Wasze ideologie

P

ppiotrrek5

Guest
wieze w boga ale nie w zadnego okreslonego w takiego mojego ja mam wlasna gteorie na jego istnienie
ojczyzna jest tylko jedna to na tej ziemi chce umzec POLSKA
władza to demokracja'
nie jestem za legalizacja narkotyków alkohol zadko pije nie pale
Za legalizacją broni i prawem do ustrzelenia intruza ktory na posiadlosc nasza włazi...
PiS
2PAC K44 pakto
 

Fantaisiste

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Wiara
Chrześcijaństwo.

Ojczyzna
Polska wspaniały kraj.

Władza
Nie popieram tego co się dzieje w kraju. Aż czasami żal patrzeć.

Używki
Przeciwna.

Przemoc
Przeciwna.

Polityka
Nie interesuje mnie.

Muuuuzyka
Yeaah. Rock,rock,rock <3. Punk rock, czasami reggae.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
1. Wiara
Chrześcijanin, nie katolik, trochę z wiary Ruchu Rastafari.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Za ojczyznę oddam życie, za religie nigdy.

3. Władza
Konsensus, wiadomo że nie możliwe żeby wszyscy w kraju dyskutowali bla bla bla, więc Demokracja.

4. Używki
Marihuana tak, nie chodzi o ćpanie jej nie wiadomo jak, chodzi o chill out.

5. Przemoc
Przeciwnik.

6. Polityka
Jakieś zainteresowanie jest, Młodzieżowy Radny Miejski.

7. Muzyka
Głównie Reggae, czasem blues(Dżem), psychorap, rock, italo disco, ogólnie czasem różne odchyły.
 

ssebabmx

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
1
1. Wiara
Nie wierze w żadnego boga. Według mnie jest to jedno wielkie kłamstwo. Nie ma ani nieba, ani piekła. Człowiek po śmierci znika..

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Dla ojczyzny zrobie wszystko. Gdy będzie tylko trzeba od razu stanę w pierwszym rzędzie.

3. Władza
Anarchia..

4. Używki
Alkohol, fajki, zielone od czasu do czasu. Mamy tylko jedno życie. Wykorzystać go trzeba na maxa!

5. Przemoc
Jak ktoś ma jakiś problem to trzeba go na:cenzura:ić. Nigdy nie uciekać.

6. Polityka
Mam ją w :cenzura:e.

7. Muzyka
Punk, Street Punk , Metal i pokrewne.
 

Zed89

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nakło Śląskie
1. Wiara

Buddyzm diamentowej drogi

2. Ojczyzna/Patriotyzm

Mam raczej Kosmopolityczne zaciągi

3. Władza

Oddolna Demokracja, z silnym naciskiem na pokojowe rozwiązywanie konfliktów

4. Używki
Shisha, od czasu do czasu piwo, jednak nie przepadam za alkoholem

5. Przemoc

"Zasada oko za oko, ząb za ząb uczyniła by świat ślepym i bezzębnym"

6. Polityka

Ekologizm

7. Muzyka

Reggae, Ragga, psycho rock i Kalibra 44 trochę ;]
 

pst131

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
94
Punkty reakcji
0
1. Wiara- hmmmm staram się wierzyć w siebie, ale nie zawsze mi się udaje.
2. Ojczyzna - Dobre bo POLSKIE
3. Władza- Może być to co jest nie jestem w stanie zaproponowac niczego lepszego.
4. Używki- Jestem za pełną LEGALIZACJĄ WSZYSTKIEGO :eek:k:
5. Przemoc- Staram się być pacyfistą
6. Polityka - pomine...
7. wszystko co wpada w ucho- głownie HH i trance chociaż ostatnio przerzucam się na cięższe brzmienia.
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
1. Chrześcijanka.
2. Morze, góry, jeziora - do wyboru do koloru. Szanuje ten kraj, jednak nie jestem patriotką. Moim zdaniem Polska jest zwyczajnie zacofana.
3. Władzę powinni sprawować ludzie uczciwi z ciekawymi pomysłami, które będą się starali zrealizować.
4. Papierosom mówię nie. Alkohol dla ludzi myślących od czasu do czasu. Nie mam nic przeciwko innemu rodzajowi używek.
5. Tylko i wyłącznie, gdy ktoś mnie megawkurzy, lub zaatakuje.
6. Nie interesuje się polityką.
7. Pop, rock, metal.
 

