Wąsy

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
wczoraj się ogoliłem. Żałuje, nie dość że nie mam sie za co trzymać, to gęba gładka jak u pedała jakiegoś, i usłyszałem wczoraj że jak sie ogoliłem to mam niewieścią gębe. teraz walić łbem tylko w ściane XD
Czyżbyś zasugerował się naszymi poglądami? :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie, tu chodzi o moją gębe, lipny ten mój zarost był, ale jako tako poprawiał mój wygląd, a tak to sie okropnie czuje. nie mam tak że wszyscy bez zarostu są żli, każdemu co innego pasuje :)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
nie, tu chodzi o moją gębe, lipny ten mój zarost był, ale jako tako poprawiał mój wygląd, a tak to sie okropnie czuje. nie mam tak że wszyscy bez zarostu są żli, każdemu co innego pasuje :)

Jak zapuszczać zarost, to najlepiej porządny. Ja zanim zapuściłem wąsy, przez długi czas goliłem je, razem z resztą zarostu.
Od golenia zarost jest twardszy i gęstszy, zresztą, pewnie to dla was nie nowość....
Potem, jak zapuściłem, urosły zaj.ebi.ste wąsy.

I ktoś napisał, że jak się pali i ma się wąsy, to niby robią się żółte od tego. Ja jestem blondynem ( ciemnym ), zarost mam ciemniejszy, niż włosy na głowie. Palę od ładnych 6 lat i jakoś wąsy mi nie robią się żółte.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Palę od ładnych 6 lat i jakoś wąsy mi nie robią się żółte.
Może dlatego, że jesteś blondynem? Z tego co pamiętam to mowa była o siwych wąsach u starszych dziadków. Bo wtedy faktycznie żółkną.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Może dlatego, że jesteś blondynem? Z tego co pamiętam to mowa była o siwych wąsach u starszych dziadków. Bo wtedy faktycznie żółkną.

Mój dziadek też ma wąsy. Jest siwy, pali, od kąt pamiętam, a nawet, od kąt pamięta mój ojciec i też nie pożółkły mu.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Wojownik, czyżby rodzina z tradycjami w policji/milicji? ;) Żartuję, ale to chyba ta grupa zawodowa jest najczęściej kojarzona z wąsiskami.
Jeśli chodzi o same wąsy, to szczerze mówiąc u faceta wolę je razem z brodą. Albo brodę bez wąsów, próbowałeś tak? Same wąsy hmm, jakoś tak nie bardzo... :bag:
 

rafu

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja próbuje róznych kombinacji baki prawie zawsze bródka też wąsy z brodą ale chyba spróbuje też samych wąsów. normalna sprawa i nie wiem czemu niektórym nie pasuje :niepewny:
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Jeśli chodzi o same wąsy, to szczerze mówiąc u faceta wolę je razem z brodą. Albo brodę bez wąsów, próbowałeś tak? Same wąsy hmm, jakoś tak nie bardzo... :bag:

Moim zdaniem same wąsy właśnie wyglądają super. Jak już broda to tylko z wąsami. Strasznie mi się nie podobają kombinacje typu z brodą a bez wąsów. Zwłaszcza, jeśli są to przekombinowane, małe bródki...... Jak broda, to porządna i z wąsami.
Zresztą kiedyś w ogóle nie widziałem, żeby ktoś się tak golił. Od jakichś 10 lat jest to widoczne.
Tak na mój gust broda, a zwłaszcza mała bródka bez wąsów głupio wygląda. Noszę same wąsy.
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Wasy to przezytek i w ogole nie modne, zadna laska tego nie lubi ponadto taka niezgolona kniapa wyglada niesmacznie...
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Wasy to przezytek i w ogole nie modne, zadna laska tego nie lubi ponadto taka niezgolona kniapa wyglada niesmacznie...

