Wasze ideologie

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
1. Wiara

Ateista.

2. Ojczyzna/Patriotyzm

Nie lubię mentalności Polaków, pozostałości po demokracji szlacheckiej. Nie przepadam za nadmiernym okazywaniem patriotyzmu.

3. Władza

Demokracja, liberalizm.

4. Używki

Jeśli brać też pod uwagę kawę to używam, aż za dużo.
Moim zdaniem wszystko jest dla człowieka, co nie oznacza, że zaraz mamy brać jakieś narkotyki.
Nie powinniśmy zakazywać narkotyków, ani niczego innego. Kto będzie chciał to i tak to zrobi, po co robić sobie problem?

5. Przemoc

Ogólnie przeciwnik, lecz nie lubię tego co jest w Polsce, czyli np. podejścia do obrony koniecznej.

6. Polityka

Śledzę wszystko na bieżąco, aktualnie nie jestem nigdzie zrzeszony.

7. Muzyka

Przeważnie rock i metal, najczęściej death&black metal, lecz nie gardzę muzyką poważną, lubię muzykę historyczną.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Rodzynie ty mój. już dawno się tak nie uśmiałem :lol:
1. Chrześcijanin, ale nie wierzę we wszystko co narzuca moja wiara. Na pewno nie wierzę w księży i w tacę...
a jednak oni istnieją! serio. Księża i tace niejednokrotnie widywałem.
Co sądzę o mojej wierze? To, że jest ona śmieszna, a nie zmieniam jej, bo moja siostra by pytała np. czemu jak rodzice przy wigilii siedzą przy stole ja jestem przed telewizorem w dresie popijając piwo.
nie rozumiem tego bełkotu o wierze, siostrze i rodzicach.
Watykan? Najbogatsze państwo... ciekawe skąd oni mają tyle kasy( polecam poczytać o tym w internecie).
polecam książki.
Ojczyzna? Ta ojczyzna mi nic nie daję więc nie wiem czemu miałbym być jej za coś wdzięczny i coś dla niej robić. Co ona daje polakom? rząd, który liczy ponad 300 twarzy zarabiających ponad 5 tysięcy złotych każda podczas gdy przeciętny polak pracuję za marne 1200zł i robi bezpłatne nadgodziny.
ja widzę tutaj brak rozróżnienia podstawowych pojęć takich jak "kraj" i "ojczyzna". Ojczyzna to ziemie odziedziczone w spadku, dziedzictwo kultury itd. a nie 300 twarzy(pewnie miałeś na myśli 460 posłów)


Za co mam jej dziękować? za to, że np. jeśli ktoś zgwałciłby moją dziewczynę/córkę posiedziałby max 3 lata( pewnie po roku by wyszedł jeśli by już siedział), a ona pamiętałaby to do końca życia?
możesz dziękować ojczyźnie za to, że gwałciciele są w tym narodzie piętnowani jako najorsi zwyrodnialcy. te 3 lata to dla gwałciciela bardzo długo bo mogą ich nie przeżyć(gwałciciele i pedofile w niektórych polskich więzieniach są frajerami, którym każdy może w:cenzura:ić łomot, a nawet zabić polecam film Symetria).
W krajach muzułmańskich to jeszcze twoja dziewczyna by poszła siedzieć.
Mam dziękować za to, że za zabójstwo tutaj dostaje się czasami nic? TAKA JEST PRAWDA!! można z siebie robić debila totalnego, któremu siadło na psychice i będziesz siedział tyle co nic, a nawet jeśli dostanie 25lat czy to będzie rekompensata za zabicie np. mojego dziecka?.
o patrz a w innych krajach nie ma akich przypadków (np. sprawa O.J. Simsona to wyraźna kpina z amerykanskiego wymiaru sprawiedliwości). przestan czytać onet.pl bo ci psychika siądzie jak będziesz wierzył w te wszystkie bzdury. Btw w Polsce jak w każdym państwie prawa jest coś takiego jak domniemanie niewinności, jeżeli nie ma dowodów na skazanie człowieka nie powinno się tego robić.
Resocjalizacja? Hahahaha.... resocjalizacja by była gdyby np. każdemu z tych polityków zgwałcili córkę( czego im nie życzę)!
tak to jest właśnie resocjalizacja. :bag:

