Wasze sposoby na spędzanie wolnego czasu

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
Co lubicie robić w wolnym czasie? Oczywiście poza komputerem i tv jak spędzacie wolne dni? Spotkania ze znajomymi, rodzinne wypady czy czyste lenistwo? Ja szczerze mówiąc zasiedziałam się w domu i prawdziwą przyjemność sprawił mi długi wypad do lasu na rowerach ze znajomymi. Stwierdziłam że dosyć już marnowania wolnych dni na sprzątanie i oglądanie durnych seriali, pora korzystać z pięknej pogody i rozruszać gnaty. W piątek planujemy grilla na działce. A Wy jakie macie plany?
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Najbardziej lubię wyjeżdżać poza miasto, mogą być wędrówki po lesie, albo zwiedzanie fajnych miasteczek, nie koniecznie kurortów, Urzekają mnie małe miejscowości, nawet te niedaleko, o których mało się mówi, zawsze coś mozna nowego w nich odkryć.
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
No właśnie czasami szukamy atrakcyjnych miejsc gdzieś daleko a nie doceniamy tego co mamy na miejscu. Wystarczy dobrze poszukać, podpytać znajomych:)
 

K.B.

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2011
Posty
36
Punkty reakcji
5
Miasto
bywa różna
Mam tyle pięknych okolic blisko siebie, że grzechem byłoby siedzieć w domu. Nie muszę daleko jechać, wystarczy plecak lub rower i już. Nawet miejsca, które myślałam, że dobrze znam potrafią niekiedy zadziwić.
A sezon rozpoczynamy ze znajomymi obowiązkowym ogniskiem :lol:
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
w mieście też są fajne miejsca gdzie można się zabawić,
w Chorzowie otworzyli niedawno "Port Chorzów" w którym można pograć w piłkę w siatkówkę, poleżeć na hamaku albo leżaku :) bardzo fajne miejsce :)
 

Attachments

  • boisko.JPG
    boisko.JPG
    45,9 KB · Wyświetleń: 36
  • hamaki.JPG
    hamaki.JPG
    48,6 KB · Wyświetleń: 36

olaole

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Szczecin
najlepsze jest spędzanie czasu w plenerze. i oczywiście w dobrym towarzystwie. rowery, kajaki, piknik lub ognisko, sporty drużynowe, a nawet proste zabawy dla dzieci (http://specjalne-okazje.pl/artykul/w-plenerze-kreatywne-zabawy-z-dzieckiem), jest wiele możliwości. ja na następny weekend zaplanowałam wyjście z rodzinką do aquaparku :)
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
w mieście też są fajne miejsca gdzie można się zabawić,
w Chorzowie otworzyli niedawno "Port Chorzów" w którym można pograć w piłkę w siatkówkę, poleżeć na hamaku albo leżaku :) bardzo fajne miejsce :)

U nas w Warszawie też jest taki port :D byliśmy w sobotę na otwarciu zarąbiste miejsce są boiska do piłki plażowej i badmintona, stół do tenisa, ścianka wspinaczkowa, basen, plac zabaw dla dzieciaków no wszystko co tylko dusza zapragnie :)
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
mój sposób na wolny czas to jazda na rowerze :) dobrze, że w pomorskim jest gdzie pojezdzic poza miastem.
 
R

Redyk

Guest
W wolnym czasie najchętniej podróżuje,moją pasja są góry,wiec tam się też osiedliłem. Relaksuje mnie także jazda na rowerze i słuchanie muzyki,lubię po prostu robić coś co mnie odpręża.


