Wasze zdanie o poszczególnych pigułach...

dpc91

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...GóRny Śląsk...
Chcę pozbierać info nt. piguł. Chodzi mi o to, co po których macie?
Które z dostepnych są waszym zdaniem najlepsze?
Których najwięcej wszamaliście?
Po jakich łapiecie dołka?
Ja próbowałam 2 rodzajów (APy polecam - bierzesz dwie i masz pozytywną faze na 3-4 godz, i delfiny, po których złapałam dołka).
Szamał ktoś papugi?? Bo mam zamiar, a nie jestem przekonana. ;) ;)
:papa:
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
hmmm rodzaj dropa zalezy od rzutu
ostanio jak bralem zielone mitsu to mialem tak dobrze ze wszystki moje kolezanki calowalem i jak moja laska zazeczla mnie dotykac po rece to zaczelem stekac :p i czuc podniecenie xD
moim zdanie najlepsze to BATMANY, SMILE, ZIELONE MITSUBISHI
a najgorsze to dobro/zlo (jing/jang) mialem ostry bol brzucha po nich
polecam forum Hyper Real tam znajdziesz wszystkie odp.
 

wpierdalaczdeixemu

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Za dużo ich było aby wszystkie opisywać. Moge tylko napisać, że wisienki podwójne (białe) - najmocniejsze jakie w życiu jadłem, a było ich wiele. Byki też były dosyć dobre, 8 krązków to już było za dużo. Mitshubishi (pomarańczowe) chujowe - po 12 prawie nic nie poczułem.

Nie no, w sumie najmocniejsze to było czyste MDMA (to coś co powinno być w pigule). Tabletka wielkości tabletki plusssza. Po półówce bardzo mocna jazda. Jeden typo zjadł całą i się przekręcił.

Były jeszcze takie niebieskie malutkie piguły. Bardzo mocna bania. Z tymże, że to było PCP.. jeden typo chciał skakać z okna, drugi się modlił w parku, trzeciu zapierdzielał w pidżamie po mieście..

Kiedyś jeszcze krążyły UFO.. wiele osób się po nich przekręciło. Do mnie na szczęście nie dotarły.
 

dpc91

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...GóRny Śląsk...
Hmm no właśnie jeszcze te ufoo...
Coś o nich słyszałam, ale nie da się ich nigdzie zmotać...
Co do zielonych mtsb... to coś wiecej bede mogła powiedzieć za parę dni :p narazie dziex za info
pzdr
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
Były jeszcze takie niebieskie malutkie piguły. Bardzo mocna bania. Z tymże, że to było PCP.. jeden typo chciał skakać z okna, drugi się modlił w parku, trzeciu zapierdzielał w pidżamie po mieście..
to bylo po dropach ? Masaakra .... jakies G/o\wno musilalo w nich byc
Nie no, w sumie najmocniejsze to było czyste MDMA (to coś co powinno być w pigule). Tabletka wielkości tabletki plusssza.
hmmm u mnie jest pod postacia "pyla" :p
raz kupilem i nie mam zamiaru wiecej :p ba za drogie to jest :p
 

dpc91

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
...GóRny Śląsk...
Eksperymenty z domową apteczką są dobre jak nie ma kasy ani czegoś "mocniejszego"
Jednak nic nie zastąpi normalnych narkotyków...

Ej a te papugi ktoś szamał??
 

ejustysia

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wszystkie niebieskie chyba sa nieciekawe - ja bo niebieskich gwiazdkach (na bazie heroiny są - wiele osób miało po nich taki stan)trafiłam do szpotala i skończyło się reanimowaniem i ostra tachykardią. Świetne Różowe "W". Różowe "AP"- lipa - trzymaja godzinę i strasznie zamulają. Białe "AP" - strasznie nafetowane , mogą być w ostateczności- na początku świetne loty s , też nie trzymaja dłużej niż 3 godziny, strasznie długo wchodza za to. Teraz czekam na piątek ma być nowy zrzut ciekawe co będzie :)
 

Chmiel_20

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
DST
wisieńki, batmanki, B27, mitsubishi, dolary, wszystkie są dobre, ale ja lubię ostry bałagan i jem po 5,6
 

MaDzIaLeNkA99

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Versace( dwa i odlot ma maxa ) Dolce&Gabana Wisienki Uśmieszki Tulipany różowe ( fajna bania jak wchodzą tak to lipa) B29 dużo ich jest ;] nie chcę Mi się pisać ;d ale krążki są doje***ne :D
 

Ponad

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jedne z lepszych jakie jadłem to zielone pistolety i zielone mitsubishi dawały radę. A takie naprawdę wy:cenzura:ane to były takie małe, jak by granatowe (o ile dobrze pamiętam) bez żadnego znaczka.
 

pixaloka

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
extasydata.org tam jest :cenzura:a całe wszystko ---------a potrójne wisienki to juz za mocno ale gdzie one są?
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
potrzebuje pomocy musze koniecznie wiedziec czy mala pomaranczowa tabletka z napisem ,,6,, lub tez ,,9,, to narkotyk? z tylu tej tabletki jest napisane ard 40 prosze o szybka odpowiedz..
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Mitshubishi czerwone dobre
NL niebieskie beznadziejne :/
Zielone ,, Groszki" dobre :D
Wisienka czerwona dobra
Serducha czerwone dobre :)
 

damianso2

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mnie prze kopły zielone minusy zjadłem 3 AP 5 sztuk i czerwone serca 5 sztuk superowskie polecam a o reszcie nie pisze bo nie sa takie mocne :)
 

asia_krk7

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraków
dwa białe noname i film się urywa są tak mocne że sama nie mogłam uwierzyć dopóki w towarzystwie ktoś nie zjadł. ja po jednej miałam taki odlot że to ,masakra są napewno produkowane na amfeytaminie bo po jednej nocke masz z głowy współczuje tym którzy zjedli by ich wiecej bo na plukanie żołądka napewno by pojechali. w sumie wszyskie noname są dobrą AP zjadłam ich pięć i tak rozdupca.y że w głowie się nie mieści, po białych delfinkach normalnie czułam się jak w niebie. nietoperze też dobra bania jak i serduszka białe ale to jest krótka bania. pigółki równości po nich jest dobra bania ale po wzięciu ioch z amfetaminą dożylnie. reszty nie pamietam!!!!
:eek:k:
 
Do góry