Wielka prośba o pomoc

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Witam, jestem z dziewczyna 3 lata, bardzo ja kocham i uwazam ja za ta jedyna, wszystko super pieknie, lecz problem tkwi glebiej, moja dziewczyna jak i ja wczesniej nie uprawialismy seksu i razem zrobilismy to po raz pierwszy i od tamtego czasu uprawiamy seks regularnie :) niestety problem tkwi we mnie poniewaz mam bardzo wielki pociag do innych dziewczyn, chetnie bym sobie poswirowal z inna dziewczyna, poniewaz jak by to ujac mam ochote na inna kobiete w sprawach lozkowych. Wczesniej przed moja obecna dziewczyna mialem wiele innych przelotnych kolezanek, lecz do seksu nie doszlo i dlatego pewnie mam chec poflirtowac z inna dziewczyna... Moja partnerka za to widzi wszystko we mnie, nie chce innego niz mnie i moglaby sie ze mna widziec 24h.. czesto gdy kolezanki mnie zagadywaly czy chcialy umowic sie ze mna porozmawiac, to moja dziewczyna wkurzala sie na mnie i wmawiala ze ja zdradzam itd. Zawsze mialem powodzenie u dziewczat i moja dziewczyna jest strasznie zazdrosna :[

dlatego prosze bardzo poradzcie mi co mam robic? nie chce skrzywdzic mojej dziewczyny poprzez rozstanie czy zdrade, ale bardzo podobaja mi sie inne i mam ochote na cos nowego..

Pozdrawiam, licze na godne porady
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
chcesz zjeść ciastko i mieć ciastko;p tak się nie da. albo kochasz swoją dziewczynę i chcesz z nią być, albo nie. zastanów się, co jest dla Ciebie ważniejsze: zaliczenie nowej dziewczyny czy miłość obecnej.
 

neta1972

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
180
Punkty reakcji
1
Miasto
bardziej zachód niż wschód
odejdź od niej.i to już,zaraz.lepiej złam jej serce teraz niż za następnych parę lat,gdy zacznie wiązać z tobą plany na przyszłość.jesteś kompletnie niedojrzały do bycia w związku.było ci fajnie dopóki twoja dziewczyna była dla ciebie nowością w łóżku i mogłeś sobie na niej potrenować.szalej do woli,uważaj żeby nie złapać syfa ale daj jej już spokój.
współczuję tylko tym dziewczynom,które będą miały pecha trafić na ciebie,będą tylko w kolejce do zaliczenia.miłej zabawy. :papa:
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
a gdybym sie poumawial z inna dziewczyna prez jakis czas i pozniej normalnie byl ze swoja dziewczyna, moze by mi przeszla ochota na inne kobiety, co o tym myslicie? o tej zdradzie oczywiscie nie mogl bym powiedziec swojej racja?
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
a gdybym sie poumawial z inna dziewczyna prez jakis czas i pozniej normalnie byl ze swoja dziewczyna, moze by mi przeszla ochota na inne kobiety, co o tym myslicie? o tej zdradzie oczywiscie nie mogl bym powiedziec swojej racja?
Człowieku, zastanów się co Ty piszesz. Oczywiście, takie rzeczy się zdarzają, ale żeby to z premedytacja planować i jeszcze czekać na "godne opinie" od forumowiczów? Zostaw ją lepiej i poużywaj sobie, pókiś młody.
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Spoko... myślisz, że to ta jedyna, ale chciałbyś poszaleć z innymi... Heh kolego - jak dla mnie bardzo denerwujące!!! :mruga:
Zastanów się, naprawdę zastanów się co dla ciebie jest ważniejsze...
Ale jeśli twój popęd jest nie do opanowania, to zniknij z życia tej biednej dziewczyny i nie waż się nigdy prosić jej żeby do ciebie wróciła bo nie będziesz tego wart!!!!!!
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Typowe <_<. Raz zasmakowałeś tego 'miodu', teraz chcesz sprawdzić jak by było z inną, porównać.. Wstydź się..

Masz kogoś kto cię kocha, jesteś dla niej wszystkim i po głowie chodzą ci takie myśli..? Sumienie bym nie pozwoliło. Jak przemawia - ok, jeśli nie, to zerwij z nią teraz, będzie mniej ją bolało. Lataj po kwiatkach, dopiero po jakimś czasie zrozumiesz jaki byłeś głupi, co straciłeś, dopiero gdy dziewczyny będą patrzeć na ciebie jak ty na nie - czyli jak na obiekt seksualny.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Wszystko sobie jeszcze raz przemyśl. Czy chcesz z nią być czy wolisz poszaleć. Jeżeli wybierzesz drugą opcje to zostaw swoją obecną dziewczynę, rozstanie ( w tym przypadku) to lepsze rozwiązanie niż zdrada, bo ją bardzo trudno wybaczyć.
 