Wtedy może by zrozumieli jakie to jest wielkie cierpienie dla danej kobiety. Przecież ona będzie to przeżywać do końca życia( no chyba, że jest łatwa to jej spłynie).
a co to łatwe kobiety nie mają prawa wybierać sobie z kim będą się :cenzura:ić? co mają politycy do wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania tak na marginesie? ie rozumiesz chyba świata wokół Ciebie i piszesz takie bzdury, że łeb odpada.
Powinno być prawo jak w Stanach, albo w Anglii, a nie 300 osób zarabiających po ponad 5000zł.
Kongres amerykański 435 kongresmenów(czyli niewiele mniej niż w Polsce) zarabiających grubo ponad 5000 zł + senat
Izba Gmin 659 członków zarabiających grubo ponad 5000 zł + izba lordów
W Stanach to można iść siedzieć nawet na 300lat jak się doliczą, a za to samo w Polsce byłoby 25latek i szczęśliwe wyjście z więzienia.
istnieje przecież chyba dożywocie, które zastępuje karę śmierci. szczęśliwe wyjście z więzienia objawia się tym, że ci ludzie nie mają mieszkań, szans na pracę, rodziny i zdrowia(mają szczęście jak przeżyją te 25 lat). 90% tych ludzi po wyjściu zostaje sztajmami(żulami), którzy nie mają już siły nawet na podjęcie pracy(nawet "kariery"przestępczej). tacy ludzie mają 2 wyjścia:szubienica albo ulica.
Anglia? Tam za gwałt jest dożywocie, a nie 3 lata.
no to pisz petycje zbieraj głosy itd. idź na wybory na tycjh którzy mają w programie podniesienia kary za gwałt itp. a nie marudzisz.

Jak bardzo ja kocham swoją ojczyznę? NIENAWIDZĘ JEJ!! Mam dopiero 16 lat,

och, ach tupnąłeś nóżką? dawaj jeszcze raz... "uuuuu jak ja nie znoszę smerfów ". burza hormonów...
Jak bardzo ja kocham swoją ojczyznę? NIENAWIDZĘ JEJ!! Mam dopiero 16 lat, ale ja już nie potrafię zrozumieć czemu siedzę w takim beznadziejnym kraju... za nic w świecie nie będę tu mieszkał do końca życia. Jak coś nie piszcie, że pewnie nikt z mojej rodziny nie walczył za kraj... bo walczyli, ale walczyli za coś innego niż biedę w kraju i oddawanie swoich pieniędzy na polityków i ich gigantyczną ilość aut.
Polscy politycy dla twojej wiadomości są dość biedni na tle innych
3. Władza? W Polsce to tylko monarchia, albo dyktatura by się sprawdziła. Bo w monarchii zaczęło by się coś wreszcie dziać z naszym krajem, a w dyktaturze wybiliby mi z głowy myślenie, że jest źle i w
szystko byłoby wspaniale...
zabawne, że zgadzam się co do monarchii i dyktatury, ale nijak nie potrafię zrozumieć co tobie by się w niej podobało. oba ustroje doprowadzą do wzbogacenia się klasy rządzącej(chociaż jeżeli są mądrze sterowane także społeczenstwa co dowodzą np sukcesy gospodarcze Francistowskiej Hiszpanii, Chile za Pinocheta, Niemcy za Hitlera, czy Włochy za Mussoliniego(do momentu kiedy mu się w :cenzura:e nie poprzewracało z autarkią)

Pohamuj nasz tradycyjny polski pesymizm bo w Tobie narasta coraz większa frustracja, Polska ma wielkie możliwości, ale przez ludzi którzy cały czas gadają, że tutaj nic się nie zmienia "słowo staje się ciałem"!
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
1. Wiara

ATEISTKA

2. Ojczyzna/Patryjotyzm

Nie udzielam się xD

3. Władza

...

