Wiadomości E-meil..

tynka:)

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Chciałaby pozanac waszą opinie na temet korespondownia przez e-meila.
Czy może wolicie pisac normalne listy?
Często wysyłacie wiadomości e-meil do osób z forum?
Czekam na waszeopinie na ten tem.Pzdr wszystkim:)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Często wysyłacie wiadomości e-meil do osób z forum?
z forum??
raczej nie wysyłam, zdecydowanie wole pogadac przez gg niz mailami...
w obecnej chwili mam grubo ponad 1000 nieprzeczytanych e-maili i nie chce mi sie tego czytac :p
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Ja też wogę gg czy tlena... e-maila urzywam ew. do rejestracji lub potwierdzania takich tam pierdołek... a moi znajomi też raczej gg wybierają :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja koresponduje przez meila :D
Z kilkoma osobami...
Ale gg bardziej mi się podoba.
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja chyba tak jak wiekszosc czesto gadam na gg i tak dla przyjemnosci i jak mam cos do załatwienia to tez. Maila uzywam jedynie do korespondencji z kuzynka z zagranicy, bo tam jest inna strefa czasowa wiec przez gg byłoby ciezko sie spotkac.
A co do pisania normalnych listow to.... tak na pamiatke mam ich chyba z 3 pudełka bo jak byłam mlodsza to była to moja mania... korespondowałam z 5 osobami z całej Polski prezz kilka lat, ale teraz z nimi wszystkimi kontakt sie jakos urwał.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Lubię pisać listy i je otrzymywać.
Zawsze z moją przyjaciółką pisałyśmy sobie listy, kiedy byłyśmy na wakacjach, bądź feriach.
Miło było otrzymać pachnącą kopertę ze zdjęciem, opisem dnia codziennego ..:) to tak jakby ta osoba wysyłała czątkę siebie.
Emailowałam kiedy nie miałam stałego łącza, teraz konta pocztowego używam głównie do rejestracji, przesyłania zdjęć itp.
Nie piszę emaili z forumowiczami, najwyżej GGadam z nimi przez komunikator :)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Z ludżmi z forum rozmawiam na gg.Czasem używam PW.
A meile - z poza forum.Lubię pisać i otrzymywać listy elektroniczne.
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
ja meilem prawie wogole nie pisze listow
czesto go uzywam ale to zazwyczaj do przesylania jakis waznych rzeczy a nie do korespondencji...
dlatego mam sporo kat pocztowych....ale dzisiaj sie zalamalam bo na jedno ktos prawdopodobnie ni sie wlamal i nie moge na niego wejsc :(
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Z ludźmi forumowiska się nie kontaktuję, ale mam wielu znjaomych za granicą i często muszę pisać i odpisywać na e-maile bo dostaję ich mniej więcej 6 dziennie, może 7.
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Mi się nigdy nikt nie włamał, bo mam całkiem inne hasło jak login i trudno to wymyślić!
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Parę lat temu, kiedy nie miałem stałki, e-mail był praktyczniejszy. Teraz wchodzę na swoją skrzynkę średnio raz na dwa tygodnie. ^^
 
Do góry