Wasze sposoby na spędzanie wolnego czasu

wscieklypies

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Jeszcze jakby tylko mój chłopiec chciał się naumieć, to bym go tam zawlokła za wszarz...niestety wołami go tam nie zaciągnę, bo kategorycznie odmawia nauczenia się tańca. Ma swój feeling, czyli no-feeling i mu wystarczy.
 
L

libelule

Guest
ja najcześciej w domu przed lustrem jak nikt nie widzi :p albo na imprezie ale to zwykle po % musze niestety przyznać, bo trudno mnie zwlec na parkiet tak zupełnie na trzeźwo... chociaż robie postepy, zapisałam sie na kurs tanca, bo chce przed Sylwestrem troche pewności siebie nabrać ;) też z Unity płyne, z tego co widze mają już oferte wyprzedaną ale pojawiaja sie ciekawe opcje na rejsy weekendowe :)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
jazda pociągami i czytanie książek ;) wtedy nikt nam nie przeszkadza ehh :) cudowny czas!
 

konrado94

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak jest sezon to ""roweruje"" -wiem nowe słowo.
Ale tak to muzy lubię posłuchać.
 

Vart

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wolny czas? U mnie to rzadkość. Jeżeli jednak nadarzy się taka okazja, to najczęściej idę za miasto lub gdzież wyjeżdżam. Dodatkowo to spotkania z przyjaciółmi, dobra książka lub film oraz rozwijanie swojego hobby.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja ostatnio mam wolne tylko weekendy - i to nie wszystkie. Kocham tańczyć i podróżować i udało mi się połączyć jedno z drugim na imprezach na promie :) Zaliczył ktoś takie balety?
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A jak Was najbliższy długi weekend majowy? macie jakieś konkretne plany wyjazdowe?
mnie się marzy rejs do Skandynawii takie 2-3 dni np. Borholm czy Kopenhaga... nigdy nie byłam w tamtych okolicach a napewno jest pięknie.
 
Do góry