Wartość a dziewczyny.?

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
przeczytałem wszystkie posty przed napisaniem mojego pierwszego i wiem co napisał i zgadzam się z nim w pełni

to ludzie wypowiadający sie nie na temat go sprowokowali, i to wy wykazaliście się brakiem kultury i szacunku
gdyby odpowiedzi padały na temat nie było by całej sprawy
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
przeczytałem wszystkie posty przed napisaniem mojego pierwszego i wiem co napisał i zgadzam się z nim w pełni

to ludzie wypowiadający sie nie na temat go sprowokowali, i to wy wykazaliście się brakiem kultury i szacunku
gdyby odpowiedzi padały na temat nie było by całej sprawy

PanDora miała rację coraz ciekawiej

mamy już dwóch :lol:
i oby tylko dwóch... może się umówcie?

Jakby był taki świetny jak próbował zasygnalizować w pierwszym poście to by się sprowokować nie dał ;]
proste ;]
 

Theak

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
270
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z bajki :P
:D ale sie uśmiałem, ciekawe po co koleś tu pisał ... ale z drugiej strony dobrze, jest się z kogo pośmiać :p
 

DEMENTOR

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
116
:D ale sie uśmiałem, ciekawe po co koleś tu pisał ... ale z drugiej strony dobrze, jest się z kogo pośmiać :p
No witajcie Gnomy i inne stworzenia.Nie znam innych słów na określenie tego co się tu wyprawiało w trakcie mojej nieobecności.theak a smiej się do woli ale chyba najlepiej ci to wychodzi jak patrzysz w lusterku co nie.?pandorka i co poznałaś kogoś normalnego może nie tu szukasz ???????????????rokita jak chcesz cyrku to bilet sobie kup.Po drugie to wy z tego tematu cyrk zrobiliście nie ja.A jak tam twoje pierogi masz chętnych na swe specjały???????wiadoma czy ty się piszesz osobno czy razem to mi to wisi tak jak temidzie coś tam z kasą czy jakoś tak.A temida było by fajnie tylko jakoś nam się się źle zaczeło ale to nic można na osobnym mailu do mnie tam gdzieś jest adres.Ramzes no ty choć jeden wiesz co i jak czytać .Jest oki i fajnie wiem że takie dziewczyny to jak dziewice.Albo siędzą gdzieś cicho że ich nie widzać albo nie dają :cenzura: na markowe ciuchy i są tymi szarymi myszami.Wiesz wszystko jest dobrze tylko ja mam jedną wade .Wierze w ludzi .Czy kobieta to człowiek ???????????? No to już jest inna sprawa.Ale mimo wszystko wierze że coś tam z człowieka ma i że któraś się w końcu odważy i napisze.Pozdrawiam wszystkich.Ps .Nie pisalem bo poprostu mi się nie chcialo.Poczytałem i poprzyglądalem się temu co się tu wyprawia.Ręce i nogi sie uginają i dlatego odpoczywam od tego aby calkowicie nie dostac udaru czytając nie które wypowiedzi.Jeszcze raz pozdrawiam i czekam na was moi mili.

