Weekend w Polsce

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
na szczęście moje plany na ten weekend związane z wyjazdem pozostają bez zmian strajk na kolei który był zaplanowany na 26 i 27 sierpnia został odwołany.
 

wdowiec

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2011
Posty
100
Punkty reakcji
0
Mój weekend spędziłem w podróży po Polsce. Tak w ramach odstresowania się po ciężkich wakacjach, spotkałem nawet Malwę w Poznaniu, która się zgubiła w Dębkach jakiś czas temu :D http://www.joemonster.org/phorum/read.php?f=18&t=535135
 

MarCie

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam stronę Go2sleep.euZnajdziecie tam fajne i ciekawe propozycje na spędzenie czasu w Krakowie. Nie będziecie się nudzić. Interesujące propozycje na romantyczny weekend lub wakacje z rodziną. znajdziecie najlepsze kluby Kraków i apartamenty w przystępnych cenach. Jeśli macie ochotę zwiedzić miasto z licencjonowanym przewodnik po Krakowie to znajdziecie ciekawe trasy wycieczek.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Myślę, że wszystko zależy od tego czy po ciężkim tygodniu mamy ochotę na wyzwania jeżeli tak to trzeba wziąć mapę i coś zaplanować a jeżeli nie cóż życie :p
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
To właśnie po ciężkim tygodniu powinniśmy aktywnie spędzić czas np z rodziną. Siedzenie w domu przed telewizorem czy w supermarkecie to chyba najgorsza rzecz jaka może być. Jest tyle ciekawych miejsca wartych odwiedzenia.
 
M

magiczna

Guest
Macie rację, tym bardziej że teraz wsiada się w pociąg i po kilku godzinach jest się na drugim końcu kraju
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
To fakt, że w Polsce jest sporo miejsc do zwiedzenia. Ja, jak tylko będę miała więcej wolnego to mam zamiar zwiedzić te rejony: http://www.nextur.pl/td/wycieczki/opis/szlak-trzech-kultur/11402 Mam nadzieję, że niedługo mi się to uda.
 

karpik22

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
62
Punkty reakcji
2
Nie zastanawiałam się nad tym ale faktycznie myślę, że może być to ciekawa przygoda ale na początku trzeba dojechać nad morze i chyba podróż pociągiem będzie dobrym rozwiązaniem.
 
Do góry