Wielka Hipokryzja...

Status
Zamknięty.

HEH

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Zastanawia mnie, dlaczego symbole nazistowskie, np. swastyka oraz wszelkie próby łamania poprawnosci politycznej są tak bardzo przez ludzi w UE i USA tępione, podczas gdy sierp i młot nie. Co wiecej, gdy ktoś paradowałby (i to nie tylko w Polsce) w koszulce Stalina to prawdopodobnie nikt na to by nie zwrócił uwagi, natomiast wyjscie w koszulce z Hitlerem spotkalboby sie na pewno z nienawistnym wrogą reakcją wielu ludzi. To dziwne bo wedlug historii komunizm pochłonąl o wiele wiecej istnien ludzkich i np. Polsce wyrządzil wiecej szkód niz nazizm.

Mysle ze za wszystko jest winna ta kosmopolityczna, konsumencka propagadna np. z Hollywood i wielu innych mediów - na swiecie a w Polsce propaganda PRL. Konsument to ma byc czlowiek nie posiadajacy glebszych, radykalnych pogladów, ma byc dobry, slaby i czesto kupowac. I wlasnie na taką masę przerabiani są ludzie. Nie jest tajemnicą ze Hollywood jest opanowane przez Zydów.

Kiedys sie z tego smialem, gdy nie bylem rasistą i antysemitą. Ale teraz wiem ze to prawda. Zauwazcie ze do czasu filmu Der Untergang (Upadek) Hitlera przedstawiano w sposób albo satyryczny (wychudłego z wąsikiem) albo jakis absurdalnie demoniczny, jakby byl jakims Demonem z Piekła rodem. A nikt wczesniej nie pokazywal ze Hitler byl dzentelmenem w stosunku do kobiet, ze kochal zwierzęta, ze kochal sztukę, architekture i muzykę.

To samo jest z reakcją na mój podpis...Ja NIE PROPAGUJE rasizmu, ja wyrazam swoje zdanie do którego mam prawo, swój sprzeciw wobec kolorowej imigracji i pogardę dla murzynów. Tak samo jak ktos ma prawo miec podpis - bierz narkotyki to jest fajne, albo viva la anarchia.
Wiec żalosne próby nakłonienia mnie do zmiany przez pewną moderatorkę na pm mnie po prostu rozbajają. Dla porównania - czy ktos mający w avatarze Charlesa Mansona propaguje mordowanie, lub ktos z pentagramem propaguje satanizm? Nie!

Jak ja lubie takis swieto:cenzura:liwych hipokrytów, ktorzy nie tolerując moich pogladów uwazają sie za ludzi tolerancyjnych. :lol:
 

NowyPremier

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
*Konstytucja RP (Dz. U. Nr 78, poz. 483 ze zm.):

*wprowadza zakaz dyskryminacji rasowej stanowiąc, że wszyscy są wobec prawa równi, wszyscy mają prawo do jednakowego traktowania oraz że nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (art. 32);

*zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych wolność zachowania i rozwoju własnego języka, zachowania obyczajów i tradycji oraz rozwoju własnej kultury, a także gwarantuje im prawo do tworzenia własnych instytucji edukacyjnych, kulturalnych i instytucji służących ochronie tożsamości religijnej oraz do uczestnictwa w rozstrzyganiu spraw dotyczących ich tożsamości kulturowej (art. 35);