Avior

Bywalec
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
1 009
Punkty reakcji
96
Przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka.
"Próbowanie" to świetna zabawa pod warunkiem, że bawią się w nią obie strony. Albo szybko dorośnij, albo idź wyrywać towary, które chcą być wyrwane i uwolnij swoją panią od swojego towarzystwa.
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie sadzilem ze mnie az tak skreslicie na tym forum... :( to naprawde nie zalezy ode mnie, nawet gdybym chcial byc ze swoja i byc jej wierny, to pokusa i tak jest ogromna, od dluzszego czasu sie z nia zmagam... mowicie ze mam zakonczyc od tak zwiazek 3 letni, jak myslicie ze to tak latwo , to napiszcie w jaki sposob??
 

famfatal

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
1
yyyyyyyy.... Panie, czy nie wiem jak Ci tam powiedziec.. Proponuje daj mi numer do swojej dziewczyny a ja jej wysle to co napisales, wtedy juz nie bedziesz sie musial zastanwiac jak jej to powiedziec. Widac, ze masz pstro w glowie i jestes bardzo niedojrzaly. Niestety Twoja dziewczyna jeszcze tego nie wie i bardzo jej wspolczuje. Lepiej sie zastanow czego chcesz, jesli naprawde zalezy Ci na smakowaniu czegos nowego, to bardzo prosze uzywaj sobie do woli, tylko powiedz swojej dziewczynie o Twoich zamiarach. Nie wiem czy bedziesz tego zalowal, nie wiem jakim typem jestes czlowieka. Ale powiem Ci ze czas Ci da prawdziwa nauczke, jezeli zobaczysz gdzies swoja dziewczyne z innym i bedziesz patrzyl jaka jest szczesliwa.. A Ty bedziesz sam, bo juz sobie pouzywales i odniechcialo Ci sie, albo juz nie ma towarow ktore beda Cie chcialy.. Zastanow sie nad tym dobrze.
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
widac, ze nikt mnie nie rozumie, myslalem ze te forum jest by pomoc ludziom a nie ich obrazac! zaswiadczam ze jestem dojrzaly i nie jestem typem drania zle mnie oceniliscie. poprostu mam wielki dylemat, bo naprawde bardzo kocham moja dziewczyne i nie chce jej ranic, tyle ze moje hormony bardzo wiruja na widok innej ladnej dziewczyny, moze gdybym pobyl chwile z inna to docenilbym to co mam
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
moze gdybym pobyl chwile z inna to docenilbym to co mam
O, na pewno byś docenił. Zobaczył byś, że jest dla Ciebie najważniejsza, a miłość i ciepło jakim Cię otacza sto razy bardziej wartościowe niż przelotny romans. Ale co z tego, że Ty byś już był pewny czego chcesz, jak Twoja dziewczyna nie chciałaby do Ciebie wrócić. Kobiety mają swoją dumę. I nie polecam rozważać rozwiązania "A może jej nie powiem", bo to z góry odpada. Na kłamstwie niczego nie zbudujesz.

Piszesz, że jesteś dojrzałym człowiekiem, więc jak dorosły musisz podjąć słuszną decyzję. Dojrzałość polega na tym, że w pełni bierzemy odpowiedzialność za nasze czyny. Zostań z nią i bądź jej wierny albo ją zostaw i więcej nie zawracaj głowy.
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
skoro masz tak wielki pociąg do innych dziewczyn jak piszesz, zdrada jest więcej niz pewna, może niekoniecznie teraz, ale za jakiś czas. Jeśli Twoja dziewczyna nie dowie się o tym będziesz chciał więcej, uważając, że przecież nie robisz nic złego, nie ranisz w ten sposób swojej dziewczyny. Jednak gdy prawda wyjdzie na jaw, wtedy dopiero masz szanse docenić to co miałeś, kiedy będzie już za późno.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
A ciekawe jak Ty byś odczytał "taki dylemat" gdyby to nie Ciebie dotyczył??
Nikt tu Cię nie będzie głaskał po głowie, że baw sie i okłamuj swoją dziewczynę bo przeciez tak bardzo ją kochasz... Wybacz ale tu każdy wyraża swoje zdanie i w tym temacie jest ono krytyczne, bo Twoje podejście jest dla mnie nie zrozumiałe.
I tak nawet jak ją zdradzisz i będziesz to ukrywał to i tak prawda wyjdzie na jaw,a wątpie w to, że skoro Twoje hormony tak szaleją to na jednej przelotnej znajomości nie poprzestaniesz i bedziesz udawał wiernego i zakochanego po uszy faceta przed swoją dziewczyną. Kłamstwo ma krótkie nogi...
No, ale jeżeli chcesz poszaleć i pozostać w związku to powodzenia życzę i współczuje Twojej dziewczynie. Jeżeli chcesz ją zranić to nikt Ci tutaj tego nie zabroni...
 

bossziom

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
gdybym byl draniem to juz dawno bym zdradzil, ale postanowilem spytac was o rade.. moze juz ktos mial taka decyzje do podjecia? i by napisal czy nie zaluje?
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Po pierwsze - współczuję Twojej dziewczynie...
Po drugie - jak możesz pisać, że ją kochasz a masz ochote na seks z inną?;/ odrażające..
Nie wróżę Wam przyszłości. I tak ją kiedyś zdradzisz - to jest pewne! Jesteś niedojrzały, nie doceniasz tego, co masz...
 
Do góry