Wasze pierwsze gry w które graliście

Enaruntei

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Moją pierwszą taką poważniejszą grą (nie licząc tych na commodore czy pegazusa) był Dungeon Keeper. Gra mnie tak wciągnęła, że się nie umiałem od niej oderwać, zresztą czasem jak do niej wrócę to dalej mnie coś do niej ciągnie :D. Pozdrawiam wszystkich i polecam gre :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
mi nic nie znikało
kupiłem oryginalną gre z patchami może dlatego.
trochę się zawiodłem przeszedłem ją w niecałe 60godzin a podobno misji jest na znacznie więcej godzin <_<
a przeszedłeś kampanie dla różnych organizacji? TES na nich się opiera :D
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
Na pegazie Contra.
Na kompie jakaś gra z samolotami z II wojny światowej (czasy bez netu).
Na PS2 Need for Speed: Underground.
 
Z

Zerek

Guest
pierwsze gry na kompa

fallout
unreal tournament

na pegazusa

contra
tank

wcześniej miałem jeszcze jakiś czarno biały badziew z bazaru z grami typu snake
 

barthas86

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
WLKP
Pierwsza gra??? Żebym ja pamiętał, chyba Pitfall na Atari 2600 :D Jakieś wyścigi F1 też były. Później było Commodore64 i chyba Boulder Dash jako pierwszy. Contra na NESie. No i w końcu pierwszy pecet i GTA :D jedynka oczywiście ;) i FIFA 96 (ile ja czasu przy tym spędziłem ;) )
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Croc, Tarzan, Kangurek Kao :p, Kapitan Pazur, Doom... Kiedyś grałam w większości w platformówki, teraz wolę FPS ;]
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Na kompie? 4 latka bodajże miałem - Prince Of Persia :) Pamiętam nawet ten moment :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Niezaprzeczalnie FIFA Road To World Cup '98 na starym komputerze u wujka. Pamiętam to jak dziś. Grałem reprezentacją Brazylii przeciwko Papui Nowej Gwinei i wygrałem 9:1 :D
 

matijas

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
jesteś?
Oj nie pamiętam w jaką grę grałem jako pierwszą trudno powiedzieć ale wiem że gdy dostałem pegasusa (maj 1998 mam go do dziś z kartridżami) czyli gdy miałem 6 lat zaczęła się moja przygoda z grami pierwszymi były gry z "złotej czwórki" Robin Hood dizzy go piłka nożna i koleś z bumerangiem.

Potem PC na własnym kompie pierwszy raz zagrałem w jakąś grę co się latało saniami Św Mikołaja a wcześniej u barci Croc GTA I-III (wtedy to była grafika szczególnie w III) bardzo uwielbiałem i czasem te gry w kafejce. Pamiętam jak brat pokazał mi Tony Hawka 2 nie miałem w tedy w co grać i powiedział ze nie będzie mi się podobać po 5 min gry wyłączył bo mi się nie podobała a kilka lat później okazała się jedną z lepszych gier sportowych w jakie grałem gra w nią do dziś.

A na ps2 to pierwsza gra to NFS most wanted na pożyczonym a na własnym Spartan Total War

Nie ma jak to powspominać sobie stare dobre czasy spędzone szczególnie przed pegazusem z kumplami hehe
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Zacząłem grać w 1993 roku - miałem wtedy 5 lat i dostałem Pegasusa.
Pierwszy kartridż, jaki miałem razem z tym pegasusem to Złota Piątka (najlepszy kartridż, jaki na pegasusa wyszedł), zawierał gry: Big Nose The Caveman, Micro Machines, Dizzy, Ultimate Stuntman i Big Nose Freaks Out.
Oprócz tego krótko potem Max Warrior: Wakusei Kaigenrei, 168 In 1 (takie gry, jak Mario Bros, Contra, Arkanoid, Tetris, Baloon FIghter, Tank i wiele innych) Złota Czwórka, Robocop i wiele innych. Wszystkie te gry (i wiele innych) na pegasusa do dziś mam na komputerze w romach i do dziś gram.

Pierwszy komputer dostałem gdzieś w 2000 roku. Pierwsze gry, jakie miałem na kompa to Turok: Dinosaur Hunter,
Captain Claw i Bomberman '95. Oczywiście do dziś te gry mam i w nie gram, bo najlepsze są stare gry, w tych nowych brakuje klimatu.
A te stare mają w sobie coś, co przykuwa do ekranu na długi czas.
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
jedna z pierwszych jakie pamietam to Robbo na Atari. Heh te kasety, mozna było wyjsc do sklepu nastwic kasete, przychodziles i gra sie wgrala ;pp
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Ja przygodę z komputerem rozpocząłem 8-9 lat temu, a moja pierwsza gierka to chyba był jakiś Counter Strike. Nie grałem przez internet, bo wtedy jeszcze nie miałem. Biegałem chyba sam po mapie, nic prawie nie pamiętam. Ale wydaje mi się że to był Counter Strike. Ale wtedy miałem frajdę :p.
 

karollaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Podhale :D
na pegazusa: chyba mario i tank
na komputer: to jakimś szczurkiem się chodziło i jakieś marchewki się zbierało ..... ale to było bardzo dawno ;)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Ja pierwszego PieCa dostałam po komunii. Pamiętam, że gier na nim w ogóle nie miałam, to brat przyniósł mi THPS 2, GTA 2, Tetris, Liero i oczywiście absolutny hit gier komputerowych - Różowa Pantera :p Pamiętam jak katowałam tę gierkę :D
 
Do góry