Wasz ulubiony piłkarz

mexeske

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Mój ulubionym jest teraz Diego Forlan. Bo na Mistrzostwach bardzo ładnie skutecznie grał no i strzelał gola. Wszystko tak robił na boisku jak dobry piłkarz. Tylko to żałuję że już nigdy nie będzie młody. No ale takie jest życie. Moim ulubionym polskim piłkarzem jest Jakub Błaszczykowski!
 
W

warqula

Guest
dla mnie Del Piero, za styl, klase na boisku i po za nim i nalepiej bite wolne na świecie http://stadiony-swiata.pl/2010/06/alex-del-piero/
 

moskwiak1

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kiedyś Gabriel Batistuta,bracia Laudrup,Roy Kean obecnie Veron,Totti,Boruc,Beckham,Vucinic,Llorente
 

Wix92

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Steven Gerrard kiedyś, i oczywiście nie pod względem umiejętności Bartłomiej Grzelak tzw. Masz przeje*ane na Legii.
 

Robert Skiba

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Leeds UK
Alexandre Pato, jeden z najbardziej obiecujących obecnie talentów.Grając we włoskiej ekstraklasie w niedługim czasie stał się jednym z najgroźniejszych napastników, a sezon 2008-2009 zakończył jako król strzelców AC Milan z dorobkiem 18 bramek :sexy:
 

Tomasz Damian

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
Ja uwielbiam grę Zidana, szkoda że już nie gra. Takich zawodników niestety nie ma wielu. W tej chwili drybling mają świetny Ronni i Messi. Ale NUMBER ONE is ROO Rooney !!!
rooney-earner.jpg
. Jest to typ zawodnika podobnie jak Gattuso, którzy ZAWSZE walczą do upadłego. Kocham ten styl !!!
 

halek22

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Dla mnie:
1.Beckham
2.Ronaldinho
3.R.Carlos
4.Ronaldo
5.C.Ronaldo
6.Rooney
7.Messi
8.Zidane
9.David Villa
10.Inesta
I TAK DALEJ... pzdR.
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Ronaldinho. Szkoda, że tak się z nim porobiło. Ostatnio obserwować można ciekawe zjawisko-świetni brazylijscy piłkarze wracają do ligi brazylijskiej. Smutne, że gardzi się tymi, którzy potrafią nie tylko dobrze zagrać mecz, ale też bawić się grą. Jak dla mnie R10 to techniczny mistrz.
 
T

Timorol

Guest
Mam dwóch:
1. Ronaldinho. Szkoda, że wrócił do brazylii. Grał fenomenalnie, lecz jego czasy przemineły. Pamiętam jego mecze. Wszystko co robił, każde sztuczki, zwody i inne rzeczy, kończył efektownie i z uśmiechem na twarzy. On się bawił wszystkim.

2. Messi. - Bóg piłki nożnej. Podziwiam go za grę piłką. Potrafi trzymać ją cały czas przy nodze i pokonuje przy tym wielu przeciwników. Widzi wszystko na boisku. Zmienia pozycje w czasie meczu. Jest uniwersalny.
 
Do góry