Wartość a dziewczyny.?

DEMENTOR

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
116
dzieki za poprawe mojego humorru od samoego poczatku dnia bo to o czym piszesz jest poprostu smieczne. Czasem nie chorujesz na cos zwiazanego z mózgiem ? :>, dzien zaczynasz od obrazania i pokazywania ze jestes pepkiem swiata. Gratulacje dla Ciebie masz mistrza - w dwuch słowach zal pl :)
Może śmieszne może nie .Nie mi to osądzać jeżeli kogoś głupota i ograniczenie smieszy to fajnie mi osobiście płakać się chce że takie debilne dziewczyny zabierają głos o czym o czym nawet pojecia nie mają.Mnie to lata jak kto mnie postrzega.Może mnie nawet przez swe dziurawe gacie oglądać mi to wisi.Ja chyba konkretnie napisalem czego i kogo oczekuje.Nie potrzebuje jakiś domorosłych rad że mam byc taki czy sraki.Czy mam mówić to czy tamto.Jak bedzie taka która ceni cechy i wartości o ktorych mowa na początku to co ją to będzie obchodzilo czy ja tu i teraz mowie tak czy inaczej.Napisze i się przekona jaki jestem naprawde .Ja już swoje przeżylem i ktoś kto jeszcze sam nie wie czego oczekuje od życia jak i kogo nie musi mnie uświadamiać w temacie mówienia.Ja zdaje sobie sprawe że pelno by tu tych niby to mądrych i niby inteligentnych zaraz by zadarlo kiecki lub spuszczalo spodnie jakbym tu mówil im same słodycze i wychwalal ich inteligencje jak i urode.A no i oczywiście robil wszysko to co odemnie wymagaja.Ja taki nie jestem i nikt nie bedzie kierowal moimi reakcjami jak i zachowaniem.Manipulować to mogą sobie swoimi lalkami lub debilami ktorzy się na to zgodzą.Ale jak chcą probować niech probują ja jednak czekam na te ktore mają choć troche oliwy w glowie i troche odwagi.Pozdrawiam D.
 

DEMENTOR

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
116
To co wymieniłeś jest dla mnie b. ważne, lecz niestety zbyt bardzo.
Dzięki Paulu O taką właśnie odpowiedz jak i wypowiedz mi chodziło.Nie ważne żże lub czy coś jest nie tak i że ty akurat nie chcesz niczego tak odemnie jak i inne powody ważne jest to że potrafilaś szczerze i bez żadnych za i przeciw powiedzieć otwarcie że te cechy są dla ciebie najważniejsze.Dzięki i pozdrawiam.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
No i następna z radami nie od tego czego powinna robić.Mi nie chodzi o to by mi ktoś rad udzielal .Temido spójrz na siebie i sama sobie rad udzielaj a nie mi.Mi nie chodzi o to czy ty znasz kogoś czy nie bo co mnie to obchodzi.Jacy wy wszyscy jacyś pokręceni jesteście ja mówie o niebie a wy tylko o chlebie.Mi wcale nie zależy na tym co i kto o mnie mysli.Wisi mi to jak kilo kitu.Mi zależy na dziewczynie ktora wyznaje takie wartości i tylko z nią będe rozmawiał normalnie bo jest normalna.Jak wam się nie podoba to wasz problem nie moj.To wy sie zmieniajcie a nie żądajcie tego odemnie.Dlaczego ja mam się dostosować do was.Czy macie to czego ja nie mam albo dacie mi to czego szukam.Nie więc nie będe się do waszego widzimisie dostosowywał.Szukam i powtarzam że czekam na dziewczyne ktora wyznaje moje wartości.Jakie to niech sobie poczyta na wstępie tam jest napisane.Awam wszystkim dziękuje za troske i paplanie że znacie ale kontaktu nie dacie.Mi nie zależy żebym to ja wiedzial lecz żeby to one wiedzialy że tu jestem.A adres podasm jeszcze raz dementor1900@o2.pl.Pozdrawiam.
Tylko ze Ty chcesz jakiegoś ideału a Tobie samemu do ideału daleko ;] jesteś ignorancyjny, zadufany w sobie, i uważasz się za mądrzeszego od wszystkich dookoła

żal.pl

ale szukaj szukaj... może znajdziesz... Tylko, że zdziwie się jeśli ona z Tobą wytrzyma :]
narx ;]

normalnie cudnie ;] jeszcze mnie debilną dziewczyną nazwałeś ;]
może i debilna... ale kultura wypowiedzi... ehh xP daleko xD a wiele dziewczyn zniechęciła twoja postawa, ot co :]
 

