Wasze doświadczenie z couch surfingiem?

noToFrugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Korzystaliście? zadowoleni? bezpiecznie? :):) chciałabym skorzystać z couch surfingu w weekend majowy, ale mam trochę obawy, dlatego czekam na wszystkie opinie :)
 

merdenoms

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Sama nigdy nie korzystałam, ale z tego co obczaiłam stronę couchsurfing.com, wydaje się być to bezpieczne. Ludzie często z tego korzystają, więc i dbają o ochronę. Poza tym czytałam opinie, komentarze wielu ludzi na tym portalu - wspomnienia wydają się być niezapomniane. :)
Obawy są i będą, ale proponuję dogadać się na spanie z kimś, kto ma doświadczenie, pochlebne opinie od innych i, kto - oczywiście - pasuje tobie samej.
 

noToFrugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Dzięki za info :) no właśnie wielu moich znajomych korzystało i mam różne opinie, jedni że super, inni że zależy na kogo się trafi... Macie jakieś fajne nietypowe miejsca na weekend majowy? Najlepiej zagranicą :)
 
J

jakanu

Guest
Jestem tam zarejestrowany...sam nie korzystałem, ale mam znajomych którzy korzystali nieraz i są zadowoleni. Jak masz kasę to wynajmij hotel - jak masz ograniczony fundusz to się nie zastanawiaj tylko napisz do kogos z CS...
 

Lavena

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
aktualnie Mazury
Ja nie korzystałam ze stron, ale zdarzało mi się, że po złapaniu stopa dostawałam wraz z moim partnerem/partnerką podróży możlwość przenocowania się w domu kierowcy. Nigdy nie było żadnych nieprzyjemności, wręcz przeciwnie - dostawaliśmy dodatkowe wsparcie żywnościowe, podwózkę, albo gratisowe oprowadzenie po mieście. Myślę, że warto z tego korzystać i spróbować. :)
 
Do góry