Walka o kobiete

roar4444

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
No więc jest sytuacja, ze mezczyznie zalezy na kobiecie ale ta kobieta ma innego mezczyzne.

Jak myslicie walka(mam na mysli soloweczki) jest dobrym rozwiazaniem?
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
A co w tym rozwiązaniu dobrego?
To, że jeden obije morde drugiemu wcale nie zmieni uczuć dziewczyny
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Jak myslicie walka(mam na mysli soloweczki) jest dobrym rozwiazaniem?

nie, dla mnie jest to bardzo dziecinne.

jak wygrasz 'solóweczkę' z jej chłopakiem, nie sprawi to, że nagle będzie chciała z Tobą być
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Prymitywne rozwiązanie. Tak jak wyżej napisano - to nie zmieni uczuć panny, chyba że to pusta lala i imponuje jej to jaki koleś potrafi zrobić rozpie.rdol. Wtedy być może tak.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Kobieta to nie rzecz. Nie zabiera się kogoś komuś, to raz. A tym bardziej siłą.
Jesteś głupi (sorry, musiałam to napisać)
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Eeee, bić się o kobietę, która ma swojego mężczyznę i go np. kocha, nie ma sensu. Tylko mężczyzna który ma więcej mięśni niż rozumu mógłby zacząć taką ,,walkę,,. Kobiecie trzeba się spodobać a nie bić się z jej chłopakiem bo to zwykła głupota. Jeszcze jak kocha tamtego to już całkowity idiotyzm.
O kogo ci chodziło?
 

Velipe

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Polsza
Polecam filmiki (cockblocking) :p
http://www.youtube.com/results?search_query=cockblocking&aq=f

A tak na serio nie ma co tutaj gadać o odbijaniu. Aczkolwiek nie ma co o tym dyskutować ;)
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Piękny przykład idiotyzmu. Mam to wiesz gdzie, co zrobisz. Obij człowieka, potem ktoś zdziesionuje ciebie i tak się możecie bawić od wieczora aż do ranka. Uświadom mnie tylko jaki kategoriami się kierujesz? Wiesz cóż to takiego jest moralność?

N.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Jeśli myślisz, że jak obijesz tamtego i ona rzuci się w Twoje ramiona to jesteś w błędzie. A w ogóle w tym swoim pomyśle wziołeś od uwagę jej uczucia?? Jeśli chcesz żeby Cię znienawidziła to do dzieła
 

kuń

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
NajwazniejszaJestPrawda, jak dla mnie metoda ustawki (solówki) nigdy nie jest dobra jeśli chodzi o pozyskiwanie uczuć danej osoby (a szczegolnie kobiety). A wyzywając i próbując pobić jej chłopaka nie zyskasz nic oprócz wściekłości dziewczyny na ciebie. Spróbuj z nią porozmawiać szybciej zyskasz jej uczucia szczera rozmowa niz piesciami :sexy:
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Ręce opadają. I wszystko inne też.

Co to jest dżungla? Zachowujesz się i masz instynkt jak zwierze.
Błagam nie proponujcie mu szczerej rozmowy z tą dziewczyną bo jeszcze mu się uda i nie pozostanie nic innego jak tylko współczuć tej dziewczynie ,która za jakiś czas również trafi na forumowisko bo ją jakiś palant ogranicza ,prześladuje albo jeszcze coś gorszego.
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Ręce opadają. I wszystko inne też.

Co to jest dżungla? Zachowujesz się i masz instynkt jak zwierze.
Błagam nie proponujcie mu szczerej rozmowy z tą dziewczyną bo jeszcze mu się uda i nie pozostanie nic innego jak tylko współczuć tej dziewczynie ,która za jakiś czas również trafi na forumowisko bo ją jakiś palant ogranicza ,prześladuje albo jeszcze coś gorszego.

... Albo pierze :D :D :D
Swoja drogą człowiek jest gorszy niż zwierze :)
 
Do góry