Wasze ideologie

avalanche100

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Miasto
wszędzie, czyli nigdzie
1.WIARA
wierze w Jedynego Boga i we własne umiejętności. nie wierze w Księży.
mam wiare w to co posiadam i w to co widzę. w Boga po prostu nie da sie nie wierzyć
ddo Kościoła chodze tylko dla rodzicow. modle sie wtedy gdy mi to odpowiada
2.PATRIOTYZM
kocham swój kraj, ale mógłby byc lepszy
3.WŁADZA
antykomunizm
4.UŻYWKI
nie praktykuje i nei popieram. ale jak ktoś chce nie robi co uważa za słuszne
5.PRZEMOC
gdy trzeba to trzeba. moge przyłożyć ale musi być konkretny powód
6.POLITYKA
popieram eutanazje i aborcje. po co ktoś ma sie męczyć?
nie popieram tego co Kaczor i Donald wyrabiają
7.MUZYKA
Linkin Park, Firma, Lady Gaga, Evanescene, S.Kingston, Inna i wiele innych
ogólnie wszystko tylko nie disko polo i klasyczna
 

majszon's

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2009
Posty
122
Punkty reakcji
2
1.Wiara
Wierząca w Boga, nie praktykująca.
2.Patriotyzm
Polska to okropny kraj, nie wiem nic w nim nie lubię.
3.Władza
Zupełnie obojętne i tak każdy zawsze będzie robił, co będzie chciał czy to monarchia, czy cóś.
4.Używki
Nie wiem, ale zawsze ciągnie mnie do jointów, chociaż nigdy ich nie paliłam. Jestem za legalizacją, bo ten kto będzie chciał wziąć - weźmie. Ćpun sobie zawsze skombinuje ćpanie. Papierosy, są beznadziejne. Alkohol do d*py.
5.Przemoc
Tylko i wyłącznie w obronie własnej. Tępię damskich bokserów.
6.Polityka
Jakoś nie interesuje się nią. Do Homoseksualistów nic nie mam, eutanazję popieram. Aborcji nie popieram. Polityków nie lubię.
7.Muzyka
Stare dobre czasy. Lata 80, 90. Różne gatunki metalu. Rzygam dzidżejami mózgozje*ami.
 

pecator93

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
The Bay Area
WIARA
Deizm
OJCZYZNA/PATRIOTYZM
Jestem przywiązany do swego kraju, gdyby była taka potrzeba, biłbym się o suwerenność ojczyzny
WŁADZA
Socjalizm
UŻYWKI
Okazyjnie.
PRZEMOC
Nie.
POLITYKA
Nie popieram żadnej partii rządzącej w Polsce
MUZYKA
Thrash metal, speed metal, heavy metal, punk rock, melodic hardcore i inne.
 
R

Reuben

Guest
1.WIARA
wierzę w Boga, nie ważne jak Go zwą, dla mnie istnieje jeden Bóg...modlę się do niego wszedzie gdyż jak napisano : bóg jest wszedzie!
2.OJCZYZNA/PATRIOTYZM
jestem polką ale mam też krew niemiecką w sobie...
3.WŁADZA
komunizm
4.UŻYWKI
mary jane, alko, fajki...jestem przeciwko innym narkotykom.
5.PRZEMOC
Nie!
6.POLITYKA
polska polityka to dla mnie komedia i to jedna z lepszych :]
7.MUZYKA
reggae(roots, raggamuffin, dub), rock, blues, jazz.
 

Kubuś.

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
1.WIARA
Niewierzący, neutralne nastawienie w stosunku do kościoła katolickiego.
2.PATRIOTYZM
Nacjonalista pełną gębą.
3.WŁADZA
Solidarność wszystkich sfer i grup społecznych, antykomunizm, antyliberalizm, antykapitalizm, antyuniformizacja, zwolennik powszechnego uwłaszczenia gospodarczego.
4.UŻYWKI
Nie palę. Narkotyki to największy syf jaki został stworzony.
5.PRZEMOC
Wbrew pozorom jestem dość agresywny lecz nie przekładam tego na swoje codzienne zachowanie.
6.POLITYKA
Obrona niemieckiej piątej kolumny, obrona ludności polskiej na kresach wschodnich, zwolennik powszechnych rządów Narodu.
7.MUZYKA
Konkwista 88, Honor, Salut, Legion, Battlefield, Gammadion, Horytnica, Kolovrat, Szwadron 97

Sunrise Avenue, Red Hot Chili Peppers, AC DC, Metallica, 30 Seconds to Mars, ATB, Bloodhound Gang, Calvin Harris, Daft Punk, DKA, Foo Fighters, Kyuss, Linkin Park, One Republic, Pearl Jam, Radiohead, U2;
 

Vezyr

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Raszyn (prawie Wawa) :)
1.Chrześcijanin
2.Nie mam nic do Polski, nie wiem, czemu niektórzy narzekają, Tu się
urodziłem i jestem z tego dumny
3."Demokracja jest bardzo złym ustrojem,ale jeszcze nie wynaleziono lepszego" to zdanie powiedział Winston Leonard Spencer Churchill, zgadzam się z tym "tekstem", aczkolwiek najlepiej by było wg. mnie, gdyby właśnie takie osoby jak Churchill rządziły-coś tam o Nim czytałem i raczej dobrze rządził.A władza obecna?W sumie taka "żeby była"-nic się nie dzieje i w sumie lepiej tak, niż mają coś zniszczyć czy zepsuć ;) Się już przyzwyczaiłem ;)
4.Czasem coś popiję, ale baaardzo rzadko, papierosy?Tylko żeby spróbować, nie z nałogu ;)Narkotyków nie brałem i nie zamierzam.
5.W obronie własnej
6.Obecna jakoś specjalnie mnie nie interesuje.
7.Większości po trochu, poza jakimś metalem czy klasyką
 
M

Mushkin

Guest
1. Wiara
Chrześcijaństwo

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Patriotą wielkim nie jestem, ale zaznaczam to skąd jestem.

3. Władza
Prawdziwie demokratyczny, tolerancyjny i sprawiedliwy kraj.

4. Używki
Co za dużo to nie zdrowo.

5. Przemoc
We własnej obronie

6. Polityka
Patrząc na to co się dzieje z naszą władzą - zaczynam woleć anarchię... Cały nasz rząd jest przekupiony.

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz
Punk Rock, Metal, Heavy Metal, Thrash Metal, Muzyka Alternatywna, Grunge, Rock, Hard Rock - to ukochane... lubię też Country, Blues i różne poprockowe kawałki z lat '80 - nienawidzę pseudotechno, wszystkiego co pseudo. Nawet hip-hopu kiedyś umiałem słuchać, teraz większość tej muzyki jest dla Pokemonów - jacy "artyści" (pseudo) - taka muzyka..
 
L

Lisq3

Guest
1. Wiara
Chrześcijanin
2.Ojczyzna/Patryjotyzm
Patriotą... raczej nie jestem. Albo bardziej niż raczej.
3. Władza
TOTALITARYZM :D nie no, zartuje. demokracja.
4. Uzywki
Przeciwny jestem wszystkiemu.
5. Przemoc
Oczywiscie przeciwny.
6. Polityka
Lewicowy typ. Popieram raczej SLD.
7. Muzyka
Rock, Hard rock, pop, wszystkiego. Ulubiony band: Evanescence
 

Sturmovik

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
107
Punkty reakcji
5
1. Wiara
Chrześcijanin ateizujący
2.Ojczyzna/Patriotyzm
ciężko pisać bo nigdy nie dane było sprawdzić, ale wydaje mi się, że to uczucie nieprzeciętne przywiązanie do tradycji, historii, kultury języka także małej ojczyzny.
3. Władza
Demokracja - jednak prawdziwa trochę różniąca się od dzisiejszej.
4. Uzywki
Osobiście alkohol tylko, staram się nie przesadzać ale czasami różnie bywa :)
5. Przemoc
Spzeciw.
6. Polityka
Antykomunistyczna lewica, tradycje PPS, alterglobalizm trochę także.
7. Muzyka
Hmm.. rozległy gust od metalu (skandynawskiego głównie) przez rock, punk rock, rock klasyczny, alternatywę po trip-hop,nu-jazz, jazz, blues i muzykę klasyczną.
W każdej dziedzinie coś znajdę prócz ortodoksyjnego techniarskiego :cenzura:u-:cenzura:u.
 

petroniusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
o-c
1. Wiara?
wiara w miłość i w to, że człowiek może być dobry.
2. Ojczyzna/Patriotyzm?
Patriotyzm jak najbardziej. :)
3. Władza?
władza to największe zło, jakie może wpaść w ręcę człowieka,
4. Używki?
alkochol nie, fajki nie, czasem chillout
5. Przemoc?
tylko sportowa (na boks chodzę)

6. Polityka?
nie popieram nikogo...:p

7. I na koniec: jakiej muzyki słuchasz?
reggae, punk, hh
 

Jeanny

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp.
Wiara:
Chrześcijanka, ale niezbyt dobra...

Ojczyzna/Patriotyzm:
Szanuję nasz kraj, ale życia bym nie oddała. Swojej przyszłości także z nim nie wiążę. Tyle patriotów, ale do lokalów wyborczych ciężko dojść...

Władza:
Demokracja.

Używki:
Neutralne nastawienie.

Przemoc:
Nie. Chyba, że w obronie własnej.

Polityka:
Aktywnie obserwuję scenę polityczną, tyle.

Muzyka:
Love metal, punk rock, rock, reggae. Nigdy techno, hip hop.
 

cinekssj

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bielsko-Biała
Wiara:
Katolicyzm

Ojczyzna/Patriotyzm:
"Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem" mam szacunek do przeszłości naszego narodu, jak by przyszła wojna raczej bym bronił barw.

Władza:
Chciałbym w Polsce i w ogóle na całym świecie konserwatywnego liberalizmu aczkolwiek bałbym się trochę skutków.

Używki:
Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem

Przemoc:
W obronie własnej lub jeśli zgadzają się na to obie strony jak i na ulicy oraz sportowo. Sprzeciwiam się wykazywaniu przemocy niewinnym ludziom.

Polityka:
Oglądam wiadomości z oczekiwaniem na to, że stanie się coś z czego będę mógł być dumny, a nie afery, bojkoty, strajki...

Muzyka:
Hip-hop, dancehall, reggae polskie.
 

UpadlyAniol

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
1. Wiara
Wierze w siebie

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Gardze tym narodem i nie czuje sie z tym krajem zwiazany

3. Władza
Nie mam tu zdania

4. Używki
Nie pale nie pije nie cpam jestem czysty preferuje trzezwa zabawe


5. Przemoc
Przeciwnik

6. Polityka
Nie obchodzi mnie czasem tylko sobie poslucham

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz :p
Rock metal gothic industrial emb darkwave rapcore i podobne
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
1. Wiara[/b]
Ateista.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Kompletny, młody patriota. Interesować się ojczyzną to obowiązek.

3. Władza
System wielopartyjny.

4. Używki
Przeciwko twardym, miękkie mogą być.


5. Przemoc
Przeciwnik

6. Polityka
PO

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz :p
Bez reklam, ale trochę sporo tego.
http://www.lastfm.pl/user/Dobuch66
[/quote]
 

hellboy

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
384
Punkty reakcji
5
Miasto
Okolice Wrocka
1.Wiara
Chrześcijanin, Zielonoświątkowiec.
2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Zawsze wierny.
3. Władza
Władza jest albo dobra, albo zła. Demokracja zawsze nieudolna.
4. Używki
Tylko alkohol.
5. Przemoc
W obronie własnej, w sporcie itp.
6. Polityka
Dość mocno w prawą stronę ^^, ale bez skrajności.
7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz
http://www.lastfm.pl/user/Helier
 

oliwa1947

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gorzów wlkp.
1. Wiara
i wierze w Boga i nie wierze, ale ten problem ma prawie kazdy czlowiek, lecz moja religia jest moj klub, ktory doprowadzil mnie do szczescia

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
jak kazdy prawdziwy kibic kocham ojczyzne ponad wszystko, mam mlodego wuja, ktory jest poslem i czasami zdarza sie podrzucic jakis pomysl po kilku godzinnej analizie dla dobra ojczyzny, mysle podobnie jak Narodowe Odrodzenie Polski, ale nie w 100%

3. Władza
najlepszym ustrojem jest totalitaryzm, lecz jest 50% szans na trafienie albo odwaznego i madrego wodza albo nieudacznika, ktory zrujnuje kraj...

