Walka umysłu z sercem

kaktus258

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Napisze krótko:
Od 1 roku moje serce żywi uczucie do pewnej kobiety a mózg mówi NIE! to jest bez sensu. Praktycznie każdego dnia serce chce tylko do niej a mózg mówi:
Przecież ona jest normalna a znasz piękniejsze kobiety bardziej pociągające fizycznie
Ona jest dziwna, pewnie ma sponsora po czterdziestce a udaje spokojną fajną dziewczynę (ta myśl mnie przeraża skąd się wzięła)

Olać ją? Nagle zerwać kontakt i traktować ja jak powietrze?.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Spróbuj, pokieruj się sercem.
Myśli bywają różne, ale powiedz mózgowi<< no i co z tego. Jeśli ma wady to przecież wszyscy mają wady, nikt nie jest idealny.
Przede wszystkim musisz ją poznać, wtedy i mózg się przekona że nie jest tak zła jak się wydawało, zapewne stanie się dla Ciebie wyjątkową osobą.
Trzymam kciuki. :eek:k:
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Łoł zakładasz że ma sponsora dlatego, że jest spokojna? Nieźle, nieźle. Polecam oglądać więcej filmów, o produkcjach zza zachodniej granicy nie wspomnę nawet. Uch, żem się zbulwersował.
 

kaktus258

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Spróbuj, pokieruj się sercem.
Myśli bywają różne, ale powiedz mózgowi<< no i co z tego. Jeśli ma wady to przecież wszyscy mają wady, nikt nie jest idealny.
Przede wszystkim musisz ją poznać, wtedy i mózg się przekona że nie jest tak zła jak się wydawało, zapewne stanie się dla Ciebie wyjątkową osobą.
Trzymam kciuki. :eek:k:
Dziewczynę znam jakieś 20 lat z czego ostatnie 6 lat to praktycznie cześć-cześć. Jestem od niej uzależniony a ona mnie traktuje jak zwykłego człowieka.
Przestanę się na nią patrzeć, zaczepiać, mówić cześć, a jak się zapyta co się stało to powiem "staram się odwzajemnić twoją znajomość do mnie"

Łoł zakładasz że ma sponsora dlatego, że jest spokojna? Nieźle, nieźle. Polecam oglądać więcej filmów, o produkcjach zza zachodniej granicy nie wspomnę nawet. Uch, żem się zbulwersował.
To jest chora myśl powodowana chyba zazdrością.
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Serce nie kłamie... a umysł wprowadzać w błąd lubi ;x
 

siedząc na dachu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
59
Punkty reakcji
2
Miasto
poniemiecka kamienica
Ooo 20 lat się znacie czyli to nie jest typowe "podoba mi się dziewczyna i co teraz mam zrobić?". A ta zazdrość to nie jest taka typowa zazdrość, tylko efekt bijących się myśli w głowie? Może postaraj się wyłączyć mózg i zobaczyć co się stanie. Pójść na żywioł i nie kalkulować. Piętnastolatkiem już nie jesteś więc pamiętaj, że nikogo takiego możesz nie spotkać więcej.
 
M

malina.

Guest
Olać ją? Nagle zerwać kontakt i traktować ja jak powietrze?.
Spróbuj ją do siebie przekonać, nie doszukałeś się widzę, niczego co działałoby na jej niekorzyść. Masz tylko jakies urojone wizje. Może jest za dobra dla ciebie i starasz się ją sobie obrzydzić? (Wy facecie macie dziwne metody. :D )

Ona jest dziwna, pewnie ma sponsora po czterdziestce a udaje spokojną fajną dziewczynę
Taaaak, dwa trupy pod łóżkiem, a w wannie rozpuszcza kochanka. Daruj sobie oglądanie tylu filmów.




Serce nie kłamie... a umysł wprowadzać w błąd lubi ;x
Jeszcze jakieś poetyckie uwagi masz? ;D
 

Velipe

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polsza
Lepiej słuchać "mózgu" niż "serca" w większości spraw oczywiście.
ale trochę dziwne są argumenty twojego mózgu zwłaszcza ta ze sponsorem :|
Może są jakieś poważniejsze skoro mózg mówi "NIE"? albo źle może go interpretujesz ?

Albo postaraj się znaleźć kompromis między "sercem" a "mózgiem" ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Masz problem... Widac jak bardzo Ci sie ona "podoba". O ile wiem jak ktos nam sie podoba, to szalejemy za ta osoba, nie mamy watpliwosci i nawet do glowy nam nie przychodzi, ze moze byc ktos piekniejszy. No ale skoro Ty masz takie mysli, to moze to nie ta (?) ;p
 
Do góry