Wasza Ulubiona Nadmorska Miejscowosc

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
oj jest tylko pięknych nadmorskich miejscowości, że aż trudno się zdecydować na jakąś jedną. Ja też nie potrafiłabym powiedzieć, która miejscowość podoba się najbardziej. Ktoś wcześniej wspominał o Jastrzębiej Górze. Jeszcze tam nie byłam, ale strasznie dużo pozytywnych słów słyszałam o tym miejscu i tym hotelu Primavera, który też już się w tym wątku pojawił, że chyba nie pozostaje nic innego jak tam pojechać i sprawdzić. Szczególnie to spa mnie kusi. Ale może zrobię sobie mały objazd po nadmorskich miejscowościach i sprawdzę wszystkie miejsca, o których pisaliście. Tylko nie wiem, czy mi czasy starczy:(
 
K

kolakoka

Guest
Mielno zawsze będę dobrze wspominała bo ze znajomymi tam byłam kilka lat temu i spędziliśmy naprawdę świetne wakacje :) Miejsce w sam raz dla młodych ludzi, którzy chcą się pobawić w fajnych klubach wieczorami a w ciągu dnia poleżeć na plaży :)
Poza tym Jastrzębia Góra i wspomniany już Hotel Primavera też są spoko!! Będę tam wracać zawsze jak tylko będę w pobliżu na jakieś zabiegi upiększające :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
A mi od Mielna robi sie już niedobrze, bo za młodziaka spędzłam tam każde wakacje. Mam rodzine w Koszlainie, czyli jakieś 15km od Mielna.
Jak dla mnie w tym mieścia, a w zasadzie miasteczku sząłu nie ma. Ot, taki nadmorski kurort z plażą, bungee, dyskotekami techno. Żadnych rewelek.
 

remek12

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
chyba najlepsze miejsce http://www.osrodki-konferencyjne.pl/osrodek,154,Sheraton-Sopot-Hotel-Conference-Center-Spa.html
 

Finlander

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2010
Posty
16
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Chyba zależy co kto lubi. Jednym rewelacyjna wyda się Łeba albo Sopot, innym Jarosławiec lub Władysławowo. Głosuję za tymi drugimi;)
 
Do góry