Jako porządny obywatel Polski zapewne wiesz, że łamiesz prawo bo PROPAGUJESZ rasizm, antysemintyzm własnie poprzez wyrażanie swojego zdania. Nie bede sie rozpisywał nt. dyskryminacji rasowej ba kazdy normalny człowiek wie,że kolor skóry nie ma zadnego znaczenia , nie mam pojecia dlaczego gardzisz czarnoskórymi co takiego ci zrobili. Po prostu jestes HIPOKRYTA. Ciekawe ile jedzenia zjadłeś wyprodukowanego przez czarnych,ile filmów ogladnałes wyprodukowanych przez czarnych, ile ubran zużyłes pochodzacych np. z Chin aha i jescze ten tekst napewno pisałeś z klawiatury wyprodukowanej na Tajwanie albo w Chinach . To jest dopiero HIPOKRYZJA.
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Kiedys sie z tego smialem, gdy nie bylem rasistą i antysemitą. Ale teraz wiem ze to prawda. Zauwazcie ze do czasu filmu Der Untergang (Upadek) Hitlera przedstawiano w sposób albo satyryczny (wychudłego z wąsikiem) albo jakis absurdalnie demoniczny, jakby byl jakims Demonem z Piekła rodem. A nikt wczesniej nie pokazywal ze Hitler byl dzentelmenem w stosunku do kobiet, ze kochal zwierzęta, ze kochal sztukę, architekture i muzykę
No fakt. Hitler kochał psa, Ewę Braun i dzieci, zwłaszcza swoją siostrzenicę. Kochał sztukę ze szczególnym wskazaniem na architekturę monumentalną upamiętniającą jego rządy. Ogólnie był człowiekiem wrażliwym i z pomysłem na zreformowanie świata i tylko te złe alianty przeszkodziły w realizacji światłych celów. Nie zdążył zabić wszystkich myślących inaczej i zabrakło mu armi do podboju świata. A tak ogólnie to był bardzo wrażliwym człowiekiem. Przepraszam ludzi za określenie Hitlera mianem człowieka.
W moim głupim rozumie jakoś dziwnie narzucają mi się analogie do aktualnej sytuacji w Polsce:) Moherowe berety to SA a potem się to wytnie i z najwiernieszych utworzy elitarne jednostki (SS). Premiera stanowisko i Prezydenta się już ma i tylko ta durna demokracja przeszkadza i UE. To sie jakoś uda ominąć co zresztą widać w staraniach obu braci. Ale jakby co to niestety nie mozna liczyć na armię. Tam jest zbyt wielu myślących. Pozostaje u:cenzura:anie wszystkich i wszystkiego, szarganie autorytetów i oczywiście demagogia!
Największą hipokryzją nowożytnej Europy jest władza Kaczyńskich w Polsce!
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Emm... może i Hitler kochał pieska i kobiete. Ale nie kochał ludzi. Bo ktoś kto kocha ludzi, nie morduje ich milionami. nie chce nad nimi kompletnie panować. Więc proszę nie wmawiaj mi, że Hitler jest OK. :/
 

HEH

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Sprawdzcie ten filmik, moze sie troche wzruszycie, ja sie zawsze wzruszam jak go ogladam :

http://youtube.com/watch?v=NDgqsRoAPL4&amp...ailer%20Parodie]

A tutaj trailer filmu Der Untergang - http://youtube.com/watch?v=AkSpPq8E1Ek&amp...ailer%20Parodie

Chcialbym zeby Polska kiedys miala takiego przywódce, moze nie dokładnie jak Hitler ale zeby sie caly naród zjednoczyl tak jak Niemcy i pełen wyzszych wartosci poza debilnym konsumcjonizmem i poprawnoscia polityczną.

Ehhh swiat wartosci, mestwa, który niestety juz nie powróci - http://youtube.com/watch?v=DS4t00Jgd1E&amp...ailer%20Parodie
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Emm... może i Hitler kochał pieska i kobiete. Ale nie kochał ludzi. Bo ktoś kto kocha ludzi, nie morduje ich milionami. nie chce nad nimi kompletnie panować. Więc proszę nie wmawiaj mi, że Hitler jest OK. :/
Sorki, że nie uwzględniłem inercji myślowej. Hitler nie jest OK.
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Chcialbym zeby Polska kiedys miala takiego przywódce, moze nie dokładnie jak Hitler ale zeby sie caly naród zjednoczyl tak jak Niemcy i pełen wyzszych wartosci poza debilnym konsumcjonizmem i poprawnoscia polityczną.
Każdy prawdziwy Polak tego by chciał. Każdy chciałby żeby prywata polityków nie istniała, żeby rozgrywka polityczna sprowadzała się do argumentów i racji, żeby władza służyła obywatelom. Hitler akurat nie jest najlepszym przykładem bo on demokracje i wolę narodu wdeptał w parkiety Raichstagu, spalił pół świata i spowodował śmierć milionów ludzi.
Niestety Kaczyńscy idą drogą Hitlera i z tym nie można się zgodzić. Stąd mój nieustający sprzeciw dla władzy PiS i PiS-owych pomysłów. Nie akceptuję sposobu realizowania państwa prawa przez Kaczyńskich. Nie akceptuję zawłaszczania państwa i jego instytucji przez personel PiS. Nie zgadzam się na podważanie demokracji i nadrzędnej roli obywateli w tym systemie. Nie wyrażam zgody na wszechwładną władzę Kaczyńskich i PiS bo akurat nie mają, w moim odczuciu, prawa do tego a w społecznym odbiorze mandatu. To co teraz robią to czysta uzurpacja, połączona z zakłamywaniem faktów i fałszowaniem historii na usługę chwilowej władzy. To gra polityczna, która nic wspólnego nie ma z dobrem państwa i społeczeństwa a jedynie służy ślepej, zachłannej i chorej rządzy władzy.
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
A nie pomyśleliście o tym, że gdyby w Polsce do władzy chciał dojść jakiś narwany dyktator to inne państwa szybko by go zgasiły, a z Polski zrobiły poligon??. Takie coś nie miałoby sensu. Teraz trochę inaczej wygląda sytuacja polityczna na świecie.
Po drugie jak Hitlera można nazwać dżentelman'em??. Był porywczy, nie słuchał nikogo (oprócz swoich ziomkiów 2xG :D ). Nie znał się na wojsku a starał się dowodzić. Nie znał się na inżynierii a chciał stworzyć super czołg (choćby słynna "Myszka" czy Tygrys Królewski) . Nie potrafił racjonalnie myśleć innymi słowy. Hitler to największe zło jakie mogłoby się przytrafić Polsce
 

