Wasze pierwsze anime

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Sailor nie lubilem, a Tygrysia maska byla boska, niestety nie wiem skad sciagnac, jak ktos ma na warezie... przelamcie zasady!!!! :D a jak nie to bede dalej szukal :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Na youtube nie ogladam nic poza nowymi teledyskami jak sword of the witcher, gdy jeszcze tego nie ma na innych serwisach tego typu, a anime mozna na innych, ale tygrysia maska jest starym anime i malo tego na tych serwisach, a sciagac sie da jakby co Vdownloader, znajdz w google^^
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Ahh jak jak kochalam sailorki, zaraz potem byl DB, wtedy to byly dla mnie zwykle bajki , wiem ze teraz ogladalambym je w calkiem w innym swietle..xD

Potem przyszedl czas na Slayers :D ,do ktorych serii wlasnie wrocilam, kiedys sie jeszcze nie rozumialo niektorych zartow.. ^^
Yattaman?..Kojarze ale wiem ze nie lubilam..^^
 

glam_star

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
Zaczynałam od 'Sailor Moon', potem 'Sally czarownica', 'Kapitan Tsubasa', jakieś anime o siatkarce oraz o jakimś małym zboczeńcu. Wszystko oprócz pierwszej pozycji było na Poloni 1. Po tylu latach z chęcią bym to wszystko jeszcze raz obejrzała :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Sailor Monn tez bylo na poloni 1^^ wiem bo siedzialem przy tym jak siorka to ogladala zeby Daimosa i Tygrysiej maski nie przegapic. Jakby te serie byly wieczorem to caly dzien bym czekal na nie przy telewizorze XD
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Na youtube nie ogladam nic poza nowymi teledyskami jak sword of the witcher, gdy jeszcze tego nie ma na innych serwisach tego typu, a anime mozna na innych, ale tygrysia maska jest starym anime i malo tego na tych serwisach, a sciagac sie da jakby co Vdownloader, znajdz w google^^

na jakich serwisach mozna jeszcze poogladać anime???
najlepiej sailor moon
 

Hinata

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja też od Sailor Moon ... teraz jak na to patrzę wydaję się śmieszne ale wtedy kręciło mnie i to jak :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
na jakich serwisach mozna jeszcze poogladać anime???
najlepiej sailor moon
http://www.dailymotion.com/

http://www.veoh.com/

http://en.sevenload.com/

Veoh szczegolnie polecam, to tylko niektore, z veoh jak chcesz sicgaac na stronie jest gdzies do sciagniecia program, chyba zacznie sie sciagac jak jakis filmik obok klikniesz na download, z seven load zeby sciagac odwiedz ta strone

http://1024k.de/bookmarklets/video-bookmarklets.html

i zrob zakladke z tego co tam jest napisane, potem jak bedziesz na sevenload ogladac cos klikasz na ta zakladke i pokazuje Ci link do pobierania bpliku, jest on w dziwnym formacie i moze Ci nie chcec sie odtwarzac, ale na to pomaga media player clasic, jakbys nie miala to poszukac kodekow K-lite codec pack.

zeby z daily sciagac potrzebujesz jak i do ypoutube programu v downloader, znajdziesz z latwoscia w google, w programie beda linki do innych tego typu stron :)
 

cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
Jaaaaaa... Kochałam Yattaman'a :D później był :
Gigi La Trottola - http://www.youtube.com/watch?v=55_hETpAcXE
Czarodziejskie Zwierciadełko, Bia - coś tam (dalej tytułu nie pamietam) :przewraca: , Generał Daimos, Księga Dżungli, Magiczne Igraszki, Zorro :D itp. Ah... siedziałam przed TV i tylko Polonia 1. Do niedawna oglądałam Shin Chan'a.. Boski stary-mały i jego gołe boogie poprostu wymiata :p
 

zielAK[!]_17

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Pierwsze anime? Hmm... na pewno Yattaman, Tygrysia maska - czyli czołówka Polonii 1 [w tym czasie ZERO świadomości, że to było anime]. - Później długo długo nic - Rycerze Z. no i nareszcie to od czego to się wszystko zaczęło to Dragoon Ball ^_^
 

Koza-chan

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Moim pierwszym anime byli Rycerze Zodiaku (Saint Seiya) ^^ mało z tego rozumiała ale dzielnie obejrzałam całą pierwszą serię... którą niedawno udało mi się sobie przypomnieć :3 Pamiętam jak płakałam Kiedy maska śmierci bodajże zrobił krzywdę mojemu ukochanemu Shiryu! (no co młoda byłam XD)
 

lord_mcbet

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
eh az wstyd sie przyznac ale pierwszym anime jaki obejrzalem byla Sailor moon (wszytko przez siostre ktora zawsze przy obiedzie to ogladala-.-), potem oczywiscie niezapomniane anime na Poloni 1 Yattodetaman, Gigi La Trottola, Tygrysia Maska... Eh a potem to polecialo.. Pozyczane od kumpli kasety wideo noszace slady wieloktornego kopiowania i kilka zeszytow mang (najczesciej w obcych jezykach) o wymietych stonach^^ Az sie lezka w oku zakrecila^^'
 

kyuubi

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja niemiałem swojego pierwszego anime bo zaczałem kilka na raz, zaraziłem sie ta mania od kumpla ale tak zastanawiając sie to pierwsze co obejżałem to kilka odc ``Rycerze zodiaku` a później sie zaczeła na dobre bardzo mie to wciagneło wiec ogladałem co papadnie zaczynając od- Dragon ball, Dragon ball Z, Dragon ball GT, Naruto, Bleach, Gree Green(ale tylko kilka odc - w sumie biąrąc teraz i zliczając godziny jakie spedziłem ogladając anime to wyszło mi w przyblizeniu 575h i nieprzesadzam a kumplowi przeszło ja natomiast oglądam dalej i zwiekszam liczbe godzin spędzonych w internecie i ioglądając anime
 
Do góry