Wasze ideały...

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Jaki jest wasz ideał dziewczyny/chłopaka??? Jakie cechy lubicie u płci przeciwnej, a za jakimi nie przepadacie??? Czekam na wasze posty..... Buźka :*
 
F

faithless

Guest
Lubię jak chłopak jest moim przeciwieństwem.
Więcej zdradzę w kolejnym poście :)
Nie nawidze jak facet gada ciągle o sexie !!!! :zly:
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No tak, to jest prawda, bo niektórzy faceci to rzeczywiście ostro potrafią nawijać o sexie :)

[ Dodano: 30 Maj 05, 18:50 ]
A co tu taki spokój?? Nie macie nic do powiedzenia na ten temat??? :>
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
motylek napisał:
A co tu taki spokój?? Nie macie nic do powiedzenia na ten temat???
no bo juz podobne tematy już były (jakiego mężczyzny chce kobieta i Co najpiękniejsz w kobietach ) tu chyba tylko panowie mogą się wypowiadać bo w temacie co najpiękniejsze w kobietach chodziło głównie o wygląd )a kobietki juz cię chyba nagadały na tem. jakiego mężczyzny chce kobieta (tam był i wygląd i cechy wewnętrzne) :)
 

Imk

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
49
Punkty reakcji
1
Miasto
z żebra?niee :D
Jak dla mnie to najwazniejsze... niech nie bedzie GŁUPIA, moze byc słodka ale boze zeby nie była Głupia, głupota to plaga wsród dzisiejszych nastolatek szczególnie jak sie zyje w wawie. No po prostu nie moge, najpierw mi mówi ze nieraz była w "stodole"... któregos dnia mówi mi ze idzie do "stodoły" to ja sie Jej pytam "a kto gra?" to ta mnie bierze za głupka i zaczyna gadac ze chyba nie wiem co to ta stodoła bo Ona tam idzie na "disco", po pieciu dniach orientuje sie ze mi chodziło o to kto wystąpi i ze tam zwykle grają jakies zespoły.
To takie lekki przykład ale jak patrze po ulicach i słysze czasem jakies rozmowy to mnie az mdłosci biorą, co z tego ze ladna jak głupia jak but ja nie moge. I jeszcze jak jest arogancka to tez blee zabierzcie to ode mnie, powinna byc miła i skromna.
Dobra a takie cechy charakteru ideału :D : inteligentna (jak by sie ktos pytał po co to komu to odpowiec brzmi : "Mi" :luka: ), miła, nie moze byc sztuczna, ani nie moze byc egoistką, otwarta, pozytywny stosunek do zycia, trudna, ale do zdobycia( w granicach rozsądku niech nie traktuje faceta jakby go miała w :cenzura:e bo to jest najgorsze co moze byc), nie traktująca nikogo z góry, z jakims zainteresowaniem zeby nie miała siana w głowie mile widziany sport, ale nie boks bron boze :D , potrafiąca słuchac nie tylko nawijac, własne zdanie. Alez ja mam wymagania :D.
Wygląd, wysoka 166-180cm, szczupła(znaczy nie chuda), ładne zadbane nogi, makijaz??? najlepiej wogóle, nie ma nic gorszego jak mocny makijaz... , włosy nie muszą byc bardzo długie sredniej długosci jak na kobiete czyli na ramiona albo troche krócej, twarz byle nie po 10 sesjach w solarium błagam czesto blada cera bardzo pasuje do danej osoby, ale nie biała tylko blada, ładny usmiech i zeby czesto do mnie sie usmiechała :eek:czami: , i zeby nie farbowana blondynka tylko nie to, niech bedzie szatynka. I ma ładnie chodzic :D
DObra napociłem sie a pewnie nikt tego nie przeczyta :p

PS. Zeby czasem sama tez cos zaproponowała
Pozdro
 
F

faithless

Guest
Imk, Przeczytałem twojego posta w całosci, z wielkim zajnteresowniem :)
No to ja trzymam kciuki, Obys taką dame znalazł :)
Pozdrawiem :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja wiem ze idealy nie istnieja ale pomarzyc zawsze mozna ;)
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
A właśnie że istnieją!!!!!!!
Ja mam taki!!!!!!
Nawet lepszy niż sobie wyobrażałam i marzyłam!!!!! SERIO !!!!
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
A właśnie że istnieją!!!!!!!
Ja mam taki!!!!!!
Nawet lepszy niż sobie wyobrażałam i marzyłam!!!!! SERIO !!!!
Widocznie mialas szczescie. Czego mi na razie brakuje. Ale nie ma sie co lamac :p
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Powodzenia. Znajdziesz, tylko że w najmniej spodziewanym momencie. Trzymam kciuki :)
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Jak nie będziesz się zaślepiał to NA PEWNO znajdziesz. :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Jak nie będziesz się zaślepiał to NA PEWNO znajdziesz. Wesoly
ja sie nie zaslepiam idealami i takimi tam bo to jest troche bez sensu. Potem sa tylko rozczarowania nic wiecej
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Nie o to mi chodziło.Zaślepiał=jak spotkasz dziewczynę i coś Ci się spodoba bo będziesz szukał w niej tych cech o których marzysz to nie wypali.Niech juz będzie taka a zobaczysz że okaże się że to TA !!! Przynajmniej tego Ci życzę! :)
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Na świecie nie ma ideałów - w przyrodzie bilans musi wyjść na zero, wiec jeżeli dziewczyna jest super ładna to zreguły jest super głupia, a jak jest inteligętna, no to jedyny komplement jaki możesz jej powiedzieć, nie oszukując jej, to to że jest inteligentna ;)

Może teraz odezwą sie głosy sprzeciwu (zwłaszcza od pań), ale takie jest moje zdanie potwierdzone 20-letnim doświadczeniem ;)
 

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Nie wątpię, ale co do wyglądu to każdy ma inny gust i ta dziewczyna co dla Ciebie jest TYLKO inteligentna dla innego może być jeszcze piękna.
 
Do góry