4. Używki

Abstynentka


5. Przemoc

Jak ktoś sobie zasłuży... xD

6. Polityka

bez komentarza


7. I na końcu jakiej muzyki słuchasz


Metal / Black Metal / Thrash

STOP! dla wszelkiego techno, hip-hop, pop.
 

kaczyx

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Rabka - Zdrój
1.Wiara
Katolik.
2.Patriotyzm
Wielki patriota, rzekłbym w pewnych rzeczach nawet narodowiec ; ).
3.Władza
Program polityczny UPR jest dla mnie satysfakcjonujący w 100%.
4.Używki
Miód Pitny, Wino, Piwo i inne alkohole w dość swoistych proporcjach ;).
5.Przemoc
Cóż przemoc jest dobra w pewnych aspektach negocjacyjnych ; d. Nie, nie praktykuje raczej przemoc przy samoobronie. Agresji - nie.
6.Polityka
Śledzę wszystko uważnie i na bieżąco. Tak jak w punkcie 3.
7.Muzyka
Rock, Metal, RAC, ale nie wzgardzę również dobrym rapem marokańców ;P.
 
T

t.k.

Guest
1.Wiara
Oficjalnie ateista. Ale raz na czas przyjmuję sobie dla rozrywki jakąś religię, np. wierzenia słowiańskie
2.Patriotyzm
...
3.Władza
Nie jestem zainteresowany
4.Używki
Papierosy i herbata.
5.Przemoc
Potępiam.
6.Polityka
Jak w punkcie 3.
7.Muzyka
classical, blues, new age, ethnic, acoustic, hard rock, soft rock, reggae, folk, triphop, sacral itp itd
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
1. Wiara

Nie nazwę się buddystą, ale w tym kierunku ida moje zapatrywania na ten temat.

2. Patriotyzm

Uważam, że nie ma nic bardziej głupiego, niż bycie dumnym ze swojej narodowości.

3. Władza

Jak zawsze - w rękach nieodpowiednich ludzi

4. Używki

Alkohol okazyjnie. Sporadycznie silniejszy psychodelik (lsd, grzyby, szałwia). Nie palę mj ani papierosów.

5. Przemoc

Tylko w obronie własnej.

6. Polityka

Syf. Żadna z partii nie reprezentuje moich poglądów.

7. Muzyka

Ambient, psybient, psychill, downtempo, dubstep, new age
 

Neger

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
187
Punkty reakcji
4
Wiek
32
1. Deista
2. Patriota? Nie dziekuje.
3. Glosowalem na UPR
4. Abstynent
5. W razie koniecznosci choc takiej jeszcze nie mialem.
6. Sledze ale bez jakiegos wiekszego zainteresowania.
7. Trance,rap.
 

Ziel4rz

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Skierniewice

1. Wiara

Pastafarianin
2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Nie jestem patriota, nie czuję żadnej więzi z tym państwem. Jeśli znajdę lepsze, będę miał możliwość tam zamieszkania - nie zawaham się.
3. Władza
Monarchia. Po prostu. Przynajmniej wiadomo na kogo co zwalić.
4. Używki
Nie mam nic przeciwko. Chcesz brać - wolna wola.
5. Przemoc
Pacyfista, można by rzec hipis
6. Polityka
Nie interesi mnie to.
7. "I na końcu jakiej muzyki słuchasz :p"
Reggae (roots, dancehall, raga), Punk-rock, Rock, Folk (najbardziej przepadam za irlandzkim) ,Blues, czasami Jazz, muzyka klasyczna... właściwie to wsio poza techno i disco-wsiolo.
 

otchłań

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Otchłań
. Wiara

Katoliczka

2. Ojczyzna/Patriotyzm

Kocham Polskę !

3. Władza

Demokracja

4. Używki

Kawa ;)
alkohol okazyjnie

5. Przemoc

Przemoc jest dla ludzi słabych

6. Polityka
nie przepadam

7. Muzyka

rap,czasem rock/metal
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
1 Wiara.
W porządek wszechświata, lub bogactwo różnorodności jakie niesie chaos
2. Ojczyzna / Patriotyzm
Homo sum, homo nil a me alienum esse puto. Jestem obywatelem całej ludzkiej rasy.
3. Władza
Wszystko jedno, byle nie skorumpowany kapitalizm.
4. Używki
Wszystko z umiarem, lub bez niego...
5. Przemoc.
A co to takiego?
6. Polityka.
Władza deprawuje
7. Muzyka
W zasadzie wszystko co ma związek z Elektro.
Dużo IDM w typie Boards of Canada.
 

