Wasze ulubione gry

pol94ska

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
1 sierpnia wystartowała nowa gra, ktora zdobywa coraz większą popularność. W grze wcielamy się w zawodnika mma i mamy do wyboru kilka kategori dla naszego fightera ;)
Są to BJJ, Boks, Kickboxing, Muay Thai, Zapasy, Karate i Taekwondo. W każdym z tych styli musimy punkty witalne rozdzielać na coś innego. Chodzi o to, że np. w stylu walki boks nie są nam potrzebne np. wysokie czy niskie kopnięcia lub walka w parterze lecz typowo bokserskie umiejętności... To chyba na tyle sami wejdźcie i sprawcie !
//ciach


WEJDŹ DO ŚWIATA PEŁNEGO KRWI I POTU!
Konfrontacje sztuk walki są tym, co najbardziej fascynuje adeptów walki wręcz na wszystkich szerokościach i długościach geograficznych - formułą walki z minimalnymi ograniczeniami.

CageFight jest rewolucją w świecie sztuk walk i gier internetowych. Teraz każdy może się sprawdzić, nie martwiąc się o własną twarz.
Dawaj na ring!
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Jesli chodzi o gry, to ogolnie lubie takie, gdzie nie chodzi tylko o to, kto kogo jak szybko unicestwil, raczej wole cos bardziej pozytywnego, a macie jakies doswiadczenia z portalem steam? tam tez jest podobno duzo gier
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ano, jest dużo, można kupować gry, płacąc kartą kredytową. Tutaj możesz sprawdzić, jakie gry oferują :) Sama mam Steama i parę gier na koncie, i jestem zadowolona :eek:k:
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Patrzyłam sobie na ich stronie, gier jest rzeczywiście bardzo dużo, ale jednego nie rozumiem, piszesz, że płacisz za nie karta kredytową, to ile to wogȯle kosztuje? Wszyskie gry są odpłatne, czy tylko pojedyncze elementy do gry, jak np. smocze łzy przy margonem?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Przecież przy każdej grze masz cenę, w euro. :) Nie wszystkie gry są płatne, ale większość. Darmowe jest np. Alien Swarm czy TrackMania Nations Forever i oczywiście demka :)
 

sorael

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
FIFA 10
smile.gif
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Dzieki za info, to akurat ze ceny sa w euro, to mi nie przeszkadza, bo i tak place zawsze przez paysafe, gdzie zlotowki sa automatycznie przeliczane wedlug aktualnego kursu na obca walute, wiec moze sie skusze, ale moze narazie zajmie sie tymi darmowymi;)
 

Devianus

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Koszalin
STEAM jest super. Sam jestem jego użytkownikiem ponad 2 lata. Ostatnio dodana darmowa gra Alien Swarm bardzo ciekawie sie prezentuje i jak ja zaktualizuja moze wyjsc z tego calkiem ciekawy projekt :)
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a ja mam x-boxa i nieco ograniczoną kolekcje ,bo wch** drogie gry są. :]
przepadam za Prince of Persia. Począwszy od pierwszej częsci z 89roku skończywszy na ostatniej.
Na kompie to raczej w klasyki, bo mam laptopa i nie mogę sobie pozwolić.
Diablo LoD i tak dalej...
 

Bear26

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie mogę do tej pory wyjść z podziwu do gry Fallout3 z 2008 roku. Znajdą się pewnie i zwolennicy, i przeciwnicy tej gry. Gra przedstawia postapokaliptyczny obraz świata, w którym stajemy do walki z wandalami, oprychami, ale także z licznymi nadprzyrodzonymi istotami i zwierzętami. staczamy boje z wielkimi mutantami, i właśnie one czasem potrafiły mnie rozbawić swoim zmutowanym głosem podczas atakowania nas czy przeszukiwania. Gra mnie bardzo wciągnęła, szczególnie na uwagę zasługuje system "ataku w zwolnionym tempie", i pokazanie z boku wystrzału z broni, po którym przeciwnik pada na ziemię. Coś pięknego. w tym roku pojawi się kontynuacja cyklu pod nazwą "Fallout: New Vegas". Liczę na podobne wrażenia z gry.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Zajrzałam na Steama i rzeczywiście jest tam pare fajnych gier, i nietylko tych, ktȯre są odpłatne, sama nie wiem, czemu dopiero teraz odkryłam tą stronę;-) Pewnie gdyby nie info z psc, to do tej pory bym jej nie znala, a co sądzicie o „AION“?
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
steam to w sumie fajna sprawa, zwłaszcza dla zaciekłych graczy....a co do Aion, to wprawdzie słyszałam już o tej grze co nieco, ale myślę, że to raczej gra dla płci męskiej, czy się może mylę??? :niepewny:
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ee tam, nie ma czegoś takiego, jak gry dla facetów, każda gra jest dobra dla obu płci :) A Aion jest przecież normalnym RPGiem, nie widzę powodu, dla którego dziewczyna nie mogłaby pograć ;)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Zgadzam sie, kazdy gra w to co lubi, bezwzgledu na plec, sama mam kilka znajomych, ktore lubia od czasu do czasu zagrac w cos " mocniejszego"
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
a skąd znowu tą gre wytrzasnęłaś??? Nigdy nie słyszałam....też o tej Dance On czy tak, co wspominacie...kurcze tyle gier nie znam!!! :mruga:
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja zawsze wielbiłam grę heroes :) zatrzymałam się na trójce, ale teraz myślę nad kupnem piątki... natknęłam się nań w poszukiwaniu gry edukacyjnej dla dzieciaków w sklepiku światekgier. kusi mnie to zamówienie nieziemsko, sto lat w nic nie grałam, a chętnie bym odświeżyła to hobby, może polecicie coś innego, ale podobnego do heroes?
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Heros? Hmm tego akurat nie znam, wiec trudno mi ci cos polecic, a ta gra, o ktora pytalam, wzielam z newslettera paysafe, ma fajna grafike, dlatego bylam ciekawa, czy ktos sie juz pokusil, w to grac;)
 
Do góry