Ważne pytanie:):)

Status
Zamknięty.

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Witam
Chciał bym sie o coś zapytać .Z góry wyjaśniam że to Tylko pytanie.
Co może mieć na myśli dziewczyna jeśli często powtarza że jest nie wymagająca ???:D
Dzięki za konkretne wypowiedzi.

P.S. Nic mnie z nią nie łączy tylko piszemy od niedawna.
 

reniferbd

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
to oznacza, że jestes nie za piękny i nie za mądry, ale ona i tak cie lubi :D
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
He he Dzięki wielkie za odpowiedzi,
Jesteście super do dupy :p
Zielone_butY a Ciebie ktoś lubi??:)
To że nie jest wymagająca dotyczy prezentów pod choinke bo zapytałem sie co chciała by dostać.
Zgubiłamanioła zgubiła anioła a Zielone_butY ma zielone buty.:p
 

reniferbd

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
To że nie jest wymagająca dotyczy prezentów pod choinke bo zapytałem sie co chciała by dostać.
Zgubiłamanioła zgubiła anioła

To czemu od razu nie powiedziałeś , że pytałeś się co by chciała dostać ? - teraz już chyab wiesz o co chodzi jej ' nie jestem wymagająca' więc po co pytanie na forum ?
uśmiałam się.
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
To czemu od razu nie powiedziałeś , że pytałeś się co by chciała dostać ? - teraz już chyab wiesz o co chodzi jej ' nie jestem wymagająca' więc po co pytanie na forum ?
uśmiałam się.

dobreeee xd
koleś, specjalne sobie nabijasz posty czy co? ;]
a może zulwik nie wie co to oznacza wymagający?
widzisz, dasz lasce mały wibrator to nie obrazi sie że nie dostała dużego ;)

co mnie skłoniło do takiej definijcji? [3
 

killercola

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
dark of the matinee
Trzeba było od razu powiedzieć, że chodzi o prezenty, bo to zmienia postac rzeczy :]

Skoro wasza relacja nie jest specjalnie zażyła, to rzecz w tym, że nie spodziewa się od Ciebie nic specjalnego, tylko naprawdę drobiazgu, albo i to nie. Po prostu tylko tak można to ująć :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
zulwik a coś Ty taki nerwowy? Głupie pytanie, to i głupia odpowiedź. Proste.

I proszę nie pisz mi: "Mumin Migootka z Doliny Muminków"

Poza tym: "Chciał bym sie o coś zapytać .Z góry wyjaśniam że to Tylko pytanie.
Co może mieć na myśli dziewczyna jeśli często powtarza że jest nie wymagająca ???"



Uważasz, że nie umiemy czytać ze zrozumieniem? Jeśli chciałeś o coś zapytać, to chyba logiczne, że będzie to w formie pytania, prawda?
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
musi-ca Ty lasce dajesz wibrator??? to już nie jesteś sprawny ??? Czu może to Twój wibrator??
No i do reszty: Ostatnio był taki okres ze wypadało by pogadać z kimś o prezentach... No wiecie to sie nazywa Święta Bożego Narodzenia.
to taki czas w roku kiedy daje się ludziom prezenty, szczególnie tym bliskim i tym których lubimy.

P.S. Nabijam sobie posty... I co mi zrobicie ?:p
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Ostatnio był taki okres ze wypadało by pogadać z kimś o prezentach... No wiecie to sie nazywa Święta Bożego Narodzenia.
to taki czas w roku kiedy daje się ludziom prezenty, szczególnie tym bliskim i tym których lubimy.

P.S. Nabijam sobie posty... I co mi zrobicie ? :p

Poważnie to były święta Bożego Narodzenia??? Kurcze, a ja wszystkim po Wielkanocnym zajączku sprawiłam...

Źle zadałeś pytanie, a teraz się do wszystkich czepiasz. A nabijaj sobie posty... Wiesz gdzie to mam???

Co do Twojego pytania, skoro napisała, że jest mało wymagająco /a odnosiło się to do prezentów/, to pewnie znaczyło, że nie ważne za ile, ważne, żeby było dane od serca, szczere. No chyba, że ja głupia już jakaś jestem... <_<
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
jak napisała że nie jest wymagająca to raczej kłamała :lol: ja w ten sposób zwabiam swoje ofiary i tak to już jest xD
albo się nie szanuje <_<
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
I co ? masz już przecież odpowiedź , nie wiem czy było naprawdę tak trudno się domyśleć o co jej chodzi ?
no ale nic , po to jest forum :]
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Poprawka. On jest żałosny. Jeśli zakładasz koleżko temat na forum, to albo wyjaśniasz wszystko po kolei W JEDNYM POŚCIE POCZĄTKOWYM, albo licz się z tym, że nabijanie może być karane. Osobiście uważam, że ten temat zasługuje na raport. Aha, i nie obrażaj wszystkich naokoło kpiąc i lekceważąc ich. Nie przyniesie ci Tu to zwolenników, zaprawdę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry