Wasze ulubione gry

L

lukasz 1991

Guest
najbardziej mi się podoba Call of Duty 1 i 2, GTA SA (myślalem że będzie lepsze) Need for Speed Most Wanted i Undergrund 2, GTA VC, Gothic II
 

Danielsan

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Chełmno
Dla mnie była jest i bedzie najlepsz gra jak jest Diablo 2 (lod).Teraz juz niestety nie gram nie mam za bardzo czasu (praca, dziewczyna ,koledzy i piwko) Wciagnąłem sie ponad 3 lata temu najpierw gralem na singlu a teraz na BN mialem spory dorobek na poprzednim ladderze na patchu 1.10 ale jak wszedl pach 1.11 ostalem bana za mh i wszytko mi przepadlo ;:)( teraz pogralem troszke na 1.11 i powiedzialem ze koniec nie bede tracil czas na gre no w sumie i tak tego wolnego czasu nie mialem za duzo :(mam nadzieje ze kiedys dam rade powrocic do niej :)
Polecam rowniez Lineage 2 jest podobna do D2 ale bardziej trudna i dlugo sie wali expa :) ale sa lepsze klasy postaci i jest wypas
 

maKoSG

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
...:::A co Cie to:::...
Obecnie gram w SWAT 4 i dla mnie to super gierka.Poza tym gram jeszcze w Fife 2006,PES 5,GTA SA,FEAR,Need for Speed U2 i MW,Call of duty 2,MOHPA no i w takie tam jeszcze,ale głównie to SWAT i Fifa :D
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Diablo II buehehe...prymitywne, prostackie, rąbanina ale jakże wciągająca...uważajcie na to co piszecie...mój druid na 72 lvl rozszarpie Was na strzępy hehe...
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Diablo II buehehe...prymitywne, prostackie, rąbanina ale jakże wciągająca...uważajcie na to co piszecie...mój druid na 72 lvl rozszarpie Was na strzępy hehe...


Hahaha!!

Diablo to klasyka nie dla takich prostaków.
Przeszedłem tę gre jakieś 38 razy i poznałem zalety i wady wszystkich postaci. Ta gra jest nie kwestionowaną grą wszechczasów i nie ma lepszej od niej.

Druid na 72 lvl!!! Hahahaha dobre sobie! Ja mam nekromante na 94 lvl i twój druid moze co najwyżej wyczyścić mi buty.
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Hahaha!!

Diablo to klasyka nie dla takich prostaków.
Przeszedłem tę gre jakieś 38 razy i poznałem zalety i wady wszystkich postaci. Ta gra jest nie kwestionowaną grą wszechczasów i nie ma lepszej od niej.

Druid na 72 lvl!!! Hahahaha dobre sobie! Ja mam nekromante na 94 lvl i twój druid moze co najwyżej wyczyścić mi buty.


Ompf, widze że forum przyciąga również frustrantów rodem ze stadionów :/

Diablo to klasyka nie dla takich prostaków. ---popieram, nie powinieneś w to grać!

Przeszedłem tę gre jakieś 38 razy i poznałem zalety i wady wszystkich postaci. Ta gra jest nie kwestionowaną grą wszechczasów i nie ma lepszej od niej. --- to też popieram. Gra jest fantastyczna :D


Druid na 72 lvl!!! Hahahaha dobre sobie! --- tak to jest kiedy zaczynasz dopiero grać :)

Ja mam nekromante na 94 lvl i twój druid moze co najwyżej wyczyścić mi buty. --- a zmieniasz skarpety? Bo patrząc na Twą wypowiedź i oceniając co masz w główce na podstawie tego tekstu śmierdząca garderoba to dla Ciebie chleb powszedni :skrzywiony:

A co do mojego wcześniejszego posta...
masz jak widze 18 lat...albo zawyżasz sobie wiek, albo procenty mordują twoje komórki (bo jak nie potrafisz rozpoznać formy mego posta...) mózgowe...biedaczku jest coś takiego jak sarkazm i ironia...pojęcia trudne dla ciebie, wiem...ale jak to się mówi: " głupota to nieszczęście, nie przestępstwo" więc muszę Ci wybaczyć ^_^

W sumie to Ty wyszedłeś na głupka :] Teraz oczekuję stosownych i należnych mi przeprosin - o ile to nie jest dla Ciebie zbyt trudne? :/

Fajny avatarek w sumie...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Kłotnie, kłótniami ale Diablo w kazdej odslonie rządzi!!

Z reszta zboczylismy z tematu.

Zbyt duzo gier przeszedlem zeby je wszystkie tu opisywac, ale głowne tytuły o ktorych moim zdaniem warto napisac, to:
Gothic 1 i 2, Seria TES (Arena, Daggerfall, Morrowind), Seria NFS, Seria GTA, Dungean Siege 1 i 2, Fahrenheit, Seria PoP, Splinter Cell 1 i 2, SW:KotOR 1 i 2, BG 1 i 2, ID 1 i 2, Neverwinter Nights, HoM&M III, Disciples 1 i 2, Warcraft, Torment (historia !!!), Otchłań (SUD, niewiele osób go zna) etc.

Ogolnie to ubóstwiam wszystkie RPG i wszelkie ich odmiany, wiec zachaczylem tez o Knight OnLine, Lineage II itp. Polecam tez stare, dobe MUD-y.
 

DarkWolf

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
251
Punkty reakcji
0
Miasto
Jasło
Ompf, widze że forum przyciąga również frustrantów rodem ze stadionów kwasny.gif

Diablo to klasyka nie dla takich prostaków. ---popieram, nie powinieneś w to grać!