Nikonen

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań/Śrem
1 Wiara.
Wierzę w to/tego co większość nazywa Bóg
2. Ojczyzna / Patriotyzm
Polska - patriotyzm jak najbardziej ale tylko do pewnego momentu i tylko w pewnych sytuacjach
3. Władza
Komunizm utopijny:p ale skoro to niemożliwe to tak jak jest - jest DOBRZE:)
4. Używki
Niektóre tak, niektóre nie
5. Przemoc.
Konieczna w pewnych sytuacjach
6. Polityka.
Ciekawa, zabawna, rozwijająca, żałosna - ogólnie lubię:]
7. Muzyka
Muzyka miasta i każda inna
 

Pudel.

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zawiercie
1. Wiara
Katolik

2. Ojczyzna/Patryjotyzm
Jestem patriotą na swój sposób nie żadnym tam narodowcem ...

3. Władza
Minarchizm czyli władza jak najmniejsza tylko by utrzymać wolność i własność osobistą każdego obywatela.

4. Używki
Po co bez tego nie potrafisz żyć?

5. Przemoc
Gdy konieczna trzeba ...

6. Polityka
Każdy inny wszyscy równi !

7. Muzyka
Sabaton, Hammerfall, All Bandits czasem Bob Marley, Damian Marley ^^
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
początkowo byłem chrześcijańskim demokratą, ale jak skumałem, że to najbardziej zakłamana idea (oczywiście współcześnie) to w wieku około 15 zostałem konserwatrystą, a dziś moją drogą nacjonalizm
 
T

t.k.

Guest
początkowo byłem chrześcijańskim demokratą, ale jak skumałem, że to najbardziej zakłamana idea (oczywiście współcześnie) to w wieku około 15 zostałem konserwatrystą, a dziś moją drogą nacjonalizm
aleś chłopie przywalił. a kim byłeś w żłobku? jeszcze ci mózg dobrze nie zaczął pracować a już chcesz świat ustawiać. 15 lat i konserwatystą się stał... kuźwa, ręce opadają
 

Griffo

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
1. Wiara

Wychowywany jako katolik, choć raczej patrząc na siebie jestem "bez wyznaniowy", podążam drogą raczej specyficznej filozofii i jest mi z tym dobrze.

2. Ojczyzna/Patryjotyzm

Zerowe przywiązanie do Kraju/ Ojczyzny, z różnych względów. Oddać życie za Ojczyznę nie mam zamiaru, wolał bym mieszkać w innym kraju z wielu powodów, co nie zmienia faktu, że szanuję flagę,nasz język i godło. Można czegoś nie lubić ale szacunek należy mieć.

3. Władza

To co widzimy teraz to już parodia najgorszej parodii, dno dna.

4. Używki

Woda, herbata

5. Przemoc

Pacyfista.- Tylko głupi sięga po siłę bo nie ma innych argumętów

6. Polityka

Ciemnota i złodzieje wybierani przez ciemnotę, to co widzimy u nas to parodia najgorszego kawału....

7. Muzyka

Klasyka, folk, muzyka zaliczana do new age, nastrojowa, jazz

Coś od siebie:

8. Kocham sztukę w prawie każdej formie < poza rapowaniem, muzyką elektroniczną czyt. techno>

9. Co chciałbym zmienić

Wypędzić ludzi z ciemnoty i obłudy, nienawiści do innego człowieka

10. Czego nienawidzę

Rasizmu, nietolerancji, braku zrozumienia i empatii, głupoty i ciemnoty, i co najważniejsze FANATYZMU!
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
aleś chłopie przywalił. a kim byłeś w żłobku? jeszcze ci mózg dobrze nie zaczął pracować a już chcesz świat ustawiać. 15 lat i konserwatystą się stał... kuźwa, ręce opadają

głupi jesteś i tyle, od dziecka interesował mnie otaczający świat
ty tam wolałeś oglądac pokemony, a ja czytałem książki
 
T

t.k.