HEH

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
A nie pomyśleliście o tym, że gdyby w Polsce do władzy chciał dojść jakiś narwany dyktator to inne państwa szybko by go zgasiły, a z Polski zrobiły poligon??. Takie coś nie miałoby sensu. Teraz trochę inaczej wygląda sytuacja polityczna na świecie.
Po drugie jak Hitlera można nazwać dżentelman'em??. Był porywczy, nie słuchał nikogo (oprócz swoich ziomkiów 2xG :D ). Nie znał się na wojsku a starał się dowodzić. Nie znał się na inżynierii a chciał stworzyć super czołg (choćby słynna "Myszka" czy Tygrys Królewski) . Nie potrafił racjonalnie myśleć innymi słowy. Hitler to największe zło jakie mogłoby się przytrafić Polsce

Przeciez powiedzialem wyraznie kilka postów wyzej ze to sie juz nie powtórzy

Hitler byl dzentelmenem w stosunku do kobiet. Zawsze szanował i dbał o kobiety, pozwalał Ewie Braun spotykac i zapraszac swoje kolezanki. Co wiecej pozwalal jej organizowac z nimi imprezy, które czesto byly dosc swobodne ;) Sprawa z jego siostrzenicą jest niewyjasniona i nie wiadomo czy mial wplyw na jej samobójstwo.

Znał sie na wojsku, mimo ze nie ukończył szkoly wojskowej (był tylko kapralem). Jego pomysly zaskakiwały czesto generałów, oczywiscie pod koniec wojny popełniał błędy, ale jak na kaprala, jesto wiedza i umiejetnosc prowadzenia wojny byla niesamowita.

Tygrys Królewski II był swietnym czołgiem, ale zostal wprowadzony zbyt pozno. Maus o którym mówisz praktycznie nie bral udzialu w dzialaniach wojennych.

Mówisz ze nie potrafił racjonalnie myslec? Hmm ciekawe...Tylko czemu podbił całą Europę kontynentalną? Oprócz podbitych krajów na kontynecie zostaly albo inne faszystowskie jak Wlochy i Hiszpania, albo neutralne jak Szwajcaria, Szwecja...
Hitler byl mistrzem dyplomacji, strategii...Mozna domniemac jednak ze kleska pod Staliningradem wplyneła negatywnie na jego stan psychiczny, osobiscie uwazam ze go to przeroslo. Byl czlowiekiem, takim jak ja czy ty, w któryms momencie musial popelnic błąd. Osobiscie uwazam ze najwiekszym błędem bylo zlekcewazenie pogody w Rosji oraz zlekcewazenie sukcesów badan nad energią jądrową.

Ale suma sumarum, był to wyjątkowy człowiek, jakbys na to nie patrzył.

No i co najwazniejsze moim zdaniem to to , ze Hitler chcial zudowac mocarstwo, które nie mialo sie opierac tylko na terrorze i obozach koncentracyjnych ( jak to zawsze staraja sie przedstawic judeo-media) ale panstwo kultury, sztuki, w którym ludzie mieli byc silni a nie slabi. Ja chcialbym mieszkac w III Rzeszy, gdyby wygrala wojne.
 

NowyPremier

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
No i co najwazniejsze moim zdaniem to to , ze Hitler chcial zudowac mocarstwo, które nie mialo sie opierac tylko na terrorze i obozach koncentracyjnych ( jak to zawsze staraja sie przedstawic judeo-media) ale panstwo kultury, sztuki, w którym ludzie mieli byc silni a nie slabi. Ja chcialbym mieszkac w III Rzeszy, gdyby wygrala wojne.