Nila123

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
1. Wiara- Wiccanka. :)

2. Ojczyzna/Patriotyzm - Polska to Polska. A Patriotką nie jestem.

3. Władza- Władzę powinni objąć ludzie uczciwi, mądrzy i powinn kochać Polskę jak swoje własne dziecko. Nie tylko Polskie, ale i cały naród. Wszystkich ludzi.

4. Używki- myślę że jak używki, to z umiarem. I z głową. :)

5. Przemoc- teraz na świecie jest okropnie. Ludzie nie szanują siebie. Nie szanują cudzych poglądów i ideologi.
Dlatego nie przepadam za ludźmi.

6. Polityka- Nie interesuje mnie zbytnio.

7. Muzyka- Słucham wszystkiego. :)
 
S

spluwa666

Guest
Tam ojczyzna gdzie lepiej,dobrze było w RPA ,ale dzięki :cenzura:m amerykanom się po:cenzura:ało :cenzura: im w dupę razem z ydami.Niże jestem patriotą bo :cenzura: mam z tego,politycy nas :cenzura:ią,kradną bo im wolno,klecha otumania stare :cenzura:y jakimś bogiem,sam rucha młode dziwki,pije gorzałe,sądy to parodia prawo pracy nie istnieje unia Polskę okrada,:cenzura: z taką Polską,lepiej niech tu Niemcy wkroczą i wytłuką żydostwo,armia to banda kleryków,nie ma forsy na broń,ale kapelani zarabiają do huja szmalu :cenzura:ię taką demokrację.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Tam ojczyzna gdzie lepiej,dobrze było w RPA ,ale dzięki :cenzura:m amerykanom się po:cenzura:ało :cenzura: im w dupę razem z ydami.Niże jestem patriotą bo :cenzura: mam z tego,politycy nas :cenzura:ią,kradną bo im wolno,klecha otumania stare :cenzura:y jakimś bogiem,sam rucha młode dziwki,pije gorzałe,sądy to parodia prawo pracy nie istnieje unia Polskę okrada,:cenzura: z taką Polską,lepiej niech tu Niemcy wkroczą i wytłuką żydostwo,armia to banda kleryków,nie ma forsy na broń,ale kapelani zarabiają do huja szmalu :cenzura:ię taką demokrację.
Może melisy trochę?
 

darkprincess

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
wiara
chrześcijanka jednak nie popieram struktury kościoła przedstawicieli duchowieństwa itd.

patriotyzm
szacunek ale nie patriotyzm

władza
władza jest w nieodpowiednich rękach ci ludzie chcą tylko własnego dobra

używki
jak najbardziej tu chodzi o umiar

przemoc
całkowity sprzeciw każdy zasługuje na szacunek zwierzęta również (wegetarianka)

polityka
nie wiem za wiele nie chcę wiedzieć nie twierdzę że to potrzebne

muzyka
rock(również gothic) metal(w tym idustrial)
czasem punk czasem nawet klasyka
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
Wiara - wierzę w Boga, chcę żyć dobrze, pomagać, być dobrym człowiekiem.

Ojczyzna - HWDP - Honor W Duszy Polaka (nie jestem żadnym dresem czy coś i nie wyznaję JP, ktoś napisał gdzieś coś takiego po prostu i zwróciłem na to uwagę), jestem dumny z bycia Polakiem. JP na 100% - Jestem Polakiem na 100% (kurde, w tym punkcie motywem przewodnim było rozwijanie dresiarskich skrótowców ;D czysty przypadek)

Władza - Dobrze by było, gdyby politycy włożyli trochę serca do tego, co robią. Najlepiej, żeby nie dostawali pieniędzy za to, aby robili to bezinteresownie. Bezinteresowna pomoc państwu. Demokracja jest dobra.

Używki - mam to gdzieś. jak ktoś chce palić - niech pali, jak ktoś chce ćpać - niech ćpa, niech tylko wie, że jest to niezdrowe i doprowadzi siebie do złego stanu. Legalizacja zioła? Może być, i tak nie skorzystam.

Przemoc - nie lubię, wierzę w pokojowe rozwiązywanie problemów, jednakże czasami użycie przemocy jest potrzebne i to rozumiem. Najważniejsze, żeby policja nie nadużywała swoich praw.

Polityka - teraz, to już może być tylko lepiej. Nie wiem, co sądzić, chcę tylko, aby było dobrze w państwie.