No witajcie Gnomy i inne stworzenia.Nie znam innych słów na określenie tego co się tu wyprawiało w trakcie mojej nieobecności.theak a smiej się do woli ale chyba najlepiej ci to wychodzi jak patrzysz w lusterku co nie.?pandorka i co poznałaś kogoś normalnego może nie tu szukasz ???????????????rokita jak chcesz cyrku to bilet sobie kup.Po drugie to wy z tego tematu cyrk zrobiliście nie ja.A jak tam twoje pierogi masz chętnych na swe specjały???????wiadoma czy ty się piszesz osobno czy razem to mi to wisi tak jak temidzie coś tam z kasą czy jakoś tak.A temida było by fajnie tylko jakoś nam się się źle zaczeło ale to nic można na osobnym mailu do mnie tam gdzieś jest adres.Ramzes no ty choć jeden wiesz co i jak czytać .Jest oki i fajnie wiem że takie dziewczyny to jak dziewice.Albo siędzą gdzieś cicho że ich nie widzać albo nie dają :cenzura: na markowe ciuchy i są tymi szarymi myszami.Wiesz wszystko jest dobrze tylko ja mam jedną wade .Wierze w ludzi .Czy kobieta to człowiek ???????????? No to już jest inna sprawa.Ale mimo wszystko wierze że coś tam z człowieka ma i że któraś się w końcu odważy i napisze.Pozdrawiam wszystkich.Ps .Nie pisalem bo poprostu mi się nie chcialo.Poczytałem i poprzyglądalem się temu co się tu wyprawia.Ręce i nogi sie uginają i dlatego odpoczywam od tego aby calkowicie nie dostac udaru czytając nie które wypowiedzi.Jeszcze raz pozdrawiam i czekam na was moi mili.
Dodatek do tekstu.:/! Widze że ktoś lub coś poczuło się urażone moim stwierdzeniem.Czy to jest wolny kraj i czy każdy ma prawo mieć swe własne i nie narzucone poglądy przez innych.??????????????????????????????? Jeżeli tu jest iunaczej to dzięki ale reklame wam moge zeobić na cełym necie że nie lubicie jak tu się porusza jakieś tematy wam nie pasujące.Czy to źle jak ktoś myśli inaczej od was PYTANIE.???????? Iczekam od asystenta a raczej asystentki odpowiedzi bo widze że dość dokładnie śledzi me poczynania tutaj włącznie ze zdejmowaniem moich postow i tematów z forum.Widze i słysze że ktoś tu ma być seksistą ?????/// A co to takiego może się przedstawisz ten ktory tak miło i fajnie zwracasz mi tu uwage.To że coś lub kogoś nazwałem tak czy i naczej i to ze znakiem zapytania lecz nikt czytać do końca nie potrafi to jest źle .A dowody i coś jeszcze gdzie.Po za tym nie interesuje mnie to co kto o mnie myśli.Wisi mi to.A czy to ma podłoże religijne czy nie to fuj mnie to też.Jesyem ateista a przynajmniej nie wierze w urzędnikow typu Rydzyk czy jemu podobni.Bóg jeżeli istnieje to musiałby się najpierw przyjść i wytłumaczyć przed nami dlaczego dopuszcza się tego że jest taki burdel na świecie i jeżeli tak nas to niby kocha to dlaczego nic nie robi.Czy jest w stanie spojrzeć cierpiącym i umierającym w oczy jeżeli tak to gdzie jest ta jego miłość dla głodujących i innych.Moze źle pojmuje współczucie i miłość ale ja nie mógłbym spojrzeć ludziom w oczy jak bym do czegoś takiego dopuścił.Asystent szuka chyba powodu do tego żeby mnie uciszyć niech sobie robi co chce ja i tak poglądów nie zmienie.Bo na to żeby kogoś uznać człowiekiem trzeba zasłużyć a tu ja widze że jest na odwrót po człowieczeństwo wysuwają się pirwsi ci którzy nic nie zrobili albo wogóle nie wiedzą na czym to polega.Ale wolna wola asystenta Niech sobie myśli co chce jej też wolno choć czy zasłużyła to nie wiadomo.????Ale to już niech sama przed soba sobie na ten temat odpowie.Pozdrawiam was wszystkich i w tej chwili to coś co się przedstawia jako asystent.Pa.Ps zapomniałem .Ja temidy akurat tym stwierdzeniem wcale nie mialem zamiaru urazić bo jest to jedna z tych nielicznych osób z którymi tu moge choć w miare normalnie porozmawiać.Choć co do początków to też między nami różnie bywało.Pozdrawiam.
 

Theak

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
270
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z bajki :P
DEMENTOR mam dla ciebie dobrą rade: nieszukaj laski bo i tak nieznajdziesz, a jeśli nawet to skonczy się tak jak z twoją żoną, w końcu otworzą się jej oczy i ucieknie od ciebie :p
I jeszcze mała uwaga: niestarczy napisać to co napisałeś w pierwszym poście, to potrafi każdy głupi (twój przyklad jest idealny) ale to trzeba jeszcze potwierdzić swoim zachowaniem...
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Współcześnie jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych, chociaż często nakładane są na nią pewne ograniczenia, np. w sprawach publicznego obrażania innych osób.

Nikt Ci nie narzuca poglądów, po prostu wiele osób poczuło się urażonych Twoimi dalszymi postami... Nie powiem bo ja też. Szacunek przede wszystkim. Szacunek do mnie jako człowieka, którego notabene nie znasz.

Theak nie mów tak.
Dementor życzę Ci znalezienia tej księżniczki. I życzę żebyś potrafił ją docenić.
I trochę więcej opanowania.

P.S. nie nazwałam Cię seksistą... przeczytaj całe to zdanie ;)
Poza tym chyba trochę źle zrozumiałeś moje PW
 

DEMENTOR

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wolność słowa – prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów, a także jego poszanowania przez innych. Współcześnie jest uznawana jako standard norm cywilizacyjnych, chociaż często nakładane są na nią pewne ograniczenia, np. w sprawach publicznego obrażania innych osób.

Nikt Ci nie narzuca poglądów, po prostu wiele osób poczuło się urażonych Twoimi dalszymi postami... Nie powiem bo ja też. Szacunek przede wszystkim. Szacunek do mnie jako człowieka, którego notabene nie znasz.