4. Używki
fajki codziennie 1 nie wiecej nawet jak mnie ssie, alko na imprezach, a poza nimi staram sie nie wiecej niz 2 piwa, feta od czasu do czasu, kiedys mialem epizod z dopalaczami i ziolko raz na tydzien


5. Przemoc
popieram dlatego nie bede sie wypowiadal
6. Polityka
kombinuje z wujem jak juz wczesniej pisalem, patrze na partie po swojemu, nie tak jak kreuja je media

7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz
hip hop, piosenki kibicowskie (nie mylic z przyspiewkami!), troche klasyki np. Czeslaw Niemen, Elvis czy wspolczesne Bajm
 

13_

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
1. Wiara

Ateista, agnostyk i antykleryk :)

2. Przywiązany emocjonalnie do kultury, Historii, tradycji, oraz miasta (Kraków).

Za to denerwują mnie polacy. Ich tendencje do zazdrości, naiwność, nieobiektywność, wymądrzanie się, brak szacunku, , skrajny pesymizm, podatność na manipulację (media, internet), szowinizm (głównie rasizm, antysemityzm, ageizm, transfobia, homofobia, dyskryminacje wyznaniowe), wszechobecny mobbing, oraz kreowanie idiotycznych subkultur... Nie wkładam tu wszystkich do jednego worka, jednak cechy wymienione wyżej występują w każdym Polaku, w mniejszym lub w większym stopniu.

3. Nie interesuje się Polityką, jednak czasami trzeba zwrócić uwagę na to co się dzieje tam u góry ;].


4. Osoby słabe mentalnie łatwo popadają w uzależnienie. Może efektu tego uzależnienia nie widać odrazu, ale zaczyna się on już po pierwszym kontakcie z używką. Nałogi sa dość skomplikowane i każdy inaczej przez nie przechodzi (Jedni pogłębiają uzależnienie szybciej drudzy wolniej, jedni się zatrzymują na pewnym etapie uzaleznienia a inni idą dalej)
Osoba uzależniona ma problemy z wyznaczaniem sobie granic oraz powodów dla których mieli by odmówić. Wsród nałogowców zawsze istnieje efekt zacierania, tracą one powoli przyjemność z korzystania, sens, granice, oraz siebie... Częsciowo chcą to odzyskać, dlatego zwiększają dawki, odnajdują błache powody do skorzystania (jest piątek - pijemy!, Zajaram bo nie mam co robić, impreza to i speed, feta, itp.) jedynym porządanym efektem jest po prostu danie sobie w pałe...
Dlatego uważam iż używki są przeznaczone dla osób mocnych psychicznie, potrafiących się kontrolować.

I jeszcze jedno odnośnie używek... Strasznie mnie denerwuje stworzony stereotyp,że narkotyki są złe. Wszystko jest dla ludzi, tylko nie zawsze bilans korzyści do zniszczeń jest zadowalający. Alkohol i papierosy większość ludzi używa bo są legalne, i nie tak szkodliwe jak te "złe narkotyki"... Cóż może dziwne, ale alkohol i papierosy to jedne z bardziej uzależniających używek. Papierosy, które przy prawie całkowitym braku efektów spożycia, sa mocno uzależniające i rakotwórcze (Bilans korzyści do zniszczeń nie wypada za dobrze no nie?). Porównując alkohol i papierosy do marihuany sytacja powinna być odwrotna, to "marysia" powinna być legalna. Nie jestem fanem legalizacji marihuany jak pewnie genialnie wywnioskowałeś czytając moją wypowiedź do tej pory, a realistą. Zestawienie korzyści do zniszczeń wypada znacznie lepiej w przypadku "zioła" jak papierosów. Nawet kawa jako używka jest w pewnym stopniu szkodliwa, jednak szkody w porównaniu do zalet są malutkie.
W przypadku innych używek trzeba się zastanowić czy warto, Czy efekt, który uzyskamy jest dla nas tak porządany aby zignorować szkody? Czy jestesmy w stanie sobie poradzić z efektami i skutkami używki? Czy jesteśmy wystarczająco mocni mentalnie aby sobie pozwolić na spróbowanie?

