Węgry - Wakacje 2006

usmiechnieta200

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
Krosno
Zaczynam juz myslec o tegorocznych wakacjach... Moze uda mi sie zrealizowac wreszcie marzenie wyjazdu na Węgry, mysle o czesci północnej. Moze znacie jakies swietne miejsca, macie informacje o tanich, sprawdzonych kwaterach. Prosze piszcie...
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
ja tylko życzę powodzenia
ja robie wycieczke na 10 dni dla swoich znajomych, sami 17 i 18 latkowie, sex , drinks and rock'n'roll :p

pozdr. K-x
 

Karotka23

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
z grodu Kraka
polecam miejscowosci nad Balatonem, nie jest najdrozej a mozna i sie poopalac i pochodzic i pozwiadzac no i sie zabawic wieczorkiem
niestety nie moge ci nic konkretnie polecic bo bylam dosc dawno wiec nie moge sie wypowiedziec na temat cen ale moge powoedziec ze mi sie podobalo
zycze powodzenia i pozdrawiam
 

usmiechnieta200

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
Krosno
Wolalabym jednak okolice Egeru, Miskolca. Najblizej. Widzę, ze temat malo popularny. Wiem, ze do wakacji daleko, ale pomyslec o nich warto. Prosze o pomoc w miare mozliwosci. Podzielcie sie informacjami i wrazeniami. :lol: :)
 

vastian

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Tarnobrzeg
też mam zamiar się wybrać na węgry w tym roku:) jade wraz z kolezanka do Hajduszloboszlo na tamte baseny na 2 tyg :) jedzie ktos z was tam ?:p :)
 

DARI@

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź:]
też mam zamiar się wybrać na węgry w tym roku:) jade wraz z kolezanka do Hajduszloboszlo na tamte baseny na 2 tyg :) jedzie ktos z was tam ?:p :)


byłam tam 2 lata temu!! była zajeeeefajnie :D Naprawde warto tam jechać, a jak jeszcze trafisz w pogode to do końca życia będziesz ten wyjazd, głównie te baseny wspaniale wspominac :klaszcz: o jak ja chętnie bym tam wróciła...
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
Wolalabym jednak okolice Egeru, Miskolca. Najblizej. Widzę, ze temat malo popularny. Wiem, ze do wakacji daleko, ale pomyslec o nich warto. Prosze o pomoc w miare mozliwosci. Podzielcie sie informacjami i wrazeniami. :lol: :)
Byłam wtych dwóch miastach, wrazenia świetne, W eger jest basen i CHYBA winiarnia...wsumie gdzies wokolicy napewno jest. :p Miskolec to ciekawe miasto, fajna wierza (taka oświetlona). Mało pamiętam juz... :/ ale wiem ze było fajnie. Tak jak wszędzie duzo zabytków i kościołów. MIeszkałam w akademiku, nie koniecznie polecam:p wyjazd był organizowany przez towarzystwo turystyczne, dlatego mało wiem o samej organizacji.
Polecam tez Budapeszt.
 

rodzynia

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja polecam szczególnie Gyule (blisko granicy z Rumunią) i Tiszaujvaros. Więcej informaci o węgierskich kąpieliskach, w których byłam mozna znaleźć na mojej stronce http://thermal-wegry.prv.pl/

Pozdrawiam i życzę super wypoczynq na Węgrzech! ;-)
 

wilczurzyca

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mój tata był nad BAlatonem(nie wiem dokładnie gdzie) i mu sie podobało bardzo. Z innych źródeł słyszałam, że Węgry to nic specjalnego, troche zabytków trochę niedy itd. Osobiście nie byłam.
A ciekawe jak sie autorce tematu podobało/podoba/będzie podobać.
 
Do góry