Theak nie mów tak.
Dementor życzę Ci znalezienia tej księżniczki. I życzę żebyś potrafił ją docenić.
I trochę więcej opanowania.

P.S. nie nazwałam Cię seksistą... przeczytaj całe to zdanie ;)
Poza tym chyba trochę źle zrozumiałeś moje PW
Sluchajcie jacy wy jesteście zalosni.Theak to juz wogole nie wie o czym iednak bredzi ale niech mu ziemia lekka bedzie choc nikomu nie zycze wczesnego zejscia.A twoje Pw Cw i coś tam nic mnie nie obchodzi Temida bbo wy nawet nie potrafiliście przeczytac tego co napisalem.Wyciagacie jakies słowa z kontekstu i opirajac się na tym jednym slowie lu zdaniu ferujecie wyroki.Zegnam was ozieble o widze że tu to ja nic nie wskuram z takim podejściem was do sprawy a wy żyjcie sobie w swoim zaścianku i męczcie się dalej uzallając się ze nikt z wami pisać jak i rozmawiać nie chce.Pierogi,rzydka te zowu sam nie wie gdzie ryje wkleic i komu dopieprzyć.Walcie się ze swoimi zasadami ja takich zasad nie uznaje .Wy chcecie żeby was szanoweać a gdzie szacunek dla mnie co??????? Od samego początku tylko stale pretensje i jakieś durne uwagi .Mam was gdzieś jak ktoś chce coś odemnie to wie gdzie mnie szukac.Żegnam i gnijcie dalej w swym własnym bezsensownym sosie.Pa
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
dobra jeśli Ty jesteś nikim to fakt Nikt nie chce z nami rozmawiać ;]

to Ty się motasz ;]

nam ze sobą dobrze... poza tym, kazdy z nas także w realu ma mnóstwo znajomych więc na to, że nikt z nami nie chce gadać nie narzekamy ;]
 

DEMENTOR

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
116
a może tak przestałbyś szukać i szukać?
tylko cierpliwie byś poczekał?
Wiecie kmioty i kmiotki postanowilem wam jeszcze mimo wszystko po dokuczac.Jestem fajny w te klocki a wy mi to ułatwiacie więc jazda.:cenzura: macie nie przyjacioł jak byscie mieli to by was tu nie bylo.Po drugie moze to wy uwazacie ze ich macie a tak naprawde to oni też na was leją.Bede tu jak tez wrzod na :cenzura:e ktory oli jak cholera a suac sie nie da.Piszesz temida ze wam tu dobrze razem.Wirtualy sex tez jest ostatnio w modzie.Ale wy nie długo to i wirtualnie dzieci będziecie rodzić jak i spać ze soba no zyc bo was a nic wiecej nie stać.Żyjecie w swoim świecie i nie chcecie z niego wyleść na zewnątrz a i wpuścic do środka tez nie.Pozamykajcie sie w swych domach i rocie sobie dorze m\yszka.Mi to lata.Mrs X ja przecież nie szukam kto ci takich głupot naopowiadał.Czyżbyś i ty miala kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.Przecież wyraźnie mówilem tu wszystkim ze ie szukam lecz czekam.Ja mam czas ale oi raczej go maja coraz miej o jak nie wylezą ze swych skorup to będą jeszcze starsi odemnie.Młodzi ale zgrzybiali i zgryźliwi bo nikt i nic nie będzie w stanie ich dotknąć bo zdadzą sobie sprawe z tego że przesrali swe życie na własne życzenie.Chciałem wam zaproponować abyście przeczytali sobie to co i dlaczego mnie atakujecie ale po co jak wy i tak tego nie zrozumiecie.Jestescie zapatrzonymi w siebie narcyzami i tylko wasza własna :cenzura: was interesuje.A ja to tylko taki gostek z ktorego należało się pośmiać i poszydzić z niego.Ale o co to gostek ma swoje zdanie i nie idzie go tak po prostu zdeptać i ośmieszyć.I to was boli i to wam nie daje spokoju.Ale mi to wisi jak ktoś mnie zdejmie z tego forum to wiedzcie że słabi jesteście i nie potraficie stawiać czola temu co jest inne niz wy i nie idzie na zadne kompromisy a już napewo nie bede prze[praszal za to zyje i musze zyc w takich czasach jak te.Ale wam mimo wszystko zycze szczescia i to realnego a ie wirtualnego tylko czy wy wiecie co to takiego.?????????Ps Zdejmujcie mnie z forum skarżcie się na mnie i pokażcie swoją słabość i sile zza ekranu monitora.o tylko na to was stac.Zal mi was .
 