Pozdrawiam www.Redyk.pl
 

Kerad

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
109
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Jako, że mieszkam niedaleko Ojcowskiego Parku Narodowego to uprawiam czynnie jazdę na rowerze. Po za tym co rano wstaję koło 11 i biegam do Lewiatana ;)Ostatnio też chciałem wyciągnąć znajomych w góry, ale nikomu się nie chciało ;p Jeszcze kilka lat temu jak nie było facebooka, demotywatorów, mistrzów i tym podobnych wynalazków to się pół wsi spotykało na boisku i zawsze było coś ciekawego do roboty xD A teraz to kicha. Nikogo nie uświadczy.
 

batboy

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
w mieście też są fajne miejsca gdzie można się zabawić,
w Chorzowie otworzyli niedawno "Port Chorzów" w którym można pograć w piłkę w siatkówkę, poleżeć na hamaku albo leżaku :) bardzo fajne miejsce :)

A W tym tygodniu codziennie jakaś imprezka - dzisiaj nawet gra DJ Smile (ma być przebojowo i bez zadęcia), jutro koncert jakiegoś zespołu, potem w piątek totalni wariaci z podkręconym maksymalnie basem z Dub Lovin' Criminals - najbardziej podoba mi sie imprezka z DJ'em w środe - to się nazywa duch zabawy! :))
 

krz20ychu

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Piła Tango
A ja odkad zrobilem prawo jazdy A i zakupiłem druga już swoją maszynę, zakochany jestem w niej jak nigdy. W sezonie nie ma mowy o dniu bez szaleństwa z moja Wariatka (tak jej na imię) no chyba, ze wyjątkowo leje mocno. Tras w okolicy też nie brakuje, jak na Polskę w okolicy mam całkiem niezle drogi. Kocham strzał adrenaliny :D
 

misterwawo

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
A w sobotę w wawce nad wisłą będzie koncert Mosqitoo - to taki roztańczony elektro-pop jak ktoś nie zna - super do poskakania. Będą grali na Cyplu Czerniakowskim, więc będzie jeszcze do tego widok na rzekę - prawie jak wakacje na Helu :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio na nowo odkrywam radość z jazdy na rolkach. Czasami wybieram się ze znajomymi, czasami jeżdżę sama..różnie to bywa, ale zawsze sprawia mi tyle samo radochy. A wieczorami, jak tylko mam czas to spotykam się ze znajomymi na wspólne ploty, niestety mamy coraz mniej czasu na tego typu spotkania, ale staramy się jak możemy ;)
 

batboy

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio na nowo odkrywam radość z jazdy na rolkach. Czasami wybieram się ze znajomymi, czasami jeżdżę sama..różnie to bywa, ale zawsze sprawia mi tyle samo radochy.

Ja jestem potworny łamaga :) stary koń do tego, ale dzielnie się uczę na rolkach i jest świetnie, a skoro dziś Chorzowska pogoda dopisuje, to się wybiorę do WPKiW do Portu chłodzić się napojami :))
 

Galeria

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej:)

Plener jak najbardziej:) W Poznaniu znalazłam warsztaty artystyczne w plenerze nad samym Jeziorem Strzeszyńskim. Chociaż namiastka wakacji, bo niestety nie mam jak w tym roku ruszyć się z miasta.
 

N3mezja

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Uwielbiam czytać książki - na dworze w słońcu, w domu w pochmurne dni, obowiązkowo muzyka. Poza tym oczywiście spotkania ze znajomymi i spacery z mp3.
Czasem radość sprawia mi większe sprzątanie pokoju i drobne zmiany wystroju;)
 
C

compton_style

Guest
Czas po pracy poświęcam głównie na treningi lub drugie moje hobby modelarstwo, ale od czasu do czasu wyskoczę gdzieś na miasto ze znajomymi. Tutaj przyznam sie szczerze trochę zdziczałem i nie wiem co się dzieje u mnie na mieśce hehe :), ale znalazłem fajną stronę pogodzinach.pl, gdzie można sprawdzić aktualne imprezy, recenzje klubów i restauracji. Przydatna rzecz, polecam
 

wscieklypies

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Odstresowujący spacerek z ukochanym, dobre jedzenie względnie upichcenie czegoś samodzielnie, nie puszczając kuchni z dymem. Dobra książka i granie w gry na przeglądarkę. Spanie na czas, choć to bardziej moje hobby :)
 
Do góry