Państwo kultury i sztuki?? Judeo-media?? co Ty bredzisz ?? Państo silnych ludzi a co ze słabymi ? Jak Ci sie tak w Polsce nie podoba to wyprowadz do Niemiec. Jednego idiote mniej !
 

HEH

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Państwo kultury i sztuki?? Judeo-media?? co Ty bredzisz ?? Państo silnych ludzi a co ze słabymi ? Jak Ci sie tak w Polsce nie podoba to wyprowadz do Niemiec. Jednego idiote mniej !

Ojj to ty bredzisz kolego :D Zal mi nawet odpisywac na tak idiotyczny post, papa :papa: Aha i nie pozwalaj sobie za duzo, wychamuj troche i stul pysk bo ja cie nie obrazam.
 

NowyPremier

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja tylko wyraziłem zdanie o tobie. Wiekszość pewnie sie ze mna zgodzi ze masz idotyczne poglądy. Gloryfikacja hitlera, antysemintyzmu i rasizmu świadczy tylko o twoim zacofaniu a "stul pysk" to sobie mów do swoich łysych kolegów.
 

HEH

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Ja tylko wyraziłem zdanie o tobie. Wiekszość pewnie sie ze mna zgodzi ze masz idotyczne poglądy. Gloryfikacja hitlera, antysemintyzmu i rasizmu świadczy tylko o twoim zacofaniu a "stul pysk" to sobie mów do swoich łysych kolegów.

bla bla bla bla bla bla bla i co tam jeszcze powiesz karakanie? Nie dosyc ze spamujesz to jeszcze obrazasz innych
 

NowyPremier

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Twój najlepszy argument to to ,że cie obrazam .Wiem ze nie odpowiada ci ze przeczytałes prawde o sobie i kto powiedział ze tylko rasisci mogą obrazac innych ajak nie lubisz spamowania to nie zakładaj durych tematów.
 

HEH

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Twój najlepszy argument to to ,że cie obrazam .Wiem ze nie odpowiada ci ze przeczytałes prawde o sobie i kto powiedział ze tylko rasisci mogą obrazac innych ajak nie lubisz spamowania to nie zakładaj durych tematów.

Zamknij sie i won z tego tematu spamerze i trolu.
 

NowyPremier

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hehe a ja i tak odpowiem
Możesz nazywać mnie jak chcesz i tak mnie to nie rusza, denerwuje mnie twoja postawa. Wiesz dlaczego nasz kraj jest taki zacofany ? To przez ludzi o takich pogladach jak ty - którzy jak to napisałes na poczatku "gardza murzynami" -zapatrzonych bezgranicznie w swojego idola Adolfa. Gdzie w czasie wojny i komunizmu pozabijali cała inteligencje i wierz mi, nie tylko Żydów ale też "prawdzwych czystych Polaków". Wiec mamy w Polce to co mamy - zacofanie, ciemnote i ksenofobie. Żal mi ciebie...
 

Rapid

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2005
Posty
1 190
Punkty reakcji
21
Stalinowska Rosja stanęła w pewnej chwili po stronie wrogów Hitlera i tym samym zapisała się do klubu antyfaszystów. Wniosła największy wkład ludzki i materialny w zniszczenie hitlerowskich Niemiec. To są fakty a zaprzeczanie im to hipokryzja i głupota polityczna nie tylko.
Napoleona Bonaparte wielbimy a to był uzurpator, który podbijał kraje i narody. Niweczył demokarację a ogniem i mieczem traktował swoich wrogów. Kiedyś obiecał Polsce samowolność ale nigdy tego nie dotrzymał. Lubimy go bo on jakis taki nasz jest. Cos powiedział, nic nie zrobił i przegarł na koniec. Stalina nie lubimy bo to wróg demokracji był i miał czelność rządać adekwatnych do wojennego wysiłku apanaży. Co wiecej wygrał wojnę a zwycięstwo nie jest wpisane w polską martyrologię.
Semityzm i inne fobie to polska specjalność. To specjalność niespełnionej polskiej prawicy. Teraz i Prezydent i Premier i rządząca partia mają możliwość spełnienia chorych ambicji i szalonych wizji. To nie służy ani Polsce ani okolicy ani obywtelom. To czysta prywata chorych psychicznie szaleńców. Gorszych od Hitlera bo zakłamanych i oszukujących naród, dla których najważniejsze jest posiadanie władzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry