Whose line is it anyway

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
ja juz się wkręciłam bardzo dawno temu i z czystym sumieniem mogę powiedzieć iż jestem uzalezniona ...

ja polecam Misję nie prawdopodobną z odcinka 2x29, z drugiego sezonu to jeszce odcinki Kapitan Włosy (26) i Poetór Kapitana Włosy (37) oraz odcinki z sezonu 4 zwłaszca 26, 30

zresztą większośc odcinków jest genialna, ja osobiscie jestem fanką Ryana Stilesa :)

poza tym nie wiem czy wiecie, że od września będzie polska edycja tego show, moze wypali jak wezmą do nie jodpowiednich komików ...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
A było coś takiego w Polsce już. Spadkobiercy - nawet jest o tym temat. Widziałem jak kiedyś emitowali na Polsacie, nie było złe (m.in. Bałtroczyk).
 

Aim

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
zresztą większośc odcinków jest genialna, ja osobiscie jestem fanką Ryana Stilesa :)

Ja też : )) Ryan jest najlepszy.. a jeszcze jak w pobliżu jest Collin to już zupełne mistrzostwo :D

Już jakiś czas tem się w to wkręciłam i teraz oglądam po kolei wszystkie odcinki :D
Whose Line jest po prostu niesamowite! Gwarantowane zwijanie się ze śmiechu xD
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Ten program jest niesamowity! Tylko Ameryka mogła stworzyć coś takiego :) Podobał mi się odcinek, w którym ten czarny komik (wybaczcie, nie pamiętam imienia) śpiewał piosenkę do kucharki bodajże :D
Czasami tylko wydaje mi się, że wszystkie te scenki sa wyreżyserowane.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Po części tak. Obejrz sobie na youtube "bloopers". Jest tam pokazane, że niektóre sceny powtarzają.
 

anthonyW

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
uwielbiam!!
najbardziej lubie Brada Sherwooda i Waynea Brady!
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Komikom w programie za łatwo i za szybko przychodzą pomysły do głowy i przez to widać, że nie jest to spontaniczne. Ale i tak śmieszny program.
 

FCBeny

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ten program jest niesamowity! Tylko Ameryka mogła stworzyć coś takiego :)
Ten program akurat stworzyli Brytole :)

Ale nie zmienia to faktu, że jest świetny, a wersja USA Drew Carey'a jest o wiele lepsza :) Według mnie, najlepszy jest Brad :eek:k:
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
A nie wiem kto go stworzył :)Oglądałam tylko amerykańską wersję i nie wnikałam w szczegóły. Ale co za różnica. Ubaw przedni :)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
oglądam amerykańską wersję na youtube, najbardziej lubię Colina i Ryana..a razem to po prostu są niesamowici, no program jest świetny :)
 
Do góry