Przeszedłem tę gre jakieś 38 razy i poznałem zalety i wady wszystkich postaci. Ta gra jest nie kwestionowaną grą wszechczasów i nie ma lepszej od niej. --- to też popieram. Gra jest fantastyczna biggrin.gif


Druid na 72 lvl!!! Hahahaha dobre sobie! --- tak to jest kiedy zaczynasz dopiero grać smile.gif

Ja mam nekromante na 94 lvl i twój druid moze co najwyżej wyczyścić mi buty. --- a zmieniasz skarpety? Bo patrząc na Twą wypowiedź i oceniając co masz w główce na podstawie tego tekstu śmierdząca garderoba to dla Ciebie chleb powszedni confused.gif

A co do mojego wcześniejszego posta...
masz jak widze 18 lat...albo zawyżasz sobie wiek, albo procenty mordują twoje komórki (bo jak nie potrafisz rozpoznać formy mego posta...) mózgowe...biedaczku jest coś takiego jak sarkazm i ironia...pojęcia trudne dla ciebie, wiem...ale jak to się mówi: " głupota to nieszczęście, nie przestępstwo" więc muszę Ci wybaczyć happy.gif

W sumie to Ty wyszedłeś na głupka splash.gif Teraz oczekuję stosownych i należnych mi przeprosin - o ile to nie jest dla Ciebie zbyt trudne? kwasny.gif

Fajny avatarek w sumie...


Stary czytaj między wierszami kto powiedział ze to ty jesteś prostakiem.
To forum nie jest po to zeby wygłaszaćopinie na czyjś temat anie obrażanie kogokolwiek.

Ja wcale cie nie obraziłem wiec sie nie gorączkuj. Twoja wypowiedź była bardziej niemiła wiec nie wyjeżdzaj mi tu z ajkimiś przeprosinami. NIe znasz mnie i nie wiesz ile w zyciu przeszedłem(NIE CHODZI TU O GRY) i nie życze sobie takich uwag na mój temat.


Aha i dzieki. Mnie teżsie podoba avatar!!
 

TyDraniu

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Sorry ale nazwałeś mnie prostakiem i tyle :p. Nie chciałem Cię obrazić ale się z deczka wkurzyłem- jeżeli to Cię uraziło to przepraszam. I nie gorączkuje się ;). Przynajmniej się ciesze że to jest już wyjaśnione.


Kłotnie, kłótniami ale Diablo w kazdej odslonie rządzi!!

Popieram :]
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Najbardziej lubię grę Operation Flashpoint Cold War Crisis+dodatek Resistance. Ta gra rządzi.
Oprócz tego także serię gier Rainbow Six, Delta Force BHD a także Silent Hunter 2, Blitzkrieg, Commandos 1 i 2, Sudden Strike 2, Red Alert 2. :eek:k:
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Counter Strike 1.6
Seria Baldurs Gate
Seria Call of Duty
Far Cry
Knight Online

i wiele innych
 

marcind6

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
34
2006 FIFA World Cup (tm) :)
FIFA 06 :p
Pro Evolution Soccer 5 :)
GTA San Andreas :)
The Punisher :)
KKND :)
Red Alert 2 :)
Starcraft blood war :)
Mortal Kombat 4 :D
Mortal Kombat Trilogy :D

podro :papa:

2006 FIFA World Cup (tm) :)
FIFA 06 :p
Pro Evolution Soccer 5 :)
GTA San Andreas :)
The Punisher :)
KKND :)
Red Alert 2 :)
Starcraft blood war :)
Mortal Kombat 4 :D
Mortal Kombat Trilogy :D

podro :papa:
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Najbardziej podobają mi sie takie serie jak:
Medal of Honor
Call of Duty
Grand Theft Auto
Command&Conguer Generals
Delta Force
Ghost Recon
Quake
Hitman
Battlefield
Men of Valor
CloseCombat First To Fight
Splinter Cell
Full Spectrum Warrior
Halo!
BloodRayne
The Punisher
FarCry
Operation Flashpoint
Commandos
Diablo
Rainbow Six
S.W.A.T
Blitzkrieg

I jeszcze wiele innych ale niestety więcej już niemoge sobie przypomnieć.Jeśli coś mi wpadnie do głowy napewno napisze ;)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
GTA VC i SA, Residen Evil, Crash II,III i Team Raceing, trochę Simsy, i taka fajna gierka dla dzieci ale nie pamietam tytułu
 

kameleon_16

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
znienacka
Jeśli chodzi o gry które naprawde przez długi okres czasu mi sie nie nudziły to:
- Counter-Strike (5 lat już sie z tym męcze :p )
- Warcraft 3 (Reign of chaos jak i Frozen throne)(oczywiscie na battlenecie czyli przez internet)

A wsród singlepalyer to duzo mozna by bylo tu wymieniac. Chocby serie GTA,NFS czy Commandos.

No ale Cs i tak wymiata :eek:k:
 

Moonfang

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
156
Punkty reakcji
0
Miasto
wiesz?
rofl? czyzbym tu nie dawal posta? dziwne :p no coz zdecydowanie moimi ulubionymi grami sa :
Lineage 2
Guild Wars
Gothic 1,2,noc kruka
Call Of Duty
Age Of Mythology
 

Marcin1992

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
256
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Elbląg
moja fajna gra to:
StuntGP
Need for speed most wanted
diablo II LOD
Simsy
Medal of Honor
GTA San Andreas
Counter Strike 1.6 (troche pogrywam ale na kafejce)



a tak wogóle to kto nie grał w diablo niech sie nie przyznaje
 
Do góry