Wasza Dieta? Co Bierzecie? Jaki Staż? Wasze Osiągi?

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
Przejzalem to forum i nie bylo jeszcze takiego tematy chyba. Jesli uznacie, ze temat nie potrzebny to go zmkniemy :] chodzi tu o to co w temacie, czyli: jakie stosujecie diety? jakich srodkow uzywacie? ile cwiczycie? co osiagneliscie? :eek:k: chyba wiadomo o co biega :) :) PS: nie ukrywam, ze zalozylem ten temat tez do tego, aby sie troche od was poduczyc np: dieta i srodki :D no, ale z tego moze wiele osob korzystac :] :] i mam nadzieje, ze troche sie tutaj dowiemy :)

http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm

__________________________________________________________________
troszke ćwiczeń
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
super linki :eek:k:

a co do tematu ... to tak.
Dieta ... niestety nie :D
Co biore ?? ... czasami amfetamine ale to baaaardzo rzadko :D a tak to nic ...
trenuje sobie juz 1.5 roku bo mam duuuużo wolnego czasu i lubie to. pozatym kumpel w garażu obok ma siłke więc mam za friko :D
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Więc tak... żadnej diety nie stosuje, jem to co lubie, na co mam ochote i nie ważne czy jest zdrowe, nie zdrowe czy tuczące czy też nie, ważne żeby smaczne było :p
Nic nie biore i nie ćwicze z własnej woli, ewentualnie to co w szkole na wf-ie :p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Okej to ja napisze coś o sobie :p
Dieta: 2,5 g b/kg 4g ww/kg tłuszczy jak najmniej trzymam sei diety :) wydrukowałem sobie na 6 kartkach wszystkie produkty (prawie wsyzstkie) z ich zawartością b / ww /tłuszcyz i masa jakoś idzie :)

na dzień dzisaijszy awże 80 kg jak zaczynałem ważyłem coś ok. 60 kg chyba nawet mniej niz 60 kg

Staż : już niedługo będo 2 lata :p
Osiągnięcia: hmm 120 kg na płaskiej
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
troche neta przeszperalem i znalazlem stronki Kszaku :eek:k: nie ma co Anielica-Mroku :D fajne osiagi :eek:k: :eek:k: no ale oki :D to mialo byc glownie pytanie do chlopakow, ale plec przeciwna mile widziana :sexy: to ładnie mase zwiekszyles z 60 na 80 w niecale 2 lata :D a co takiego bierzesz? :p ja szukam jeszcze diety... :bag:
 

Atreyu

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
MCE
Przymierzam się do zdobycia ECA* ale narazie mam inne wydatki...

*Efedryna + Kofeina + Aspiryna - ponoć zaje.biście działa a ja mam mięsień piwny do zrzucenia ;]
Oczywiście da się to załatwić osobno:
Efedryna - tabletki Tussipect (15g/tab)
Kofeina - kawa, Red Bull etc.
Aspiryna - wiadomo ;)
 

kris_890

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
niedługo beda 2 lata jak cwicze, diety niestety nie mam

waga: 84, jak zaczynałem miałem cos koło 67.
Osiagnięcia: 115 na klate

mam za sobą 2 cykle z kreatyny, Dibencozide Magnum, Testosterol (tego nie polecam) i jeszcze tam jakieś białeczko.
 

Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
428
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
deep inside the borderline
Atreyu odpuść sobie efedryne zawartą w komponencie steroidowym :] radzę ci poważnie. powoduje nieciekawe efekty uboczne ( psychiczne ) Nie chcesz chyba aby twoje zrzucanie mięśnia piwnego skończyło się szpitalem psychiatrycznym ;)
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
kurde mam problema, tak mysle, czy moze ktos z was moglby mi rozpisac 1 cykl z kreatyną i białkiem? B) jesli taki ktos sie znajdzie i udzieli porady to WIELKIE DZIĘKI, a do tego polecic wlasnie jakas dobra kree i bialko :D :eek:k: bo diete jakas tam mam :)
 

DoriaN

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
85
Punkty reakcji
0
Hmmm co do kreatyny polecam >>>multipower-creatine-muscle-charge-500-g<<< droga ale :cenzura:ista... Co do białka tooooo >>>activita-extra-muscle-milkegg-1300-g<<<< co do rospisania cyku to ci niepomoge :D

ale polecam forum kulturystyczne DSO tam ci pomoga na bank !!!
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Diety nie mam staram sie szamac potrawy bogate w witaminy oraz bialko :)

Waga 105 kg
Wzrost 196 cm
Bic 46
Klata 121
Rekord.Klata 165

Co brałem:p - troche kreatyny ze 15 kg bialka juz bank wrabalem :p A troche metki jescze ruskiej :)