Aby zapobiec późniejszym pytaniom, odrazu mówię,że tak, jestem za legalizacją używek. Jednak powinnien być zakaz ich produkcji domowej. Wszystkie powinny być sprzedawane i nadzorowane przez państwo. Na każdą używkę powinna być nałożona wysoka akcyza tak aby nie były one zbyt powszechnie dostępne ( Jestem za podwyższeniem cen alkoholu i wyrobów tytoniowych). Jestem również za podwyższeniem wieku, w którym można by z takich używek korzystać - do 21 roku życia (obecnie jest to 18 lat).


5. Przemoc

Przemocy mówimy oczywiście nie. Jednak jeżeli chodzi o rozwiązywanie problemów drogą fizycznie, to jeżeli nie ma innego wyjścia, to czemu nie? Oczywiście chodzi mi tu o pojedyńcze jednostki, typu spór między kilkoma osobami... Czyli typowe barowe bójki ;]
Jeżeli chodzi o konflikty zbrojne, międzypaństwowe to jestem oczywiście przeciw... Zawsze się znajdzie jakieś dyplomatyczne rozwiązanie...


6. Muzyka
http://www.lastfm.pl/user/Nikodemp2m
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
Wiara:
Katolik, zagorzały zwolennik głoszenia słowa Bożego i świadomości religijnej, toczę prywatną walką z islamem.

Ojczyzna/Patriotyzm:
Dumny Polak :D
Jestem dumny z naszego państwa, nie widać po mnie, nie chodzę ubrany na biało czerwono, ale jestem bardziej niż mniej dumny z historii naszego narodu.

Władza:
Nie ma nic lepszego od demokracji, więc niech zostanie ostatecznie.

Używki:
nie biorę syfu i brać nie mam zamiaru, największą używką dla mnie, najbardziej mnie wykańczającą to moja dziewczyna:D, ale warto:)

Przemoc:
Oyama Karata, Aikido niedługo MuaiTai uznaje tylko przemoc na macie i w obronie, uważam, że osoba broniąca się powinna zawsze mieć prawo zabić osobę atakującą.

Polityka:
Nie lubię, ale cóż żyć bez tego nie można:D

Muzyka:
folk, metal, rock, i dodatkowo np. [Depeche Mode]
 

WolnyWilkDziki

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
101
Punkty reakcji
15
1.Wiara: Ateizm (brak wiary). Z Ateizmu taka wiara jak z suszy rodzaj deszczu.
2.Ojczyna/Patriotyzm: Lubię kraj, niekoniecznie ludzi
3.Władza: Im mniej władzy rządu i instytucji religijnych wtrącających się w życie ludzi tym lepiej
4.Używki: Nie korzystam z używek. Uważam, że każdy powinien sam o sobie decydować. Jestem przeciwny zakazom i nie lubię ludzi zachowujących się w tym względzie jak psy ogrodnika.
5.Przemoc: Tylko w obronie własnej i bliskich sobie osób, rodziny lub partnerki.
6.Polityka: Minarchista, Liberał (nie mylić z konserwatystami)
7.Muzyka: Różna. Byle mi się podobała.

Nie utożsamiam się z żadną subkulturą. Wolę sam wybierać te elementy, które uznam dla siebie za atrakcyjne, lub przydatne.

Jeśli ktoś należy do danej subkultury ze względu na pełną zgodność z samym sobą to w porządku. Jeśli jednak dana osoba nie ma własnej tożsamości, przyjmuje cudze postawy i jest gdzieś tylko dla samego bycia, to dla takiej osoby nie mam szacunku.
 

SonofOdin1488

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
31
1.Wiara
Rodzimowierca
2.Patriotyzm
Biała
3.Władza
Europa
4.Używki
Lubie wypić-wszystko.
5.Przemoc
Haha
6.Polityka
NS - wszystko w tym temacie
7.Muzyka
Ogólnie biała.
 
Do góry