M

Mia

Guest
DEMENTOR za duzo piszesz. i zdecydowanie zbyt mało interesujece wypowiedzi. skróć to proszę, albo sobie daruj te OT bo zamulasz i zaśmiecasz. :grymasi: :bije:
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
komu tu jest żal kogo?
Demntor Ty sam nie wiesz czego chcesz.
znajdujesz radość w bluzganiu nas zza swojego monitora a mówisz że niby my nie mamy życia w realu...

Nie nie jesteś fajny w dokuczaniu...
Tak mogłabym poszukać tu czegoś w regulaminie żeby mogli Cię zbanować ;]
tylko po co? i tak wrócisz...
nie wiem czy to dla Ciebie takie ważne... ale wrócisz...
widocznie już się uzależniłeś od tego żeby chociaż nam móc pokazać jaki jesteś fajny. Przynajmniej nam... Ale dla nas to nie jest fajne... Takich ludzi niszczymy w realu niszczymy też w wirtual. Bo nas męczą... Bo myślą że są extra a są denni...

Jak możesz oceniać czy ludzie na nas leją?
Może Ty masz takich znajomych i dlatego w ten sposób mierzysz wszystkich dookoła...

Internet jest po to, żeby móc dyskutować, szukać informacji...
alke niewiele osób zamienia real na wirtual... Ty od razu nas tak zakwalifikowałeś...
ale mnie twoje zdanie mało interesuje...
To Ty masz własny świat... Myślisz że jesteś lepszy... a myśl co chcesz... Ja mam na ten temat nieco inne zdanie...

Nie, nie przesrałam swojego życia na własne życzenie... Jest boskie... Mam dobre oceny, jestem w dobrej szkole, myślę, że maturę zdam pozytywnie, rozwijam swoje zainteresowania, spotykam się ze znajomymi...
Przed kompem spędzam sporo czasu:
szukając informacji
gadając ze znajomymi (z reala) od których dzieli mnie 750 km - nie ma to jak przeprowadzka

To, że w między czasie siedzę na forum - zabawa, rozrywka, nadzieja że może uda się komuś pomóc... Może uda się tez komuś uświadomić że nie jest pępkiem świata... Ostatnie udaje się niezmiernie rzadko...

Smutne jest to, że mądrość nie przychodzi jednak z wiekiem...
I koniec
więcej się tu nie pojawię... wszystko Ci wytłumaczyłam...
Masz coś do mnie PW
ale wątpię żebyś się na to zdobył...
Chyba, że nie będzie już kogo bluzgać...


P.S. pozostałym też proponuję przestać udzielać się w tym temacie...
Znudzi się i sobie pójdzie...


Żegnam aaa i jeszcze jedno... zajrzyj do słownika ortograficznego czasami... Panie wszechwiedzący
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
pandorka i co poznałaś kogoś normalnego może nie tu szukasz ???????????????

kochany, jakiś Ty miły, jak ładnie sie do mnie zwróciłeś ;)
dobrze szukam ;) poznałam tu wielu świetnych ludzi, z którymi utrzymuje pozaforumowy kontakt. Miłości na forum nie szukam, bo znalazłam w realu ;)

P.S uspokój sie :]
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Mam nadzieje znaleźć dziewczynę,kobietę która potrafi docenić jak wie co to takiego wartości w życiu i nie tylko.Wartości takie jak rodzina,wierność,stabilizacja,opiekuńczość,oddanie,szczerość,miłość,uczciwość,be
pieczeństwo itp.Wiem że to strasznie dużo i jakby żywcem wyjęte gdzieś z muzeum ale może jest jeszcze taka która nie boi się a i pragnie takiego faceta ktory potrafi jej to zaoferować.



WIEKSZOSC KOBIET TAKIE WYZNAJE - JA TEZ DO TAKICH NALEZE, ALE DLA MNIE FACET MUSI MIEC TO COS
A PRZEDE WSZYSTKIM MUSI MNIE SZANOWAC I AKCEPTOWAC TAKA JAKA JESTEM !!!

A CIEBIE NIESTETY ODBIERAM JAK KOLESIA SZUKAJACEGO JAKIEJS KSIEZNICZKI - KTORA TOBIE PRZYPASUJE

TYLKO ZE MNIE NIE PRZEKONYWUJESZ....
A NAWET SAMO TO JAK OKRESLASZ KOBIETY (W SWOIM INNYM POSCIE) - "PRZECHODZONE MODELE" - POKAZUJE MI ZE NIE JESTES W TEJ KWESTII WART UWAGI, NO SORRY.....


ZMIEN NASTAWIENIE A POZNIEJ ZACZNIJ SZUKAC
I TRAKTUJ KOBIETY TAK JAK CHCESZ BY ONE TRAKTOWALY CIEBIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
ja tylko o takim facecie marze....żeby mógł mi zaoferowć i zapewnić wierność miłość stabilizację.....


gg 6711450
 
Do góry