Wczasy W Grecji

musicalmaid

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
New Red City
Dzisiaj o godz 23 jadę do Grecji
mam cykora, bo jest tyle tych wypadków autobusów..
trzymajcie kciuki za swoją koleżankę z forumowiska :p
Dla wszytskich moc uśmiechów i uścisków
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
zazdroszcze
też byłam w grecji - dobrze wybrałaś
udanej podrózy :)
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Nie ma si czego bać, teraz są takie kontrole, że praktycznie nie wiem co by się musiało stać na drodze, żeby doszło do wypadku. Grecja to wspaniały kraj, wiec nie ma się co martwić, tylko cieszyć, ze jedzie się do kolebki kultury europejskiej. Biura podróży maja teraz takie fajne oferty, że naprawdę, jak ma się tylko trochę pieniędzy, to aż grzech nie skorzystać.
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
To prawda- oferty są bardzo ciekawe. Ja bym się nie bała tylko niesamowicie cieszyła. Najchętniej zobaczyłabym Grecką Riwierę Olimpijską - to fantastyczne miejsce. Warto wybrać się w te rejony, bo ceny takich wyjazdów są teraz szczególnie atrakcyjne. Na przykład wyjazd z ok-tours kosztuje około 1400 złotych( super zakwaterowanie i wyżywienie)
 

Mute

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
A ja chciałabym pojechać na Rodos, to jest cudowne miejsce. Obczajałam już oferty różne i na Bon Voyage znalazłam super hotel Iberostar w Kiotari koło Lindos. Byliście tam może? Zdjęcia super, ale nie wiem jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Jak ktoś był to napiszcie jakie wrażenia, bo nie wiem gdzie my w efekcie wylądujemy na tym urlopie.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Rodos brzmi ciekawie, ale to byłaby bardziej statyczna wycieczka prawda? No bo co na Rodos poza opalaniem i piciem drinków z palemką mozna robić? :)
A dla mnie wakacje to musi byc koniecznie ruch.
Wystarczy, ze siedzę w pracy 8 godzin na tyłku.
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Grecja jest bardzo ciekawym krajem, faktycznie :)
Osobiście trochę tam pozwiedzałem i jedyne, co mi się nie podobało to upały ;D Wystawiłem koszulkę po praniu na słońce, żeby wyschła - zajęło mi to ledwo godzinę. Po tym czasie koszulka była aż gorąca.
No ale fajnie tam jest, masa ciekawych miejsc do zwiedzania :)
 
Do góry