Wielka prośba o pomoc

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
witam oswiadczam wam, ze nie zdradzilem mojej dziewczyny, bo bardzo ja kocham i chce byc tylko z nia, pozdrawiam
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35

Przykre jest, to co tutaj wyczytałem... przykre, ponieważ podobną sytuację miałem w swoim życiu... tylko, że to moja dziewczyna powiedziała mi, że chciała by spróbować z innym... być i kochać się... na wymioty mnie bierze jak o tym pomyślę.... niby to nieludzkie i takie zwierzęce, bo przecież to czysty instynkt... niby nieludzkie, a takie powszechne w dzisiejszym świecie dlatego też gardzę dzisiejszym światem...

Kochasz swoją dziewczynę to bądź jej wierny... nie szmać się... miej dla niej i dla siebie szacunek... rusz sercem i głową zamiast tylko fiutem... czy skok w bok jest warty temu, co możesz przez to stracić ? raczej nie ...
a jeżeli Twój problem jest poważny może wybierz się do seksuologa ?

pozdrawiam i życzę powodzenia :)


 
N

Nieprzenikniona

Guest
Przeliczyłeś się myśląc, że nie spotkasz się z krytyką. Niby jak nie masz się z nią spotkać, kiedy myślisz o zdradzie. Teraz napisałeś, że chcesz być jej wierny, ale to tylko bajeczka. Napisałeś tak, ponieważ nie zyskałeś aplauzu i chcesz urosnąć w oczach forumowiczów. Jakieś to puste i smutne.

Poza tym, seks to tylko fizyczność. Liczy się coś więcej. Słyszałeś o czymś takim jak pokrewieństwo dusz, dyskusja bądź cokolwiek innego, czy po głowie Ci chodzi tylko seks? Wypróbowałeś tego i myślisz tylko o tym, a związek przecież nie składa się tylko z seksu. Uważam, że to nie jest dobra metoda. Seks ma być dodatkiem, taką wisienką na torcie. A nie całym związkiem.
 

cytrynowalala

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2009
Posty
141
Punkty reakcji
2
kolego ..
najpierw to ty się zastanów na czym ci bardziej zależy.. na dziewczynie z którą obecnie jesteś, czy na innych laskach, hę. ?
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
witam ponownie, poraz kolejny pisze ze kocham moja dziewczyne i nigdy jej nie zdradzilem, staram sie byc dla niej tym jedynym, tak jak ona stara sie dla mnie, tylko niech facet odpowie na pytanie czy nie skusilby sie na inna ladna dziewczyne?? pytanie dla sina, co sie w koncu stalo twoja dziewczyna ci to powiedziala i odeszla czy zostala wierna tobie?? pozdrawiam wszystkich
 

estella

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Mi jakby mój luby tak powiedział, to już by nie był luby!!!
Miłość...jak można kochać i pożądać kogoś innego?... to jest straszne!...
Postaw się na jej miejscu, gdyby ona chciała "spróbować" innego...
 

ninette

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
155
Punkty reakcji
2
Miasto
Rzeszotary
A ty weź się zastanów nad sobą w takim razie! Zadaj sobie jedno ważne pytanie: Czy ją naprawdę kochasz??? Bo z tego co mówisz to raczej nie. Nie można kochać i zdradzać jednocześnie. Jeśli masz pociąg do innych dziewczyn to najwyraźniej to nie jest to czego szukasz. Dlatego uważam, że powinieneś ustalić hierarchię tego, co jest dla ciebie ważniejsze: miłość czy seks. I jeśli wybierzesz to drugie to zerwij z dziewczyną, chociażby dlatego,żeby być fair i nie skrzywdzić jej jeszcze bardziej np. poprzez zdradę. Nie można mieć wszystkiego.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Bossziom, mam nadzieję, że Twoja luba w jakiś sposób dostanie się do tego tematu i kopnie się porządnie w dupsko tak, że polecisz na Księżyc. Wtedy dopiero docenisz, to co miałeś. Ale będzie za późno.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
tylko niech facet odpowie na pytanie czy nie skusilby sie na inna ladna dziewczyne??

Nie. Przynajmniej facet, który nie zamienił się z przyrodzeniem na rozum.

I Ty jeszcze mówisz, że ją kochasz... Wiesz co jest najśmieszniejsze? Ja nie mam uczuć i uważam to za obrzydliwe. Ty deklarujesz, że kochasz - masz uczucia. Zatem jesteś gorszy od pustej skorupy i namiastki człowieka, nic tylko pogratulować. Proponuję DOJRZEĆ, zanim zdecydujesz się na związek, zranisz ją wcześniej czy później, dlatego daj dziewczynie spokój i używaj prezerwatyw, w przeciwnym razie ponownie zobaczę w gazecie artykuł o ciąży w gimnazjum...

Aha, poproszę o kontakt do Twojej dziewczyny.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Milosc jest silniejsza czy prymitywne biologiczne popedy ?

Jezeli to drugie to wniosek jest jeden, TO ZADNA MILOSC. Jak sie kocha to sie o innych kobietach nie mysli.

Nie mysli sie nie daltego ze nie wolno tylko dlatego ze sie nie chce myslec.. bo sie kocha wlasnie ta jedna, to chyba proste i logiczne :mruga:

W glowie mi sie to nawet nie miesci jak to czytam albo mam jakies inne poglady na zagadnienie jakim jest MILOSC.

Odejdz od niej, moze pocierpi ale bedzie miec szanse aby kiedys spotkac mezczyzne ktory bedzie ja naprawde kochal a nie mial dylematy bo ma ochote sobie ruchac panienki :mruga:
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Odejdz od niej, moze pocierpi ale bedzie miec szanse aby kiedys spotkac mezczyzne ktory bedzie ja naprawde kochal a nie mial dylematy bo ma ochote sobie ruchac panienki :mruga:

Do tej pory nie wiedziałem, że ludzie są tak po...myleni... Człowiek ma naprawdę poważny problem. Dojrzewanie wygląda coraz gorzej...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ok.. jestem pomylony k*** bo uwazam ze ukochanej kobiety sie nie zdradza... :eek:k:

Tak on ma POWAZNY problem bo nie umi trzymac swojego wacka na uwiezi...

Jak ja moglem tego nie zauwazyc ? Jestem taki niedojrzaly.... :eek:k:
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Ok.. jestem pomylony k*** bo uwazam ze ukochanej kobiety sie nie zdradza... :eek:k:

Tak on ma POWAZNY problem bo nie umi trzymac swojego wacka na uwiezi...

Jak ja moglem tego nie zauwazyc ? Jestem taki niedojrzaly.... :eek:k:

Chyba nie zrozumiałeś. Pomylony jest ten, kto ma podobne zdanie na temat zdrady co bossziom, nie miałem na myśli Ciebie. To że nie potrafi trzymać wacka na uwięzi to też prawda. :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
No właśnie, dobrze powiedział Troll- jak się kocha to nie myśli się o innych kobietach. A jeśli się myśli to nie jest to prawdziwa miłość. Zastanów się, autorze, czego Ty chcesz i nie krzywdź swojej dziewczyny. Ona też ma uczucia!
 

izabelka87

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
dla mnie to jest chore piszesz ze ja kochasz a masz ochote na inne a co to za róznica kazda ma to samo,a jak cie tak bardzo pociagaja inne to daj jej spokój i tak ja zdradzisz w czesniej czy puzniej ale mam nadzieje ze ona zrobi to pierwsza
 
Do góry