Muzyka - najczęściej amerykański rap, ale to nie znaczy, że nie słucham innych rodzajów muzyki. Niektóre kawałki rockowe czy też dance'owe są w porządku.
 

lasek0110

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
166
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Polska
Moją ideologią jest toczyć swoją kulę tak, aby nie przygniotła kogoś innego. Ten świat jest zepsuty, nie wierzę, aby w przeciągu mojego życia (w sumie, mam jeszcze trochę życia przed sobą) cokolwiek miało się zmienić. Światem rządzi pieniądz, najczęściej pochodzący z powietrza. Bogaci się bogacą, a biedni - ubożeją. Jeśli świat jest sprzeczny z moimi ideałami, to jak mam określić, jaki jest mój cel w życiu?

Moją ideologią jest toczyć swoją kulę tak, aby nie przygniotła kogoś innego. Ten świat jest zepsuty, nie wierzę, aby w przeciągu mojego życia (w sumie, mam jeszcze trochę życia przed sobą) cokolwiek miało się zmienić. Światem rządzi pieniądz, najczęściej pochodzący z powietrza. Bogaci się bogacą, a biedni - ubożeją. Jeśli świat jest sprzeczny z moimi ideałami, to jak mam określić, jaki jest mój cel w życiu?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To fajnie, ale miło byłoby, gdybyś wypowiedział się zgodnie ze schematem, który w tym temacie panuje.
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
No to czas na mnie.

1. Wiara
Nawrócony z ateizmu na chrześcijaństwo. Wierzę w boga, nie w kościół, i jestem w stu procentach pewny tej wiary.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Nie możemy zapomnieć o wielkich czynach naszych przodków, Polaków. Niemniej jednak Wielka Polska jest już przeszłością i jestem tego świadom.

3. Władza
Obecnie chyba nie ma w świecie polityki nikogo, kto zrobiłby wszystko dla dobra kraju, gdyby miał taką możliwość.

4. Używki
Sam już jakiś czas nie pije z powodów zdrowotnych (tak, wierzcie lub nie, ale wódka niszczy wątrobę i żołądek i to da się odczuć). Nie przeszkadza mi kiedy ktoś się napije, wciągnie tabaki, zapali papierosa czy zioło. Jestem przeciwny tym twardszym narkotykom. Nie dajemy w żyłę, nie wciągamy białego nosem ani nic w ten deseń!


5. Przemoc
Istnieją na tym świecie miejsca gdzie przemoc jest niezbędna. Wiem co mówię, bo bardzo często miałem kontakt z ludźmi z takich miejsc. Jestem za przemocą w takich właśnie miejscach, bo bez niej nie było by porządku. Do tego samoobrona na szeroką skalę.

6. Polityka
Obserwator

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz
Wszystko, ale głównie metal, reggae, hip-hop sporadycznie
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
juz pisalem w tym temacie, ale masa rzeczy sie zmienila. Wiec jak jest teraz:

Wiara
Wierze, że istnieje jakiś Bóg. Czy któraś z religii dobrze go postrzega? Nie mam pojęcia. Wierze, że istnieje, a kościół katolicki to maszynka do robienia pieniędzy.

Ojczyzna
Nie zależy mi na Polsce. Jestem przywiązany tylko do tego miejsca i ludzi, mniejsza z tym jak sie nazywa i czy w ogóle jest to jakieś państwo.

Władza
Nie popieram tego co się dzieje w rządzie. I nie przywiązuje do tego uwagi. Jeśli chodzi o ustrój... anarchia jest utopia, wiec żadnego nie popieram. Żaden z realnych ustrojów nie jest odpowiedni.

Używki
Alkohol, fajki, tabaka, zioło- nie mam nic przeciwko sam czasem korzystam. Jestem przeciwny "twardym" narkotykom.

Przemoc
Tylko w przypadku ostatecznej konieczności, jestem, przeciwny wszelskim wojnom.

Polityka
Nie interesuje się nią za bardzo.

Muzyka
Głownie punk rock, hardcore, trash metal, rock, hard rock, heavy metal.
 

Jednoskrzydły

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
170
Punkty reakcji
5
Wiara
Brak, ateista.

Ojczyzna
Polska ma być krajem suwerennym, silnym, oddalonym i niezależnym od eurodebilizmów.

Władza
Silne, zdecydowane rządy jednej jednostki. Władza nie ma się mieszać do życia obywateli, dopóki nie łamią oni prawa.

Używki
Żadnych używek, trzeźwo myślący.

Przemoc
Należy próbować porozmawiać, ale trzeba wiedzieć kiedy komuś przyłożyć.

