Wehikuł czasu

Gregfield

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
105
Punkty reakcji
4
Miasto
podkarpacie
Cofnąłbym się do lat gdy na fali była dobra muzyka. Gdy grali Beatelsi, Zeppelini, Sabbaci, później Metallica i inne gwiazdy. Do czasów hipisów itd. Chciałbym chodzić w dzwonach i rozpiętej koszuli. Ci ludzie czuli się wolni.
 

djstonka

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
56
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
Warszawa
Ja przeniósłbym się do Antyku, do starożytnej Grecji, pod warunkiem że byłbym tam w arystokracji ;-)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Pętla czasu ... Krąg czasu ... Taśma skręcona, zwichrowana, po której przesuwając palec ma się go raz z jednej strony, a raz z drugiej strony taśmy ...
Być w Polsce PRZYSZŁEJ, urządzonej wedle własnych marzeń i pomysłów.
Nie jest to OT, bo taką taśmę każdy moze zrobić - skręcić pasek papieru i skleić końce skręconego ...
"Przeżytych mar już żaden cud nie wróci do istnienia" (Asnyk)
 
R

RobSon_85

Guest
Ja chętnie bym się cofnął do okresu wczesnego średniowiecza za panowania Piastów, a później do lat okupacji hitlerowskiej. Te dwa okresy zawsze najbardziej mnie fascynowały na lekcjach historii i fascynują do dziś. To bardzo ciekawe czasy, w średniowieczu poznawałbym tajemnice czarnej magii, a podczas drugiej wojny światowej [treść naruszająca punkt 3c) regulaminu] ......no taki już jestem :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Zdecydowanie opowiadam się za przenoszenie4m w PRZYSZŁOŚĆ.
Chyba że ktoś chciałby współczesną wiedzę wykorzystać dla własnej korzysci jako wróżbita lub "czarodziej" ...
Współczesne doświadczenia moznaq też wykorzystywać za sto lat i mnie taki okres przenosin by pasował.
 
L

Lilly123

Guest
A ja bym się cofnęła do czasów PRLu, to moja młodość :) Z nostalgią wspominam tamte lata, jak ktoś nie wie o czym mówię, to zerknijcie http://inprl.pl/relikt/4192/ - esencja :)
 

gaja1

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
A ja bym tak odlegle nie skakała, raczej do czasów mojej młodości, żeby przeżyć to wszystko jeszcze raz piekne czasy :)
 

kukamber

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja bym przeniósł się do czasów kiedy była bitwa pod Grunwaldem i chciałbym zobaczyć ją na żywo :)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Chyba większość wyobraża sobie, że w innym okresie pobędzie, bezpiecznie poogląda i wróci ...
A jakby się wrócić nie dało?
 
L

Ludwik_Kowalski

Guest
Niestety, a może na szczęście nie możemy się cofnąć w czasie (przynajmniej narazie). Ale gdyby była taka możliwość to gdzie byście się przenieśli?

Ja osobiście chciałbym zobaczyć jak wyglądało moje miasto pod koniec XIX w. ale więcej niż jeden dzień bym tam chyba nie chciał siedzieć
smile.gif


A gdzie wy byście się cofnęli?

Zamiast cofniecia sie wolalbym skoczyc do roku 2113.
.
 
Do góry