Wasza największa wpadka urodowa? xD

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Kiedyś stwierdziłam, że mam za długie rzęsy i je ścięłam tak, że w ogóle nie miałam. :]
 

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czestochowa
Wow To przesada !! :) Ja reczej nie mialam takiej przygody ale moja kumpela miala jkedno ucho troszke bardziej odstajace od drugiego wiec postanowila je przykleic do glowy na super glue :)
 
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
moja kumpela miala jkedno ucho troszke bardziej odstajace od drugiego wiec postanowila je przykleic do glowy na super glue

No nieźle ;)

Ja chyba nie miałam żadnej takiej wpadki ale, moja koleżanka źle wydepilowala brwi i musiala je sobie dorysowywac kredka, co wyglada okropnie..
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
haha xD moje koleżanki też mają problem z uszami, no i masz rade :p

Jeszcze u mnie pewnie pare by się znalazło :p wy się chwalcie ! :D
 

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czestochowa
Moja kumpela tez dorysowywala brew najsmieszniej zawsze bylo na imprezach bpo nonstop chodzila i sie pytala czy jej nie zmazala sie sztuczna brew :p a jak sie opila to juz wogole byla jazda :D:D:D
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
raz za mocno wydepilowałam brwi- miałam dwa bardzo cienkie paski :mruga:
poza ty, nieudane farbowanie w gimnazjum ;), włosy wyszły rude :/
 

iza22662

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Zduńska Wola
Kiedyś jak miałam może z 9 lat to moim autorytetem był Michał Wiśniewski . A więc żeby choć trochę się do niego upodobnić pomalowałam sobie czerwoną szminką włosy . Oczywiście po pewnym czasie zrozumiałam , ze w ten sposób włosy całe czerwone nie będą no i zrezygnowalam , a jak mama przyszła z pracy to nie wiedziała czy sie śmiać czy płakać :)
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
Kiedyś jak miałam może z 9 lat to moim autorytetem był Michał Wiśniewski . A więc żeby choć trochę się do niego upodobnić pomalowałam sobie czerwoną szminką włosy . Oczywiście po pewnym czasie zrozumiałam , ze w ten sposób włosy całe czerwone nie będą no i zrezygnowalam , a jak mama przyszła z pracy to nie wiedziała czy sie śmiać czy płakać :)
:lol2: niezła akcja .. może do wpadek też zaliczę :D- jak byłam mała wylałam do zlewu caaały szampon :D
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Przypomniało mi się jak kiedyś koleżanka chciała fajnie wyglądać na dyskotece szkolnej, chciała kilka różowych pasemek, a miała dziewiczo blond włosy.. było mało czasu.. to zaproponowałam, że jej krepą pofarbuje i ona sie zgodziła, bo stwierdziła, że zejdzie (miałyśmy po 12 lat :D ); pofarbowałam jej tylko grzywkę i końcówki xD nie schodziło kilka miesięcy hahah! Wyobraźcie sobie jak to wyglądało :p

Aha i ja kiedyś chciałam moje ciemne włosy na blond pofarbować (miałam 14 lat); dałam kuzynce farbe, zrobiła swoje i spod ręcznika patrze i mówie: heh mam blond! rozwijam dalej, zeby spłukac, z zamknietymi oczami suszyłam i o kurde! patrze w lustro a tylko góre mam blond a 2 cm póżniej brązowe :D :D wyglądało to tak jakby ptak w**rał mi się prosto na czubek głowy :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To było w 3 gimnazjum, chciałam się trochę zacząć malować, więc kupiłam krem Nivea Visage Young z podkładem. Nalożyłam go za dużo i miałam hmmm pomarańczową maskę :p
 

iza22662

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Zduńska Wola
Jak farbowałam cioci na czarno włosy to jej szyje i uszy pobrudziłam to potem nie mogła tego zmyć haha albo jak kiedyś podcinałam sobie grzywkę to mi się za krótko ucieło i wyglądałam jak idiotka w grzywce o około 2 cm xD

Jak farbowałam cioci na czarno włosy to jej szyje i uszy pobrudziłam to potem nie mogła tego zmyć haha albo jak kiedyś podcinałam sobie grzywkę to mi się za krótko ucieło i wyglądałam jak idiotka w grzywce o około 2 cm xD
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
A ja kiedyś poszłam na solarium, jeden jedyny raz w życiu, bo mam ciemna karnacje i nie musze :p no ale poszlam... na 15 minut! następnego dnia miałam tak czerwoną twarz idę do szkoły a koledzy do mnie: ,,Jezus Maria! Kto cię tak bił pałką po mordzie?!'' :D :D
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
,,Jezus Maria! Kto cię tak bił pałką po mordzie?!'' biggrin.gif biggrin.gif
iście barwny komentarz :D

jeszcze przypomniało mi się, że pomalowałam oczy na ni to róż ni to fiolet .. wyglądałam trochę dziwnie :mruga:
a jak byłam mała brat chciał podciąć mi grzywkę- obciął przy prawie samej nasadzie :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Ja kiedyś sobie ręce ogoliłam bo mnie kłaczki denerwowały..
 

Buśka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
372
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Szczecin- sercem -> Madryt :*
Noo ja przez 3 late chodziłam do jednej klasy z taka dziewczyną która używała podkładu. Ona sie nim tak mocno smarowała, że twarz miała pomarańczową.... Ludzie chodzili za nią i wołali "marchewka" albo chłopacy śpiewali: "pokarz swoją twarz(...) zdejmij maskę dla mnie dziś..." xD normalnie to wygląda masakrycznie twarz ma pomarańczową i wszystko inne normalnego koloru.


Ja kiedyś jak pojechała z kuzynką do cioci na wakacje to dorwałyśmy samoopalacz(wtedy pierwszy raz na oczy coś takiego widziałam :)) rozsmarowałyśmy sobie go na zewnętrznej stronie dłoni, rano gdy sie obudziłyśmy miałyśmy ogromne ciemnobrązowe plamy xD
Pierwsze i ostatnie moje starcie z samoopalaczem :D
 
Do góry