,którego polecając inne matki i na szczęście dziś wieczorem przyjmie moje dziecko.Ja mam na to pieniądze,ale są matki które nie mają,i co wtedy???? choroba nie będzie czekała.....

Dla mnie ta sytuacja jest chora i nie do przyjęcia!
Nie po to płacimy te olbrzymie składki, żeby chodzić na prywatne wizyty do prywatnych gabinetów.
Nie dziwie się Twojej reakcji z tym pistoletem, też czasami mam na to wielką ochotę.

O dziwo ostatnio ktoś mi polecił pewną przychodnię w moim mieście, która nie jest kierowana przez
starsze Panie z czasów PRL-u i faktycznie da się tam normalnie umówić do lekarza, bez czekania...
ale tak powinno być wszędzie!

W Polsce strach chorować...
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
U nas po prostu trzeba mieć końskie zdrowie, żeby móc sobie pozwolić na choroby.
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Przecież to paranoja aby schorowane dziecko czekało na pilną konsultacje lekarza specjalisty aż 2 tygodnie,jeżeli jest tak chore ze muszę go nocami pilnować aby się nie dusił..............tym bardziej ze na skierowaniu od rodzinnego pisało....PROSZĘ O PILNE PRZYJĘCIA DZIECKA............i tak jak napisała Carmelova,płacimy składki a i tak musimy leczyć się prywatnie.
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Witajcie:))))))))))))))

Karh rozmawiałam dziś z Gekonkiem przez telefon :))))))) hura hura huraaaaaaaaaaaaaaaaa,jest taki słodki :)
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
żeby nie czekać na wizyty u lekarzy mam opłacone dodatkowe ubezpieczenie i korzystam z przychodni medicover. i przyznaję, że ta sytuacja jest chora bo co ma zrobić człowiek, którego na to nie stać?
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Konin
Tak jest Motylku słoda to jesteś Ty i Twó anielski głosik, ja i mój głos to jestem jak musztarda z chrzanem w jednym słoiku i na jednym daniu tyle jest we mnie słodkości Motylku mój drogi więc nie przesadzajmy łap słodkie i gorące buziaki :* kapitanie i pamiętaj co napisałem o okręcie życia :* robaczku drogi ;)
 
Do góry