A :cenzura:ac to, że są nie modne ! Mam modę du.pie ! Podoba mi się oldschoolowy, stary styl heavy metalowy i rockowy z lat 80.
I na prawdę tylko pozerzy i pustaki, bez własnego ja, ciągle podążają za modą. A moim zdaniem obecna moda jest bardzo nie-fajna i mi się nie podoba. Niektórzy mówią, że wyglądam, "jak bym żywcem wypadł z lat 80", a ja im mówię, że o to mi właśnie chodzi.
Gdyby moda była rzeką, to większość ludzi by się puściło z prądem, ale ja cały czas bym stał w miejscu i nie ruszyłby mnie nawet najsilniejszy prąd.

Mówisz, że laski tego nie lubią..... no i co z tego ? Mi chodzi o to, żebym podobał się sobie, a nie dziewczynom. Nie jestem męską dziwką, żeby cały swój wygląd podporządkowywać gustom dziewczyn. I nie jestem pustakiem, żeby przystosowywać się do mody. Jeśli chodzi o mój styl, to choćbyśmy mieli 30 wiek, to ja i tak pozostanę w latach 80, tak, jak z muzyką.

A moim zdaniem "niezgolona kniapa", jak to mówisz, wygląda bardzo męsko i zaj.ebi.ście.

PS: Bardzo mi się też podobają tzw. "Wąsy ala Lemmy" ( z bokobrodami), zresztą zobaczcie na przykładzie właśnie Lemmego z Motorhead.
MOże sobie niedługo tak zapuszczę....
http://cache.viewimages.com/xc/2477342.jpg...A5397277B4DC33E
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
I na prawdę tylko pozerzy i pustaki, bez własnego ja, ciągle podążają za modą.

Chyba cie poje*a*o. Denerwuja mnie metale tacy jak ty. Nie dosc ze sie nie myjecie to jeszcze nie zmieniacie ubran, zachowujecie sie jak zwierzyna w dzungli. Jestescie oblesni i hanbicie wszystko co jest zwiazane z czlowiekiem. 0 szacunku dla was !


Mówisz, że laski tego nie lubią..... no i co z tego ? Mi chodzi o to, żebym podobał się sobie, a nie dziewczynom. Nie jestem męską dziwką, żeby cały swój wygląd podporządkowywać gustom dziewczyn. I nie jestem pustakiem, żeby przystosowywać się do mody..

Co ma moda do meskich dziwek ? Jak sie nie ubierasz jak pedał to nikt nie powie ze nim jestes.
Uwazasz ze pustaki dostosowuja sie do mody? masz nasrane we lbie jak kazdy metal.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Chyba cie poje*a*o. Denerwuja mnie metale tacy jak ty. Nie dosc ze sie nie myjecie to jeszcze nie zmieniacie ubran, zachowujecie sie jak zwierzyna w dzungli. Jestescie oblesni i hanbicie wszystko co jest zwiazane z czlowiekiem.

LOL, tak to od tematu wąsów przeszliśmy do subkultur. Tylko że opis powyżej może równie dobrze pasowac do hip-hopowców czy po prostu osiedlowych meneli (czy oni tworzą subkulturę? ;)). Myślenie stereotypami to beznadziejna sprawa.

A co do bród bez wąsów, w linku przykład, że może to fajnie wyglądac (chłopaki z Corruption).

http://corruption.rockmetal.art.pl/koncert.html
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Mam prawo do wlasnej wypowiedzi




btw.wojownik zaczal pierwszy wiec nie mnie sie czepiaj ... tylko powiedzialem co mysle o metalowcach
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
xlaw, jesteś tytanem intelektu, naprawdę.


Co do zarostu to wolę być gładko ogolony, ewentualnie kilkudniowy zarost. Ale na tym się kończy.


Co do mody: zgadzam się z Wojownikiem. Mam w :cenzura:e bycie trendy. Lubię kibicowskie i skinheadowskie ciuchy, mam krótkie włosy i taki styl mi się podoba. Reszta mnie nie obchodzi.
 

michel87

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Eee tam, ja wąsy to raczej nie... Jak już, to dwudniowy zarost na całej twarzy BB)
 
Do góry