Pozdro :)
 

darkvolv

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
pieto daj wiecej takich linkow na inne czesci ciala z gory thx :) te co dalej sa full wypas :p
 

Adaspiano

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łomża
Nie trzymam się żadnej diety, jem co w domu dają :D
Staram się nie korzystać z McDonalda czy innych podobnych lokali i pić dużo mleka :]

Na rozruch brałem HMB ok. 60 tab przez miesiąc (polecam)
Cwiczę trochę w domu 2-3 razy w tygodniu (ławeczka i hantle) jakieś 1,5 roku

waga: 75 kg
wrost: 184 cm
rekord na klatkę: 120 kg (po roku ćwiczeń)

chyba dobrze jak na takie warunki... :question:
 

barabaz18

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
Diety nie mam staram sie szamac potrawy bogate w witaminy oraz bialko :)

Waga 105 kg
Wzrost 196 cm
Bic 46
Klata 121
Rekord.Klata 165

Co brałem:p - troche kreatyny ze 15 kg bialka juz bank wrabalem :p A troche metki jescze ruskiej :)

Pozdro :)
15 kilogramów kreatyny powiadasz a ile metki penwie kolo tysiąca ja cwicze 4 albo 5 rok juz nie pamietam mam 18 lat waze 105 -110 zalezy kiedy zmienia sie to czesto bralem metke omke ....ja wime wzyciu z 30 omki i 1500 metki wypchalem na klate 155 jednak niejest to moja mocna strona w bicepsie najwiecej mialem no i mam teraz 46 i niech mi nikt nie pisze kur... jego mac aha i nie wierzcie ludziom ze pdnosza po 130 na kreatynach bo to jest kit i jeszce cwicza 1,5 roku nie wierze znam w hu j osób co cwiczyla na sucho i po 2 lata i po 3 ale nei brali kompletnie nic i co i :cenzura: najwyzej to po 105 wyphali

amen
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Raz zrobilem sobie cykl z Deki , tesci i mety to po nocach spac nie moglem bo mnie tak nergi napierdlaly , musialem wstawac w nocy i chodzic to bol przechodzil pozniej parwie 2 stowy na odblokowanie wydalem ;/;/


P.S barabaz18 o co ci chodzi ?:p
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
waga obecnie 72kg
wzrost 166cm
biceps 40-41 sie waha ;)
wyciskanie na klate 151,5kg

zaznaczam że nierobie masy w sumie masa mnie jak dotąd nie interesowała skupiam sie jedynie na sile

dieta?? Przede wszystkim 2g białka na kg masy ciała i oporowa ilość węgli jestem ekto wiec szaman ile wlezie makaronów kasz i ryżu ;)

w diecie unikam jedynie tłuszczy zwierzęcych oprócz tranu :D
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
to ja tu widze niemam co sie chwalic :p
waga 93 kg
starz 2 miechy jak naraze po rocznej przerwie :p
bic maly (moim zdaniem)
klatak ....(tez zamalo )
dieta- wszystko co w domu :p
nic nie stosuje :( <brak kasy>
 

machu

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja tam zawsze lubiałem ćwiczyć na siłce puki miałem okazje(na 30 letnim atlasie)... ćwiczyłem 4 miesiące regularnie. Teraz nie mam jak, chyba ze na wf-ie:/ Ale jak zauwazyłem zawsze dobrze mi wchodziły ciężary. Nie specjalnie używałem diet a tym bardziej nie zjadłem ani jednej tabletki ani żadnego proszku który miał mi pomóc.
Waga: 64 Kg
Wiek: 16 lat
Wzrost: 174
Biceps: 38
Klatka piersiowa: Nie mierzyłem
Rekord na klate: 100 kg
Rekord na bicepsa: 50 kg

W tej chwili probuje pobic rekord liceum w podciąganiu na drążku:) 35 razy...
 

@tOmUś90@

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja cwicze na domowej silowni tata mi zrobil w pracy sztange 15kilowa obciazenie i dwa hantle!!!! Na razie cwicze 1miesiac moze mi pomozecie co moge brac??? wiec wzrost181 waga80kg rekord na klate na laweczce poziomej:115kg a zaczynalem miesiac temu od 85kg na biceps 65kg mysle ze duzy mam wzrost sily!!! nic nie biore ale chcialbym sie dowiedziec czy moge cos brac?????? mam 16lat i jak na moj wiek to chyba niezle i jeszcze brzytylem od miesiaca 4kg!!!!!!! :D mozecie nie wierzyc ale ja mowie prawde mam sile wrodzona nigdy wczesniej nie cwiczylem!!!! :papa:
 
Do góry