Wasze ulubione gry

vnisio

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja lubie Xmen geneza volwerine GTA vice city tibia (tylko gram na ots'ah) jeszcze metin2 (też privy sol fajne) wszystkie NFS, GTA IV gta sa wornsy wszystkie hary poter prince of persia a moje ulubione to prince of persia piaski czasu. ja te wszystkie gry mam i jesce lubie gothic 1 gothic2 gothic 3 gothic4 aarcania też mam :)
 

Wix92

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Gothic 1,2
Wiedźmaka
Ice wind Dale 1,2

I oczywiście Herous 3, seria total war:p

Te gry to dla mnie podstawa a jeśli chodzi o MMO to :
Mu online, Silkroad.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
a obiła wam się o uszy może strona king.com? Tam też jest dużo gier i można dodatkowo ćwiczyć obce języki...no bo strona nie jest po polsku :lol: . Ale myślę, że w dzisiejszych czasach każdy zna jakiś obcy język, przynajmniej angielski czy też niemiecki...czy może się mylę?
 

kdg

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
32
Punkty reakcji
1
Wiek
35
moja ulubiona gierka to Battlefield 2 najlepiej gra się przez sieć, oprócz tego lubię Mount&Blade i M&B Warband :)
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Ulubione sprawa prosta: Fallout 1 i 2, Heroes 3, Abes Oddysey i The Longest Journey
 

Jakubosz

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja lubiłam sobie zawsze pograć w Gta San Andreas, hmm w Fable'a , i robin hooda..no i strategiczne gry..teraz nie mam czasu na to za bardzo!:D
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
W 2003 roku powstała taka gierka jak Frater bardzo przyjemny polski cRPG miło wspominam czasy kiedy w nią grałem choć była trochę krótka. Druga nieco podobna do niej to Icewind Dale 2 Wciągajaca i klimatyczna. I do tego zestawienia jeszcze warto dodać wszystkie części The Settlers. To są gry czasów mojej młodości do których zawsze z chęcią wracam.
 

Robert Skiba

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Leeds UK
Mafia: The City of Lost Heaven
Jak mało która teraz. Naprawdę z chęcią wracam do niej. Dopracowana fabuła potrafi wciągnąć na długie godziny. Odwzorowanie realiów tamtej epoki naprawdę godne podziwu. Twórcy wykonali kawał dobrej roboty za co należą im się słowa uznania od graczy. Jedna z kultowych gier, w którą każdy powinien zagrać obowiązkowo. :eek:k:
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
@LadyinBlack ach, tak z ciekawości spojżałam sobie na oferty paysafecard w Niemczech czy w Austrii i tam znalazłam tą stronę. Myślę, że dla kogoś, kto chce się podszkolić w języku niemieckim, jest to dobra możliwość i chyba można tam płacić też paysafecard z Polski, nie? No bo przecież jest to obojętne, gdzie realizuje ten kod, zgadza się? :sexy:
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Pewnie sie zgadza, skoro paysafe sluzy do placenia na calym swiecie:) A swoja droga co sadzicie o grach na bigpoint?
 

Millis

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
52
Punkty reakcji
4
Niech mi ktoś wytłumaczy fenomen farmville bo go nie ogarniam...

Moja ulubiona? Zdecydowanie i bezapelacyjnie Planscape Torment nie było i nie będzie lepszej :)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Fenomen farmville? hmm, mysle ze ogolnie gry na facebooku sa fajne, a przez to ze ma sie tam zazwyczaj wielu znajomych mozna wspolnie grac.. A w co lubicie grac na bigpoint?
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
a co ty tak sie na ten bigpoint uparłaś??? :sexy: Ja nie znam tej strony, to coś takiego jak steam???
 

elisella

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ladyinblack, ja znam te bigpoint, uwazam te strone za naprawde fajna!!! A poznalam ja calkiem przypadkowo, gdzies na jakims forum znalazlam watek: "gdzie mozna placic paysafecard" i tam wlasnie byl wypisany "bigpoint", tak wiec czasami warto szperac po Internecie, zawsze sie cos ciekawego znajdzie heheheh

A jaka jest moja ulubiona gra??? Heeeehhehehe. Tak familijnie... ZooMumba. Malutka dziewczynka nie jestem, ale czasami lubie powrocic do czasow dziecinstwa, i przypomniec sobie jak chciazby z rodzicami bylam w ZOO i jakie bylo to dla mnie przezycie. Taka mozliwosc daja mi wlasnie tego typu gry heheheh ;) Za czesto nie grywam, ale jak juz to cos w takiego familijnego :D
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Bardzo lubię God of War. Niestety w III nie udało mi się już zagrać bo nie mam PS3
 
Do góry