Weekend w górach

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Szukam miejsca, na tegoroczną majówkę, w górach. Chcę, aby były to prawdziwe góry (nie takie jak świętokrzyskie), szukam miejsca, które ma swój niepowtarzalny klimat, gdzie nie ma masy turystów i świetnie gdyby w pobliżu była jakaś woda (staw, jezioro). Macie jakieś propozycje?
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Proszę, proszę, to Ty żyjesz, Awangardo? Trudno mi coś polecić, ale życzę powodzenia. A może ukraińskie Karpaty? Pozdrawiam.
 

Awangarda

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ha ha żyję, żyję i mam się całkiem nieźle, tylko na forum coś się mijamy :) Ukraińska strona mogłaby być ciekawa, tyle że majówka w tym roku trwa 3 dni, a to baaardzo daleko od mojego miejsca zamieszkania :(
 

Dante5

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
35
bardzo dobre miejsce ktore moge polecic to solina w bieszczadach, wspaniala okolica mozna naprawde odpoczac, zapomniec o wszystkim a jest co robic jesli oczywiscie lubisz trekking górski atrakcje wodne itp. ;) jesli chcesz miejscówe to pisz mam kumpla ze studiów który pracuje w hotelu w Polańczyku nad Soliną :)
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
bardzo dobre miejsce ktore moge polecic to solina w bieszczadach, wspaniala okolica mozna naprawde odpoczac, zapomniec o wszystkim a jest co robic jesli oczywiscie lubisz trekking górski atrakcje wodne itp. ;) jesli chcesz miejscówe to pisz mam kumpla ze studiów który pracuje w hotelu w Polańczyku nad Soliną :)


O tak w Bieszczadach jest po prostu cudnie, niezwykle malowniczo idealne miejsce na wypoczynek, pobyt tam wspominam bardzo miło i polecam wszystkim Solinę, Polańczyk, Myczków... <-- gdzie można wynająć domki, jak coś mogę polecić super miejce na nocleg. Pozdrawiam
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Szukam miejsca, na tegoroczną majówkę, w górach. Chcę, aby były to prawdziwe góry (nie takie jak świętokrzyskie), szukam miejsca, które ma swój niepowtarzalny klimat, gdzie nie ma masy turystów i świetnie gdyby w pobliżu była jakaś woda (staw, jezioro). Macie jakieś propozycje?
Kaukaz?
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Ostr
cudze chwalicie swego nie znacie :)
Kilka km na wschód od Zakopanego jest wioska Murzasichle - cisza, spokój, fantastyczne miejsce i aż nie do uwierzenia że tak blisko zakopanego może być taki spokój. Nie wiem, czy zdobywałeś/-aś Orlą Perć, ale taka majówka mogłaby być ciekawa ;) O ile o tej porze roku jest da się już tam wejść
 
V

VX-

Guest
Nie wiem, czy zdobywałeś/-aś Orlą Perć, ale taka majówka mogłaby być ciekawa ;) O ile o tej porze roku jest da się już tam wejść
O tej porze roku waunki tam są zimowe . I uwierz mi bez raków czekana i innego szpeju trasa jest nie do przejscia
 
Do góry