Guest
głupi jesteś i tyle
ciekawy argument. bracie, jakbyś czytał książki to byś nie wsadzał takich tekstów.

od dziecka interesował mnie otaczający świat
dobrze, ale co z tego, skoro w d***e byłeś i g***o widziałeś. żeby mieć jakieś zdanie o świecie to trzeba troche na nim pożyć, coś zobaczyć, zrozumieć pewne mechanizmy społeczne, poznać ludzi i ich różne punkty widzenia. nie wystarczy czytać Dmowskiego.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
ciekawy argument. bracie, jakbyś czytał książki to byś nie wsadzał takich tekstów.


co z tego, skoro w d***e byłeś i g***o widziałeś. żeby mieć jakieś zdanie o świecie to trzeba troche na nim pożyć, coś zobaczyć, zrozumieć pewne mechanizmy społeczne, poznać ludzi i ich różne punkty widzenia. nie wystarczy czytać Dmowskiego.


jasne, jak powiem o kimś, ze jest głupi to znaczy nie czytałem żadnej książki... mistrz logiki! oddaję Ci hołd lenny

jasne, czytałem tylko Dmowskiego, wiesz o mnie wszysytko! oddaję Ci hołd lenny

poza tym, nie pozyłem na świecie, nic nie widziałem, nic słyszałem, nic nie słyszałem, nikogo nie poznałem i zadnych punktów widzenia nie znam, oddaję Ci hołd lenny!
za argumument z wiekiem tez oddaję Ci hołd lenny! (do takiego Nietzschego albo Doboszyńskiego, Piaseckiego itd. by nie pasował, ale to nie mój problem)

uwazaj, Albrecht tez kiedyś oddał hołd lenny, a z tego bekarta wyrósł bękart, który zmienił Europę :D
 

Omen1991

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krain rozpusty
1. Wiara

Katolik

2. Ojczyzna/Patryjotyzm

Dla ojczyzny jestem gotów zginąć. Doceniam przodków którzy walczyli abyśmy mieli gdzie mieszkać i mówić w ojczystym języku :)

3. Władza

Jaka jest, taka jest... ciężko będzie o lepszą gdyż na wyborach nie wybiera się genialnego przywódcy, tylko mniejsze zło :)

4. Używki

Palenie, okazyjnie alko.

5. Przemoc

W razie potrzeby. Ale jednak konflikty lepiej rozwiązywać słownie.

6. Polityka

"Zawsze może być gorzej"

7. Muzyka

Rock, Punk, Metal, j rock, j metal :) no i czasami wpadający w ucho pop :)
 

Lucy Mc Bride

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
w Polsce
1.Wiara

Chrzescijanstwo / katolicyzm /. Szanuje inne wyznania.

2. Ojczyzna/Patriotyzm

Szacunek dla Ojczyzny (hymn, flaga, godlo, swieta narodowe, obroncy Ojczyzny). Pamiec o Rodakach w kraju i za granica. Patriotyzm i kosmopolityzm. Przeciwniczka nacjonalizmu. Szanuje osoby innej narodowosci.

3. Władza

Sceptyczne podejscie do kwestii wladzy. Brak tendencji rewolucyjnych. Przeciwna demonstracjom ulicznym. Zwolenniczka kulturalnej negocjacji.

4. Używki

Kawa, herbata, kakao. Brak uzaleznien od uzywek.

5. Przemoc

Bezwzgledny sprzeciw wobec przemocy fizycznej i slownej.

6. Polityka

Tendencje prawicowe i konserwatywne, lecz bez nacjonalizmu.
Sceptyczne podejscie do socjalizmu i kapitalizmu. Antykomunistka.
Sceptyczne podejscie do liberalizmu.

7. Muzyka

Etniczna, dance, pop, klasyczna (organy i choral gregorianski). Nie preferuje 'metalu'
i techno. Lubi country-rock. Nie lubi kiczu oraz black i death metalu.

8.Kryterium piekna.

Piekno w duszy, piekny wyglad i piekne krajobrazy.
 
Do góry