DEMENTOR

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Tylko ze Ty chcesz jakiegoś ideału a Tobie samemu do ideału daleko ;] jesteś ignorancyjny, zadufany w sobie, i uważasz się za mądrzeszego od wszystkich dookoła

żal.pl

ale szukaj szukaj... może znajdziesz... Tylko, że zdziwie się jeśli ona z Tobą wytrzyma :]
narx ;]

normalnie cudnie ;] jeszcze mnie debilną dziewczyną nazwałeś ;]
może i debilna... ale kultura wypowiedzi... ehh xP daleko xD a wiele dziewczyn zniechęciła twoja postawa, ot co :]
Tak chce ideału i to takiego który nie będzie mi odrazu na wstępie tak jak ty wytykał co mu sie we mnie nie podoba.Bo mnie to naprawde nie interesuje.Mnie bedzie to interesować jak i bede mógł cokolwiek zmienić w swoim postępowaniu wtedy kiedy będe widział że komuś zależy a nie że ktoś tak jak ty ma tylko same pretensje i to w ogóle nie wiadomo o co _ chyba o to że się w ogóle urodził to to rozumie no cóż ale jak już się urodzilaś to żyj i męcz się a nie kogoś .Czy ktoś ze mna wytrzyma ? Jeżeli komuś będzie zależeć to na pewno ale jeżeli komuś zależy tylko na kasie i swych własnych zachciankach to juz na starcie ma u mnie przesrane.
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Czy ja mam problem czy nie to jest moja sprawa.

skoro to tylko Twoja sprawa to po cholere sie tu ogłaszasz. Rozwiąz ją sam, bez pomocy forum :]
a poza tym większego kretyna (wiem, że lubisz to określenie :p ) nie widziałam ^^ 'kwoki', 'dupki', 'debilne'
o lol :lol: no powiedz mi, że nic nie wiem o życiu (w pzreciwieństwie do Ciebie Panie Super Doświadczony z podejściem 14-latka ^^)

Tak chce ideału i to takiego który nie będzie mi odrazu na wstępie tak jak ty wytykał co mu sie we mnie nie podoba.

Ty chcesz ideału? a może te wszystkie dziewczyny także chcą? i dlatego trzymają sie od Ciebie z daleka, hm?
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Jak czytałam Twojego pierwszego posta pomyślałam "bardzo miły i mądry człowiek.."
a jak przeczytałam dalsze wypowiedzi to nie mogłam uwierzyć że tego pierwszego posta pisałeś ty.. :/
Człowieku co ty tutaj grasz, miłego pana a potem wulgarnego głupka? 'dupki' 'kwoczki' ?!
Co to ma byc? Naprawdę jeśli masz problem napisz do 'Przyjaciółki' ,
ale watpie zeby i tam znizali się do Twojego poziomu.. ;//
żal.pl i ni więcej. ;]
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Kultura że hoho :lol:
jak się nie zmienisz to taki ideał z Tobą nie wytrzyma :lol:

Ty chcesz ideału? a może te wszystkie dziewczyny także chcą? i dlatego trzymają sie od Ciebie z daleka, hm?
PanDora też tak myślę xD

Co to ma byc? Naprawdę jeśli masz problem napisz do 'Przyjaciółki'
bravogirl lepsze :lol:


żal.pl
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
bravogirl lepsze
:p też prawda, tam takie problemy są na porządku dziennym.

A jak już piszę znów, to ciekawa jestem ile ten Twój ideał z Tobą wytrzyma,
skoro będziesz się do niej odzywał 'dupko' albo 'kwoczko'.. :p
Zresztą może mylisz pojęcie 'ideał' z 'naiwna' albo 'głupia' ? ;]
brawo, idz do cyrku.
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
może jego ideał powinien być głuchy? miłość oślepi...
i będzie dobrze xD

ale na pewno do niej jednej nie będzie się tak zwracał :lol:
 
M

Mia

Guest
Koleś próbuje stworzyć pozory normalnego i wrazliwego kolesia...cóz nie wychodzi...
spróbuj moze "szukam dupci do wyruchania"- moze lepiej ci pójdzie, bo w te banały to zadna ci nie uwierzy
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Rokita też nie wierzę...
ale on tak by napisał :D

