Weeb.tv - ciekawa alternatywa

Makubczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Olszew
Naziemna telewizja cyfrowa zaczęła już powoli wkraczać w życie Polaków, wyłączając w dwóch rejonach Polski sygnał analogowej telewizji. W domu sam mam trzy dekodery, które umożliwiają odbiór takiej telewizji, jednak nie jestem bardzo zadowolony, bo brakuje mi programów, których lubię. Na telewizję satelitarną nie stać mnie, dlatego też idealnym wyborem jest strona Weeb.tv .


Weeb.tv to moje światełko w ciemności, jaką dają nam drodzy operatorzy telewizyjni. Bo proszę mi powiedzieć, który nadawca da nam ponad 50 programów dziennie (zdarza się, że liczba kanałów na stronie sięga 80) za 20zł miesięcznie? A weźmy pod uwagę, że są tam programy, które w pakiecie na Cyfra + kosztują łącznie ponad miesięczną kwotę opłat.
Tam jest wszystko, co potrzebujesz do szczęścia. Dla mnie mogą wystarczyć kanały sportowe, informacyjne, filmowe i przyrodnicze. Od czasu do czasu MTV, ale tak od cholery reklam leci, że czasem odechciewa się oglądania teledysków. Ale też na stronie są kanały dla dzieci, jak i lifestyle. I do jasnej cholery – za grosze!

Z usług tej strony korzystam tydzień i jestem szalenie zadowolony, ponieważ nie mam żadnych problemów z działaniem serwisu. Wszystko gra tip top, tak jak sobie tylko wyobrażałem. Jakoś nadawanych kanałów jest bardzo dobra (mankamentem jest to, że jeśli pisze HD to często wygląda jak zwykła jakość), a o buforowaniu to nie ma mowy. Oczywiście to też zależy od naszego połączenia Internetowego, jednak myślę, że w dzisiejszych latach większość osób ma lepszą prędkość sieciową.


Wpis na blogu: http://jadzias.blogspot.com/2012/11/weebtv-i-masz-co-chcesz.html#more
 
Do góry