Why?

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Każdy ma trochę racji:)
Muszę przyznać, iż to się sprawdza:) chodzi mi o to, że po prostu kobiety interesują się tymi facetami, którzy wydają się być dla nich niedostępni i wtedy to dla nich uruchamia się kawałek mózgu odpowiedzialny za to, że to właśnie one będą za nami latały...;]
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
przedstaw dowody, które pozwolił Ci stwierdzić takie, a nie inne fakty.

Każdy z nas może wysnuć wniosek wyssany z palca, który kompletnie nie pokrywa sie z rzeczywistością.
Nie twierdze, że nie masz racji.
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Ale to jest akurat proste. Dajmy tu przykład drogich a zarazm niedostępnych przez cene dla przeciętniaków samochodów - każdy chce taki mieć. Tak samo jak kobieta, nie chce mieć modelu jak inne, lecz ten niedostępny.

Proszę fakt. Z punktu psychologicznego.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Dobry przykład podałeś.
Tak samo jak z ubraniem.
Każda chce mieć te glamour, te inne, nie te same co połowa koleżanek nosi.
Alee...
Nie można powiedzieć,że kobiety kiedy są olewane bardziej lgną do tego,który ma na nie wbite.
Jeśli facet przestaje sie mną interesować -> ja przestaje sie nim interesować -> bawię się dalej w gierki damsko-męski czyli inaczej -> nie czekam,aż łaskawie sie odezwie, nie latam jak pies z jęzorem do pasa.
Nie każda kobieta jest taka sama ale rozumiem, pisałeś ogólnie.
 

majeczka93

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów city
tylko szkoda ze uswiadamiasz w tym płec piękną a nic nie piszesz o tej brzydszej ... czyli co mamy rozumiec ze plec brzydka jest tak bardzo inteligentna ze przerasta nas kobiety swoja madroscia i woogole niby nic nie macie sobie do zarzucenia .. skoro juz szpulasz sie o to kobiety to moze jeszcze poszpulaj sie o to facetow.. sorry ale wykorzystywanie kobiet w ten sposob (zauroczenie laski za wszelka cene tylko poto zeby ja pozniej bzyknąć ..) jest dla mnie prymitywne hamskie i swiadczy o kulturze . oczywiscie nie pochwalam tych bezinteligentnych dziewczyn bo fakt faktem moglyby pomyslec pierwsze zanim sciagna majtki . Chodzi mi tylko o to zebys nie tylko uswiadamial kobiety w tym co robia nie madrego ale i chlopakow .... no wiec ?
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Muszę przyznać, że vendeta wprawiła mój umysł w osłupienie. Nie zrozumieć tekstu pisanego - na dodatek tego, upajać się blaskiem złudnej chwały - godne podziwu :-D
 
Do góry