Polityka
Poglądy prawicowe. Z aktualnych polityków popieram JKM.

Muzyka
głównie metal, ale także wszystko co mi się spodoba
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja swój post w tym temacie pisałem prawie trzy lata temu, też trochę się zmieniło.

Wiara
W dalszym ciągu ateista. Nie wierzę w żadnych bogów, ani w żadne nadprzyrodzone siły.

Ojczyzna
Szczerze to jest mi niemal całkowicie obojętna. To, że jestem Polakiem wynika tylko i wyłącznie z tego, że urodziłem się w takim, a nie innym miejscu. Nie czuję się w żadnym stopniu przywiązany do tego kraju. Symbole takie jak flaga, hymn, czy godło nie stanowią dla mnie najmniejszej wartości. Nie uważam, żeby było mi to do czegokolwiek potrzebne. Nacjonalizmem w każdej postaci gardzę, kult państwa uważam za bzdurny i śmieszny

Władza
Uważam, że stan, w którym jedni ludzie rządzą drugimi jest błędem. Na ogół nie przynosi to nic dobrego. Ja i tylko ja wiem co jest dla mnie najlepsze i nikt nie powinien się w to wtrącać.

Używki
Jestem za pełną legalizacją wszelkich używek. Właściwie za depenalizacją, nie chcę, żeby państwo miało z tego korzyści. Uważam, że każdy człowiek powinien mieć prawo do tego, by truć się tym, czym chce się truć, a nie tym, czym truć pozwala mu się rząd. Tym bardziej, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego ile środków odurzających znajduje się w ich najbliższym otoczeniu. Na chwilę obecną czasami piję alkohol i nałogowo palę fajki. Narkotyków nie ruszam, bo na własnej skórze doświadczyłem, że nic dobrego to nie przynosi. Że wdeptuje Cię w ziemię, z której naprawdę ciężko jest się podnieść. Niemniej jednak jest to wykonalne, nie żałuję niczego co robiłem, bo wiem, że to w jakiś sposób ukształtowało człowieka, którym jestem teraz.

Przemoc
Nie jestem zwolennikiem przemocy, ale nie da się ukryć, że jest ona wszędzie dookoła. W miejscu, w którym żyję czasami trzeba być sku*wysynem. Są sytuacje, w których przemocy uniknąć się nie da.

Polityka
Jestem całkowicie apolityczny. Nie utożsamiam się z żadną doktryną, ani żadną partią. Mimo to obserwuję polską scenę polityczną i czasami mam ochotę złapać się za głowę, kiedy widzę, co wyczynia nasz rząd. Od dłuższego czasu powtarzam, że rządy Platformy i wybór Komorowskiego na prezydenta nie przyniosą nic dobrego.

Muzyka
Moje gusta muzyczne są bardzo szerokie. Przede wszystkim hardcore punk i cięższe odmiany rapu, horrorcore, death rap no i rapcore. Bardzo lubię też reggae i ska, tak bardziej z sentymentu. Ostatnimi czasy często zasłuchuję się też w DnB i wszelkiego rodzaju dubstepach.
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
1. Wiara.
W tym momencie nie mam pojęcia. Przeszłam przez różne chrześcijaństwa, kulty solarne, pseudobuddyzmy, ateizmy, etc. Na razie nie mogę się określić, ale generalnie pewnie coś wybiorę, bo potrzebuję wiary w Siły Nadprzyrodzone.
2. Ojczyzna/Patriotyzm.
Nie jest specjalnie dobrze, ale mogło być o wiele gorzej. Kocham Polskę, pomimo wszystko; uważam za piękny kraj i znam tutaj wielu, dobrych ludzi. Chcę tutaj zostać.
3. Władza.
Demokracja, boję się ograniczenia w zakresie toków myślenia.
4. Używki.
Lubię alkohol (nie każdy), papierosy, tabakę.
W zakresie dragów mam chyba dość specyficzne zdanie.
Jeśli chodzi o legalizację zioła, to jest mi obojętna.
Herbatę i kawę nałogowo.
5. Przemoc.
Na pewno nie w ostrej postaci.
6. Polityka
Puszka Pandory.
A tak w ogóle, to kontrowersyjny Korwin-Mikke. Tak, tak, wiem, mam zamknąć ryja i spadać stąd.
7. Muzyka.
od poezji śpiewanej, poprzez reggae, rocka, do metalu włącznie. Lubię też klasyczną..
 
Do góry