Wielkie Odlicznie ;)

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
już coraz mniej dni do wielkiego finału ;). 11.07 - wielki dzień :D . jakie macie obawy, oczekiwania. ja już zaczynam się denerwować, nie wiem jak będzie we wtorek...
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Ja juz praktycznie codziennie tylko tym myśle... ;)
A tak w ogóle... to wie ktoś jak to bedzie wyglądało...?? bo ostatnio się z koleżanka zastanawiałyśmy czy wyniki będą o danej godzinie do odebrania czy cały dzień... i w jaki sposób zostaną przekazane... bo stwierdziłyśmy że chyba na kartkach będą rozdawane... ale w sumie to nie wiemy... wszystko to jest jakieś zakręcone...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Rok temu u mojego chopaka wyniki byly rozdawane na karteczkach. Pewnie w tym roku bedzie podobnie :)
 

izulcia87

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Jaworzno
na jaworznickiej oke pisze że wyniki będą dostarczane do szkół 11.07 w godz. 8.00-12.00
znowu dyrektorka mówiła, że jeśli w ciągu tygodnia nie odbierze się ich ze szkoły-są odsyłane do oke
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
to jak to? ustawimy się w kolejce czy co i będziemy odbierać te karteczki :mruga: ?? brr, zawału dostane :bag: :D
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Na krakowskiej stronie OKE:

poniedziałek, 03-07-2006 godz. 13:06
Autor: OKE w Krakowie
Aktualności


Wyniki egzaminu maturalnego będą ogłoszone na stronie OKE 11 lipca.
Uczniowie będą mogli zobaczyć opis swoich wyników po zalogowaniu się do systemu OBIEG. Potrzebny jest do tego numer PESEL i hasło otrzymane od dyrektora szkoły. Dyrektorzy mogą pobrać te hasła z systemu OBIEG.

Strona do logowania: https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php?kto=0

Nie wiem jak to jest z innymi miastami... Ja tak czy siak sobie sprawdzę po 11 lipca jakoś po 0:00 a jak nie będzie to albo rano albo już w szkole przy odbiorze świadectw...
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
taaak ja tam w sumie się nie denerwuje...no może troszeczke ;) ale i tak mi to lotto :D co ma być to będzie :p
 

stella21

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
36
no ja nie wiem, mi się wydaje, że większy stres jest teraz niż na egzaminach i może właśnie dlatego, że nic już nie da się zmienić :/ heh, jak ogłaszali wyniki z ustej to ogarneła mnie powszechna w ówczesnym czasie choroba - "trzęsawica" :D hehe, i to taką dużą i dzielną dziewczynke jak ja ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
mam nadzieje ze sie pochwalicie wynikami :D
 
Do góry