Mia dobra rada xP ale on rad NIE POTRZEBUJE i tak wie wszystko najlepiej :p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
ohoh ciekawe jakim tekstem teraz nas zaskoczy.. :D
pewnie że jesteśmy puste bo go pouczamy. :p
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
:lol:

fakt debilne już byłyśmy...
kretyńskie jesteśmy zawsze i wszędzie

teraz zostaniemy "wymądrzającymi się idiotkami które nie wiedzą nic a myślą że pozjadały wszystkie rozumy"... ale nie wiem czy tego też już nie było :p
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
dziwna rzecz
koleś postawił sprawę jasno a WY wytykacie mu błędy, wcale mnie nie dziwi że kolo się postresował
to tak jakby ktoś szedł do sklepu, chciał kupić bochenek chleba a ekspedientka za wszelką cenę chciałaby mu wcisnąć kilo rzerzuchy

nie wiem czy wynika to z niechęci zrozumienia przesłania pierwszego posta czy poprostu nie umiejętności czytania ze zrozumieniem

w każdym razie widać przestrzeń pomiędzy podejściem do sprawy gościa z "kądśtam" a ludźmi z forum, człowiek ma prosty problem i chce jasnej odpowiedzi a ludzie z forum wyszukują kolejnych problemów i prowadzą bezsensowaną dyskusje i snują kretyńskie (to jest idealne określenie) dywagacje



ale do tematu,
więc takie dziewczyny to już dzisiaj jak dziewice, możesz szukać ze świeczką ale możesz być pewien że ta dziewica już się tą świeczką brandzlowała, i tak samo jest z kobietami o cechach wspomnianych wcześniej, gdzieś się poprostu pochowały takie, ogólnie moc miłości jest wprost proporcjonalna do grubości portfela, i niema sensu szukać bo jeśli nawet takie gdzieś są to przykryte są tymi szmatami chodzącymi po ulicach i ich poprostu nie widać
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
:lol:

ja weszłam na ten temat po przeczytaniu kilku postów i on sam ten ideał już nieco zakrył... przykro mi

jeśli mam być szczera na portefl nigdy nie patrzyłam :] ale kto mi uwierzy? wisi mi to ;]

może i kretyńskie (nienawidzę tego słowa) ale on się nie zestresował tylko pokazał swoje oblicze... to doi czego mu taki ideał? i tak nazwie ją szmatą albo czymś innym ;]


My po prostu uważamy to za żałosne ;] i tyle ;]
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
więc takie dziewczyny to już dzisiaj jak dziewice, możesz szukać ze świeczką ale możesz być pewien że ta dziewica już się tą świeczką brandzlowała, i tak samo jest z kobietami o cechach wspomnianych wcześniej, gdzieś się poprostu pochowały takie, ogólnie moc miłości jest wprost proporcjonalna do grubości portfela, i niema sensu szukać bo jeśli nawet takie gdzieś są to przykryte są tymi szmatami chodzącymi po ulicach i ich poprostu nie widać

boszszsz... koniec świata. To może umówisz się z dementorem? No dawaj, co Ci szkodzi.

I jeszcze jedno: "Po prostu" pisze się oddzielnie ( bo mnie krew zaleje!)
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
dziwna rzecz
koleś postawił sprawę jasno a WY wytykacie mu błędy, wcale mnie nie dziwi że kolo się postresował
to tak jakby ktoś szedł do sklepu, chciał kupić bochenek chleba a ekspedientka za wszelką cenę chciałaby mu wcisnąć kilo rzerzuchy

nie wiem czy wynika to z niechęci zrozumienia przesłania pierwszego posta czy poprostu nie umiejętności czytania ze zrozumieniem

to forum staje sie coraz ciekawsze :lol: czekam na więcej :D
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Z tego tematu robi się cyrk. :]
I przepraszam Cię Ramzes ale my chłopaka wcale stresować nie chcemy,
jak weszłam to tutaj już się gadka ciągła. :D
Gdybyś przeczytał wcześniejsze posty to byś zauwazył że on,
innymi postami przeczy swojemu pierwszemu postu. ;]]
Najpierw miły, szarmancki,kulturalny a potem
zwraca się do kobiet 'dupki' 'kwoczki' a na krytykę reaguje oburzająco,
wyzywa nas od debilnych panienek. I gdzie tu mamy go zrozumieć? :D
Bo ja nie wiem.. :]
 
Do góry