Wasze Ulubione Rodzaje Broni

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
W kolejności: RPK, RPK-74, ukm PK
RPK.jpg
RPK_74.jpg
PK.JPEG

RPK-74 był do niedawna używany w Wojsku Polskim przez jednostki które używały karabinków wz.88 TANTAL (ta sama amunicja)
 

blink5

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kościan
Nie ma jak to "kałasz"
ak-47a.jpg


Desert Eagle Mk XIX
800px-Desert-Eagle-p1030133.jpg


Barrett M 82A1
m82.jpg


no :)
 

pbpl

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Mosina
bardzo podobają mi się pistolety maszynowe UZI, MAC
imiuzi05.jpg

Ingram_Model_10_-_PE.jpg

glock 17
Glock_17.jpg

beretta 92 Steel-I
92_Steel-I_dett4.jpg

m16A2
M16A2_2.jpg

z broni białych kija Basebollowego i katanę
full-katana1_small.jpg
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Czyli bronią obuchową była spora część mieczy, szczególnie oburęcznych - ciężkich - nie miały tyle co ciąć, co uderzać masą.
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Ale cięły i były z żelaza - wiec to już kwalifikowało je do broni biłąej. Broń obuchowa może być z metalu, ale nie powinna ciąć, bo już wtedy jest bronią białą.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Claymore to nazwa miny ale też i miecza ;)

M18A1 Claymore

Amerykańska kierunkowa mina przeciwpiechotna.
Mina M18A1 została skonstruowana w Picatinny Arsenal i jest przeznaczona do odpierania zmasowanych ataków piechoty. Mina składa się z prostokątnego korpusu z polistyrenu wzmocnionego włóknami szklanymi zawierającego 0,7 kg C-4. Przednią ścianę korpusu tworzy płytka z tworzywa sztucznego z zatopionymi 700 stalowymi prefabrykowanymi odłamkami w kształcie kul. Kąt rażenia jest zbliżony do 60°, a zasięg skuteczny odłamków jest równy 50 m.

Mina M18A1 może by odpalana ręcznie (najczęstszy sposób użycia) lub przy pomocy zapalnika o działaniu naciągowym.

usm18a1claymoreminesp6.jpg
 

Blazer

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
No dla mnie oczywiście H&K G11...szkoda tylko ze zaprzestali nad nim badania <_<

H01.jpg
 

CorpseBride29

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
45
CYTAT("KONKUBENT"Jako znawca i fascynat mogę polecić nieco pistoletów i karabinów które mają wzięcie
- Wildey 475 - moja miłość. Bije mocniej niż Desert Eagle na .357
[img)
http://www.wildeyguns.com/_images//pin-gun-6-band.jpg[/img]
- Mój Kochany Desert Eagle 44 ( w załączniku)
- AK 47 - na 100m jest celna jak cholera, w życiu nie strzelałem z czegoś tak skoncentrowanego.
- Miałem do czynienia z czakiem P 64 i przez miesiąc miałem zmiażdżony kciuk. Za duży odrzut a z 10 m nie przebija znaku drogowego 9mm makarow sucks
- kolejny pistolet po którym niejeden zwieracz puścił to austryjacki Glock 21 na ammo ACP. 45.
- Samopowtarzalna Benelli. Piękna zabawka chyba włoska na śrut. Wchodzi 16 lub 12 berenki. Bardzo długa lufa daje skoncentrowany strzał nawet na dłuższe odległości. Lufy są hartowane w oleju chyba z 30 razy, bo mimo dużej temperatury ciężko ją przekosić czy zniszczyć.
- polecam karabiny Hecklera&Kocha, jakakolwiek broń z pod ich projektu jest maszynką do masowego zabijania, czy są to bezłuskowe mordercze assaulty czy urządzonka na 9 mm PARA mieszczące się w kaburce.

Czego nie polecam:
- czaków, ttek, visów, raków, uzi i przeróbek kałacha które niby zwiększają szybkostrzelność i celność. To niemożliwe, tylko delikatne konstrukcje typu M16 są wstanie strzelać przez 3 pierwsze sekundy celnie, potem ogień jest ciągły i rozpryskowy. Dla takiego tematu powstały wielolufowe gigante które ważą powyżej 15 Kg i mają precyzyjne silniki bębenkowe a jeden nabój kosztuje powyżej 1$ bo ma 6 cali i jest wyważany przez parę sztanc.[/quote]
 

Attachments

  • Kochane__elaztwo.JPG
    Kochane__elaztwo.JPG
    24,2 KB · Wyświetleń: 45
  • Moje_zwierz_tko.JPG
    Moje_zwierz_tko.JPG
    49,9 KB · Wyświetleń: 38

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Tak czy siak, powinien to być odruch i mimo wszystko paluch ze spustu. Kogo ty misiek cytujesz?
 

Kobold

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Według mnie najlepsze uzbrojenie robią Rosjanie zacznijmy od PPSH to niby nic ale Niemcy swoje mp 40 i mp 44 zawsze zamieniali na PPSH dalej jest wszystkim znany kałasz to jest niby tylko przeróbka mp 44 i PPSH a jest najlepszym karabinem szturmowym na świecie a poza tym Rosjanie są naprawdę zdolni bo zrobili (najlepszy) karabin snajperski na świecie z karabinu który strzela równocześnie do pięciu ludzi . WIĘC NIE MA JAK DRAGUNOW :emonitator::eek:k: :D
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
Brawo! Pepesza to nie była rosyjska a fińska konstrukcja. A skąd ty możesz wiedzieć co robili Niemcy ze swoimi mp40 i czasem mp44?
 
Do góry