Wasz stosunek do muzułmanów

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 442
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
O Ismaelu:
1 Mojżeszowa 16:2 O Arabach .
Będzie to człowiek dziki, ręka jego będzie przeciwko wszystkim, a ręka wszystkich będzie przeciwko niemu, i będzie nastawał na wszystkich pobratymców swoich.
Benedykt 16 zacytował słowa Manuela II Paleologa o Islamie. Te słowa idealnie opisują Islam i pasują do Arabów. Pokaż mi, co nowego przyniósł Mahomet, a wtedy ujrzysz tylko to, co złe i nieludzkie – jak choćby to, że nakazał, aby wiarę, którą głosił, rozszerzać za pomocą miecza.

Opis: słowa wypowiedziane w czasie rozmowy z perskim uczonym, podczas oblężenia Konstantynopola przez Turków.
Sienkiewicz wiedział że Arabowie stanowią zagrożenie dla Europy i napisał to swojej książce . Stworzył postać Azji Tuhajbejowicza . Szlachcic znalazł go porzuconego w stępie i adoptował go. On po latach porwał jego córkę i spalił jego majątek. To samo spotkało Europę Zachodnią . Przyjęli ich do siebie a oni stworzyli dzielnice Szariatu a później organizację terrorystyczne. Później Zamachy terrorystyczne.
O prawdziwości słów Biblii i słowach Bizantyjskiego władcy przekonali się Ormianie i Grecy . Żyli pod panowaniem Islamskim i pomagali temu państwu istnieć. Byli masowo mordowani . Na Bliskim Wschodzie wybuchają liczne konflikty. Naszym kraju nie występuje ta grupa i oby tak pozostało.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale fajnie pojechałeś z tym Azją, a co powiesz o Lipkach
 

Denis Ukraina

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam
Ciekawi mnie jak Polacy reaguja na to ze Unija mowi im ile Muzulmanow prszyjanc.
W Ukrainie wladze tez hcilali pare tysienczy sprowadzic lecz ludzie nie dali
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Zacznijmy może od tego, że Unia zaczyna już coraz mniej o tym mówić. A zaczyna słuchać.
UE nie dysponuje takimi narzędziami aby zmusić kraje członkowskie do relokacji. Sama jest słaba a głos sprzeciwu silny.
No i wszyscy wiemy, że polityka migracyjna to jedna wielka porażka, nawet Merkel się do tego przyznała.

http://www.rp.pl/Uchodzcy/160909142-Jak-wyglada-relokacja-uchodzcow-w-rok-po-decyzji-Komisji-Europejskiej.html
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/media-merkel-przyznaje-sie-do-bledu-ws-uchodzcow/jb1syj
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to jest tak naprawde klęska polityki zasiłkowej, nie było by tej wędrówki ludów gdyby nie rosnąca pomoc socjalna, przecież to się tak zaczeło jak ze słynnym w Polsce 500+, koniec końców to właśnie imigranci płodząc na potęgę dzieci korzystają z tego.

Gdyby nie te zasiłki to nie byłoby imigracji, bo po co ?
 
Do góry