Wasz Ulubiony Kabaret

Kurasza

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowa Iwiczna
Ja bardzo lubie kabaret moralnego niepokoju,jest super!Ich dowcipy sa inteligentne ,le jak sa głupie to nie są żałosne i też są fajne!Najgorsze w niektóryck kabaretach jest to ze sa po prostu załosne :/
 

eWc!@91

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lublina
Szczerze to nie mam takiego ulubionego no ale jak ogladam to chyba najbardizej mi przypadla do gustu KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU i KABARET ANI MRU MRU
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
dla mnie najlepszy kabaret to Kabaret Moralnego Niepokoju :D a szczegolnie ich skecz Wizyta Ksiedza :D :D :D
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
A ja uwielbiam AMM , KMN ( skecz o lachonach znam już na pamięć), ale gorąco polecam też niestety niestniejący już Kabaret Potem- mają często inteligentne teksty, a czasem ich poczucie humoru jest dość subtelne Otello do Desdemony- Desdemona, jaka Ty musisz być ze mną szczęśliwa. Desdemona- tak Otello, muszę. Ale takie czytanie nic nie daje, lepiej wejść np na stronę www.skecze.eu i obejrzeć- polecam Historię miłosna, Otella, Oświadczyny. Ale uważam, że w Polsce jest teraz dużo świetnych kabaretów, np Grzegorz Halama (stepy akermańskie) lub Tomasz Jachimek. Ja generalnie oglądam dużo kabaretów i bardzo to lubię.
 

Aktyde

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
@
ani ani


ale też ciach jest fajny
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
m u m i o

radość to mała dziewczynka
która sika na śniegu
i patrzy
zdziwiona na ślady
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Nie wiem czy już tu pisałam, ale moi to Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru i Paranienormalni :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Ani Mru Mru, mają najfajniejsze skecze i przy nich zawsze leję ze śmiechu.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej lubię Ani mru mru i Moralnego niepokoju, ale zaznaczyłam mrumrusów :D
 
Do góry