Wasz Ulubiony Kabaret

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Nie ulega w ogóle żadnej wątpliwości że ANI MRU MRU, sa po prostu świetni!!!!!!!!!!
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mi tam jakos AMM nie podchodzi... lubie kabaret OT.TO i kabaret moralnego niepokoju :D
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
W Polsce sa tylko 2 dobre kabarety :( Moralnego niepokoju wymiaaata, no i jeszcze Ani Mru mru, a reszta to wstyd i nędza
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
W Polsce sa tylko 2 dobre kabarety :( Moralnego niepokoju wymiaaata, no i jeszcze Ani Mru mru, a reszta to wstyd i nędza

Pozwolę się z tobą nie zgodzić mirekb. Inne kabarety także wspaniale się prezentują m.in: Halama Oklasky, Grupa MoCarta, Kabaret MUMIO czy Kabaret OT.TO, widocznie za mało ich oglądasz. ;)
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja lubie Grzegorza Halamę noo i oczywiście kabaret Ani Mru Mru :) są świetni :)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Uwielbiam kabaret ŁOWCY.B, juz jak ich widze to mi sie humor poprawia. Sa swietni, najlepszy kabaret jaki moze byc to wlasnie oni :eek:k:
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Wszystkie te kabarety z listy widzialem welokrotnie, Halama dla mnie jest beznadziejny (kurczakiiii blabla), otto w kolko spiewa 3-4 biedne piosenki, łowcy do mumio jest podobne, a mumio to kabaret atomiast ktorego nieznosze najbardziej. Mocarty tez sa slabe.
CZasem przeblyski ma kon polski, rak sie powtarza ciagle, elita juz odd dawna nic smiesznego nie wymyslila, jachim prezents tez jest slabiutki, daniec to ostatnio porazka kompletna, kryszak czasem wymiecie jeszcze
 

Tunrida

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Ani Mru Mru :D:D lubię tez Grzegorza Halame :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mój to zdecydowanie Ani Mru Mru, ale Mumio robili fajne reklamy Plusa :D Może nie wszystkie, ale większość była niezła.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
kabaret moralnego niepokoju chociaz lubie tez ani mru mru w wlasciwie lubie obydwa kabarety na tym samym poziomie tylko dalem temu pierwszemu bo ma mniej glosow :p
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Hmmm.... za zadnym z tych kabaretów nie przepadam. Stare kabarety były dobre, za czasów moich rodziców. Obecne tez niektóre gagi maja dobre, ale tylko pojedyncze
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
O.T.T.O już dawno przestało być jakieś zabawne.. w tym momencie próbują już jak mogą ale kiepsko im to wychodzi :p
 
Do góry