Wasza Ulubiona Nadmorska Miejscowosc

ulrich147

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Krynica Morska, mała i urocza, i co najwazniejsze ma porządny targ taniej książki, a przynajmniej kiedyś miała :]

Sopot. Jest szczerze mówiąc brzydki i oklepany, ale go uwielbiam.
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
ulubiona? Pobierowo! :D
no i jeszcze Jastarnia i Jastrzębia Góra :)

no i bym zapomniała!xD Mrzeżyno też jest okej ;D

Władysławowo - średnio ;P
Gdańsk jak dla mnie - tragedia xDD kojarzy mi się z jednym wielkim ulicznym korkiem xDD
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Szajbuska może więcej wypowiesz się na temat Gdańska? i tej tragedii?
Global mod z Gdańska chetnie poslucha :p
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Mrzeżyno zajefajne ;)- chociaż nie wiem czy blisko morza ;)
Dźwirzyno- byłam nawet fajnie, nie ma tak bardzo ruchu, a do morza 100 m, do tego w miescie targ taniej książki ;), karaoke, tatuaże z henny i masa barow, skelpow z pamiatkami itp. Kilos od Kołobrzegu ;) A i fajni niemcy sa ;)
 

rebela

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
158
Punkty reakcji
0
Byłam w wielu miejscowościach, ale najmilej wspominam MIKOSZEWO, HEL i SOPOT :)
 

tryton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Gdańsk. Kocham to miasto. A z takich typowo nadmorskich kurorcików to Łebę i okolice też lubię.
 
I

impresja_switu

Guest
Pogorzelica:) Jeździłam tam na obozy harcerskie z dziećmi. Całe to urocze miasteczko kojarzy mi się jedynie z parkiem krajobrazowym, w którym rozkładaliśmy obóz:) Niesamowite wrażenie wywierał na mnie także tamtejszy ksiądz, który co roku na kazaniach mówił dokładnie to samo;)
 

deedra

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
48
Punkty reakcji
1
Ja najbardziej lubię Ustkę, bo to takie fajne małe miasteczko, a nie zwykła wioska rybacka, w której wybudowano parę hoteli.., lubię deptak i plażę i latarnię. Wszystkim polecam :)
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Łukęcin

To małe miasteczko jakieś 50 km od Kołobrzegu, o ile dobrze pamiętam. Byłam tam jakieś 7 razy, niestety mam już dość dużą przerwą. Jest to bardzo urocze miejsce. Nadaje się zarówno dla młodszych jak i starszych. Baza hotelowa była kilka lat temu dobrze rozbudowana, a plaża mało zatłoczona.
Moim zdaniem jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, czy nawet wyjazdów pokoleniowych.
 

GrzesioKa

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Opole
Kil;ka lat temu byłem w Grzybowie koło Kołobrzegu. Urocza mieścinka, bez zgiełku i gwaru.
 
Do góry