Wasz Ulubiony Wykonawca

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja szanuje inna muzyke :)
Sama czasem slucham czegoś wolnego, hh albo metalu..
To kwestia gustu..

A ostatnio zaczelam sluchać Gorillaz :)
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Np.beznadziejni są ludzie którzy mówią że hh to badziewie i jest monotematyczny a słyzeli 3 piosenki z vivy czy mtv... irytujące :/
A oprócz tego słuchajcie sobie co chcecie ja sie nie wtrącam :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Serpens - kiedys słuchałem hh nałogowo, codziennie i nie było to 3 piosenki, ale o wiele wiecej. A teraz sądze ze hh to moze nie badziewie, ale cos koło tego. Szczególnie polski hh. Co innego amerykański rap - to juz moze być.
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Polskiego słucham mało więc, wybacz powinienem powiedzieć o hh amerykańskim... z resztą powiedz mi ilu ludzi zna 50 Centa od którego zaczynałem słuchać hh amerykańskiego a ilu zna np. Tonedeff'a którego słucham obecnie ? Trzeba się rozwijać a nie stanąć na jakimś komercyjnym badziewiu, bo jesli ktoś mówi że 50 Cent jest beznadziejnym raperem to jak najbardziej go popieram ale jeśli na jego podstawie mówi o całym hh zagranicznym że to badziewie to ja bardzo przepraszam, ale gada głupoty do kwadratu.... Uważam że i w polskim hh znalazłoby się coś wartościowego, trzeba poszukać :)
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
Mariah Carey (jak mam doła :))
Benny Benassi
Michał Lazar
Caicek
Mbrother
(ogólnie oprócz Benassi całą Polska scene Deejays koffam więc nie bede tutaj wymieniac bo moge wypisac tylko 5 :p ;*)

Polskiego słucham mało więc, wybacz powinienem powiedzieć o hh amerykańskim... z resztą powiedz mi ilu ludzi zna 50 Centa od którego zaczynałem słuchać hh amerykańskiego a ilu zna np. Tonedeff'a którego słucham obecnie ? Trzeba się rozwijać a nie stanąć na jakimś komercyjnym badziewiu, bo jesli ktoś mówi że 50 Cent jest beznadziejnym raperem to jak najbardziej go popieram ale jeśli na jego podstawie mówi o całym hh zagranicznym że to badziewie to ja bardzo przepraszam, ale gada głupoty do kwadratu.... Uważam że i w polskim hh znalazłoby się coś wartościowego, trzeba poszukać :)
Zgadzam sie z Tobą. Ja np. tez nie przepadam za polskim hh. A z zagranicznego hh gustuje tylko w Cypress Hill :sexy: znasz?? :>
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Znam jak najbardziej, bardzo popularni są w końcu, ale nie przepadam i żadnego albumu aktualnie nie posiadam :)

Posłuchaj Tonedeffa albo Cunninlynguists (www.cunninlynguists.com, możesz tam ściągnąć jedną piosenkę z nowej płyty, jak dla mnie kozak, polecam (to oficjalna strona i piosenka udostępniona jest legalna) :) )
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Aktualnie:

Marilyn Manson
Electric Universe
Wizzy Noise
Synsun
Cosmosis
Dead Can Dance
Kazik
Agnieszka Chylińska
Front Line Assembly
Rammstein
Tool

Wiem, miało być 5, ale w moim przypadku to niewykonalne. Nie mam żadnej konkretnej, stałej czołówki.
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
Heaven shall burn
Hatebreed
Chimaira
Korn
Fear factory
(a także Slipknot. Soulfly, Sepultura, Machine head, Dark Tranquility, Killswitch engage, Shadows fall... - ciężko wybrac tylko "5"
 
C

...:::CleO:::...

Guest
Ja jestem fanką włoskiej muzyki więc na pisrwszym miejscu bedzie:

1. NEK
2. Gabry Ponte
3. Eiffel 65
z włoskich wykonawców to byłoby tyle :p

a poza tym lubię:

4. Linkin Park
5. Stachursky
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Astral Projection (dawniej SFX)
Juno Reactor
Man With No Name
Infected Mushroom
Electric Universe

jest pięć, a żeby było kolorowo jeszcze 5 dodam:
Faithless
Rage Against The Machine
Underworld
Saint Germain
Nagły Atak Spawacza - poważnie, Ławka, albo Akt Łaski lub Prawdziwi do bólu
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
w sumie to mam wielu wykonawców trance'u których lubie, ale nie bede ich tu walić po 4,5 kawałkach

ekhm... wiec do rzeczy :
Depeche Mode
Smashing Pumpkins
Myslovitz
Hey i Nosowska
Skunk Anansie
K44
De mono
T.Love

oooo.... jush sie zapędziłam...
 
Do góry