Ważne Zadanie

Wadon

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Tarnów
Szukam osoby która zna francuzki bo ja nie zadobrze i napisała mi test próbny a pózniej list do ciotki oto ten test próbny.


Prośba!!!
Jestem Marcin Wadoń mam 14 lat. Kocham Lyon i w przysłości chce się wybrać na mecz ale chciałbym od waszego klubu dostać kilka skromnych upominków ,które pomogły by mi w trudnych chwilach np. fotki, autografy, plakaty, maskotke drużyny itp. Ale moim największym mażeniem jest dostać orginalną koszulke z autografami całej drużyny a w szczególności Juana.
Całemu zarządowi i klubowi życe wygrania Liqe1 i Ligi Mistrzów a także wspaniałych kibiców.
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Mój francuski niestety kuleje.... :(

PS takie prośby do klubu są nie realne, poza tymmozna pisac po angielsku...
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Takie prośby są realne - z Arsenalu przysłali mi coś :)

Napisz po angielsku - napewno będą wiedzieć o co chodzi:)

Piszesz maila czy zwykły?? Ja pisałem maila:)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Owszem jakieś gazetki klubowe, zdjęcia grupowe, ale na oryginalne uatografy nie ma co liczyc....
 

wojniz

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
314
Punkty reakcji
0
Owszem jakieś gazetki klubowe, zdjęcia grupowe, ale na oryginalne uatografy nie ma co liczyc....

I tu sie nie zgodze - mam znajomego który napisał list do drugiego trenera Manutd - odesłał zdjęcie z własnym podpisem - sprawdzaliśmy spirytusem czy to przypadkiem nie było komputerem, ale podpis się zaczą rozmazywać, więc chyba orginał :D:D
 
Do góry