Ważne!

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
WAŻNY KOMUNIKAT
NASK POLSKA
Informacja Poufna

UWAGA! NIE ŁĄCZ SIĘ Z INTERNETEM MIĘDZY 23:59 31 MARCA 2007 (GMT) AŻ DO 00:01 2 KWIETNIA 2007 (GMT)


*** Uwaga *** Uwaga *** Uwaga *** Uwaga ***


Jak wszyscy wiemy internet jest coraz bardziej wypełniony śmieciami. Każdego dnia jest tego coraz więcej - spam, nieczynne domeny, stare serwisy ftp, opuszczone serwisy www, bezpańskie roboty i wędrujące skrypty. Proces czyszczenia ma jeden cel, dzięki niemu internet będzie szybszy, czystszy i dużo bezpieczniejszy.

W tym roku czyszczenie zaczyna się 31 marca o 23:59 (GMT) i będzie trwać aż do 00:01 (GMT) drugiego kwietnia. Podczas tego 24 godzinnego okresu, pięć potężnych robotów stworzonych przez Google, Microsoft, Amazon oraz Pentagon i CERN, umieszczonych w różnych miejsca świata zacznie przeczesywać internet i kasować wszystkie dane, które znajdą.

W celu ochrony swoich cennych danych przed usunuięcie, prosimy o dokonanie następujących czynności:

1. Odłącz wszystkie terminale i sieci LAN od internetu/

2. Wyłącz wszystkie swoje serwery internetowe albo odłącz kabel łączący je z internetem.

3. Odłącz wszystkie dyski, pendrivy, mp3 playery oraz dyski przenośne od jakichkolwiek urządzeń, które mogą mieć styczność z internetem.

4. Unikaj połączenia jakiegokolwiek komputera czy komórki z internetem.

Zdajemy sobie sprawę, jak wielką niewygodę może to sprawić wielu użytkownikom internetu, bardzo przepraszamy za to. Jednakże jesteśmy pewnie, że wszystkie te dolegliwości, co nanajmniej wynagrodzone zostaną przez zwiększenie prędkości i efektywności Internetu, jak tylko zostanie on oczyszczony z internetowego śmiecia.

Dziękujemy za współpracę.

Krystian Silirp Amirp
Dyrektor d/s Utrzymania Sieci NASK
Centrala Naukowo Akademickich Sieci Komputerowych Polska

Administratorzy i inni: Od czasu ostatniego czyszczenia Internetu ilość użytkowników internetu wzrosła dramatycznie. Prosimy o pomoc w ostrzeżeniu tak dużej ilości osób, jak tylko się da.

Jeśli możesz, proszę przekaż tą informację swoim współpracownikom, szefowi oraz administratorowi sieci.


----------------------------------------------------

Tą informację znalazłem na necie, wydaje się realna
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Chyba nie korzystać z internetu, odłaczyć kabelek od neta!

Ciekawe co miał wnieść znaczek o_O
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
O kurcze! Zobaczcie! Dopiero teraz to zauważyłem!

Krystian Silirp Amirp
Dyrektor d/s Utrzymania Sieci NASK
Centrala Naukowo Akademickich Sieci Komputerowych Polska

Krystian Silirp Amirp a od tyłu Prima Prilis!
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ołł ^^
Buheheh xP

No dobre dobre xD

Ale tak czy siak i tak by mnie nie odciągneli w niedziele od kompa =D
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Czytałam ten post nerwowo spoglądając na zegarek :lol2: Na prawde byłam gotowa odlączyc zaraz komputer z sieci. Nabrali by biednego Kapciuszka łabuzy jedne :p
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
przeciez jak odlaczysz sie od neta to nie uchronisz swojej strony bo ona nie jestw kompie tylko necie ! xD ale głupi by sie nabrał x)
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
w pierwszej chwili sie zeschizowalem :mruga: , bo po przeczytaniu daty stwierdzilem ze jest 1 kwietnia godz. 0:48 :D ale potem wydalo mi sie to podejrzanie dziwne. niezly zart ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Stare jak świat, kiedyś słyszałem, że Japońskie roboty będą po sieci krążyły i ją czyściły, przenoszę do działu z humorem.
 
Do góry